Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Oj kiek darbelių užderėjo, visoms po 4u.gif
net nespeju temos sekti blush2.gif
Mane pora nuo liepos pradžios mūza visiškai apleidus doh.gif na bet Kalėdom bandau vis ją parsivilioti wub.gif vakare įkelsiu kelis savo darbelius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2010 11 15, 18:31)
Oj kiek darbelių užderėjo, visoms po  4u.gif 
net nespeju temos sekti  blush2.gif
Mane pora nuo liepos pradžios mūza visiškai apleidus  doh.gif  na bet Kalėdom bandau vis ją parsivilioti  wub.gif  vakare įkelsiu kelis savo darbelius


laukiam, laukiam. Bent man kuo daugiau darbų matau, tuo labaiu norisi siuvinėti ir mūza vis arčiau ir arčiau.

Gal su pačia galery problemos, nes man niekieno neatidaro (išsisaugojus nemažai turiu)
Atsakyti
Pastebejau, kad man irgi neatidaro gallery.ru tinklalapio. raso kad toks serveris neegzistuoja smile.gif
Atsakyti
Nu va, tik užklausiau ir nutiko kažkas biggrin.gif
Ramiau tik tiek, kad dar ryte parsitempiau krūvą besmegenių schemų, nes Kalėdoms beveik nieko neturėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2010 11 15, 10:42)
pasirodau savo kaledinius atvirukus



vajei, kokie nuostabūs bigsmile.gif

QUOTE(murkse @ 2010 11 15, 14:42)
knygu skirtukas 'Katinas'

Dovana tevui kartu su zemiau esancia knygute


labai gražu wub.gif čia per vieną siūliuką? atrodo labai grakščiai, nors katinas tai nepasakytum, kad grakštus biggrin.gif o knygutė, kad tėvas anūkam skaitytų? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2010 11 15, 16:06)
Bandziau su Paint nupeckiot kaip as darau atvirutes .... Tikiuosi aisku biggrin.gif

O neturėtų būti skylutė paveikslėliui iškirpta vidurinėje dalyje? g.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2010 11 15, 16:11)
kas esate gallery.ru pabandykit pas save ieiti.

Man eina g.gif
Atsakyti
murkse nuostabūs tavo darbai wub.gif
Atsakyti
Pagaliau į gallery.ru įėjau be problemų. Nesusimokėjus, bet savo albumą galiu tvarkyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 15, 22:11)
Pagaliau į gallery.ru įėjau be problemų. Nesusimokėjus, bet savo albumą galiu tvarkyti thumbup.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif me to
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 11 15, 22:22)

Šaunu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 15 lapkričio 2010 - 20:54
"В результате сбоя на name-серверах нашего провайдера, наш сайт стал недоступен для пользователей из некоторых регионов. Эта проблема временная и разрешится ближе к полуночи по Московскому времени.

Приносим извинения за возможные неудобства."

Atsipraso tu, kurios negalite prisijungti.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 15, 15:24)
Ir man tas pats. Neina įeiti gallery.ru puslapį schmoll.gif Gal pas juos kas atsitiko...

buvo rašyta, kad darys kokius tai pakeitimus, ir kai kurios funkcijos gali neveikti smile.gif

man kolkas leidžia viska daryt, ir kelt ir žiurėt... thumbup.gif
Atsakyti