Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

labai grazus darbeliai....an ypac tie nimukai prie sirdies..pamenu pacoj pradzioj kai tik pradejau cia dairyti i darbelius. cia vis rasdavau pasisakymu kad grazus nimukai..galvoju ka as zinau..nelabai.bet dabar jie mane taip uzbure...dar nei vieno neissiuvinejus, bet...noriu...tik jauciu neissirinksiu doh.gif nu man jie beveik visi tokie mieli. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 05, 00:55)
Nimue Bouilleurs de Cru. DMC 32ct linas, DMC muline ir Kreinik metalikas, C&C karoliukai, skambaliukai. Dar vienas iš nykštukų ir elfų gyvenimo mano kolekcijai


Tikrai labai gražu 4u.gif
O mes visos norim įlįsti pas tave į namus ir apžiūrėti visus biggrin.gif Bent virtualiai wink.gif

QUOTE(Mergaiciukas @ 2010 11 05, 08:43)
Aš irgi atėjau pasirodyt


Šiaip man gyvūnus siuvinėti nelabai, bet šis man labai gražus, jaučiasi iškart jo toks paslaptingumas ir jėga bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dvi, labai gražūs nykštukai wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

Rodausi su savo darbeliu: uzrasu knygele, 16 aida, DMC siuliukai.
Buvo labai sunku siuvinet ir rezultatu nusivyliau, nes medziagele labai veliais, net nufotkint nejo normaliai sad.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Mergaiciukas @ 2010 11 05, 05:43)
Aš irgi atėjau pasirodyt biggrin.gif Kažkada seniai rodžiau Maia dramblio procesą - dabar atėjau pasigirt  baigtu darbu:

Na be komentarų.... tiesioj didingas, nuostabus dramblys. Turbūt gražiausias iš sukurtų visų dizainų su drambliais. Laukiam galutinio varianto. Šaunus darbas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 05, 12:03)
Tikrai labai gražu 4u.gif
O mes visos norim įlįsti pas tave į namus ir apžiūrėti visus biggrin.gif Bent virtualiai wink.gif

Paziuresiu ka galima padaryti biggrin.gif

Dar trys mini darbeliai.
MTSA Bourdon velours. 28ct Natural linas, AVAS šilkas ir AVAS metalikas. Siuvinėta 1 siūlu 1x1
MTSA Fourmis. 28ct Natural linas, AVAS šilkas ir AVAS metalikas. Siuvinėta 1 siūlu 1x1
MTSA Abeille charpentiere. 28ct Natural linas, AVAS šilkas ir AVAS metalikas. Siuvinėta 1 siūlu 1x1
user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 09 lapkričio 2010 - 15:09
QUOTE(Dvi @ 2010 11 05, 00:55)
Dar vienas iš nykštukų ir elfų gyvenimo mano kolekcijai hihihi.gif


Kaip kruopstu ir miela 4u.gif Man irgi kaip ir visoms pasidare idomu kiek tu ju ten jau turi, nes neseniai pradejau sekti foruma ax.gif

QUOTE(Mergaiciukas @ 2010 11 05, 08:43)
Aš irgi atėjau pasirodyt biggrin.gif Kažkada seniai rodžiau Maia dramblio procesą - dabar atėjau pasigirt  baigtu darbu:


Tikrai labai didingas drambliukas, nematytas, labai grazu ax.gif 4u.gif

QUOTE(Ieva V @ 2010 11 05, 12:14)
Sveikos,
Rodausi su savo darbeliu: uzrasu knygele, 16 aida, DMC siuliukai.
Buvo labai sunku siuvinet ir rezultatu nusivyliau, nes medziagele labai veliais, net nufotkint nejo normaliai sad.gif


O kas cia tada per medziagyte, kad taip velesi? blink.gif Nes siaip tai subtilus darbelis, mano broliui patiktu thumbup.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Dvi @ 2010 11 05, 12:42)
Dar trys mini darbeliai.


Labai ispudingi remeliai man, grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 11 05, 12:47)
Kaip kruopstu ir miela 4u.gif Man irgi kaip ir visoms pasidare idomu kiek tu ju ten jau turi, nes neseniai pradejau sekti foruma ax.gif

Gali pažiūrėti mano albume paraše. Ten jie visi.
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 11 05, 13:47)

O kas cia tada per medziagyte, kad taip velesi? blink.gif Nes siaip tai subtilus darbelis, mano broliui patiktu  thumbup.gif ax.gif
Papildyta:



Raso kad Aida... ziauriai nusivyliau... sad.gif
Atsakyti
kzkada ir jis mano planuose buvo .bet vadinasi nebuvo lemta ax.gif dramblys nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 05 lapkričio 2010 - 12:14
Dvi darbeliai, kaip visada nepakartojami wub.gif wub.gif wub.gif

Dramblys didingas 4u.gif

Ieva V, mano galva, uzrasu kbygele labai sauni isejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 05, 12:42)
Dar trys mini darbeliai.


Labai gražu, man kažkodėl musė labiausiai patinka smile.gif
Ir kaip taip spėji viską?
Aš vyrui pradėjau ant lino siuvinėti raidę-ornamientą, tai baigiu prasikeikti kiek ilgai man ji trunka, o tiek dar planų turiu doh.gif
Papildyta:
Ieva V knygelė man irgi simpatiška smile.gif
Atsakyti