Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

[
QUOTE(i2kas @ 2010 11 15, 22:50)
Na kaip ir žadėjau, keli mano darbeliai 


Labai gražios atvirutės 4u.gif

QUOTE(*SONE* @ 2010 11 16, 09:23)

thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 11 16, 05:26)
kaip tu įsivaizduoji ,kas gali tau padėt ,kai paveiksliuko nėra ir net neparašai koks jis,o internete milijardai schemų? doh.gif    o kelti reikia pavyzdžiui per radikal.ru,kopijuojant pirmą arba antrą nuorodą mirksiukas.gif

Vaje, kaip cia....reikia iki galo paskaityti, taigi tam ir prasiau pagalbos, kad galeciau ikelti paveiksliuka ir parodyti ko ieskau. Nebutina pulti. Aciu bandysiu per radikal.ru
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrineMAZE: 16 lapkričio 2010 - 11:00
*SONE*, labai gražus tavo darbas thumbup.gif Noriu tik paklausti-o kodėl tiek daug paliktų siūlų? Domiuosi todėl, kad esu naujokė siuvinėjimo srityje. Aš tai visą siūlą sunaudoju iki galo, o tada veriuosi kitą. Tiesiog smalsauju smile.gif
Atsakyti
Laa diena 4u.gif
Atejau pasirodyt su pagaliau baigtu savo vireju biggrin.gif Dovanele teveliui kaledu proga ax.gif Siulai DMC, siuvinejau ant lino maisyto su medvilne, 3 X 3 skylutes blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheekyyy: 16 lapkričio 2010 - 12:27
Kiek daug nuostabių atvirukų bigsmile.gif
Tulpės nepakartojamos wub.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 11 15, 06:51)
aga, aprimo ten, bent jau kolkas, nariu labai sumažėjo, apie 60 draugu praradau, išsitrynė lauk  verysad.gif
bet, kaip ten buvau, taip ir liksiu, kol neišmes, bet mokėti nežada  rolleyes.gif  ax.gif  biggrin.gif


jau norėjau klausti, kaip tu žinai, kad draugai dingo, bet pas save įlindus irgi pamačiau. Neatsimenu, kiek jų buvo, gal 70 dingo. Reiškia vis tik trina kažkuriuos g.gif Labai gali būti, ir mums eilė ateis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 11 16, 12:35)
*SONE*, labai gražus tavo darbas  thumbup.gif Noriu tik paklausti-o kodėl tiek daug paliktų siūlų? Domiuosi todėl, kad esu naujokė siuvinėjimo srityje. Aš tai visą siūlą sunaudoju iki galo, o tada veriuosi kitą. Tiesiog smalsauju smile.gif

Todel kad ta spalva eis toliau,ten bus kitas lapas schemos. Todel ir palieku, kai siuvinesiu ta lapa pratesiu. nes kitaip gausis ruozas tarp lapu, labai matosi. Gal aiskiai paaiskinau 4u.gif
Atsakyti
Visom uz pasakiskus darbelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
noreciau paklausti jau gal rasyta simta viena karta klausima, kai siuvineji pusiniu kryzeliu tai turi gulti pusiniai pagal virsutini siula? ir jei schemoje parasyta white spalvyte tai koks cia numeriukas? turiu virtualia dmc bet nera liktais ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 11 16, 13:24)
Laa diena 

Puiki dovana!
thumbup.gif

QUOTE(e.meskine @ 2010 11 16, 13:37)
Visom uz pasakiskus darbelius  4u.gif  4u.gif  4u.gif
noreciau paklausti jau gal rasyta simta viena karta klausima, kai siuvineji pusiniu kryzeliu tai turi gulti pusiniai pagal virsutini siula?  ir jei schemoje parasyta white spalvyte tai koks cia numeriukas? turiu virtualia dmc bet nera liktais ten g.gif


Pagal viršutinį siūlą. DMC Blanc vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 11 16, 11:24)
Laa diena  4u.gif
Atejau pasirodyt su pagaliau baigtu savo vireju  biggrin.gif  Dovanele teveliui kaledu proga  ax.gif  Siulai DMC, siuvinejau ant lino maisyto su medvilne, 3 X 3 skylutes  blush2.gif
user posted image


kaip grazu 4u.gif
Atsakyti
Kasdien vis labiau stebinat su savo darbeliai.
Superiniai visi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 16 lapkričio 2010 - 13:07
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 16, 13:06)
Puiki dovana!
thumbup.gif
Pagal viršutinį siūlą. DMC Blanc vadinasi.

aciukas 4u.gif
Atsakyti