Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(auksek @ 2010 11 14, 13:30)
Merginos turiu klausimeli smile.gif Noriu issiuvineti paveiksliukus ir padaryti kaledines atvirutes... bet neikip nerandu kaip tai daroma ??? Kaip ta paveiksliuka ideti kad gautusi atvirukas ??? Gal galit kur nukreipti ??? gal blogai ieskau ???



Pamenu kazkada dar mokykloje teko daryti atvirute su issiuvinetu darbeliu. Nusipirkom mes tada po spalvoto popieriaus, tik tas popierius zinoma storesnis. Issiuvineji ta nedideli savo darbeli. Popierius perlenkimamas ir pasidaromas norimas dydis. Su spec peiliuku ispjaunamas reikiama dalis popieriaus,kad jo vietoje tilptu darbelis. smile.gif Tik dabar galvoju kaip del uzklijuotos puses. Mes budami vaikai tiesiog uzklijavom popiereli, kad to darbelio medziaga nesimatytu. Siuo atveju galima uzklijuoti, kad ir tokios pacios ar panasios spalvos spalvota popieriu tik zinoma plonesni smile.gif stai ir atvirute smile.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
user posted image


Bandziau su Paint nupeckiot kaip as darau atvirutes .... Tikiuosi aisku biggrin.gif
Atsakyti
kas esate gallery.ru pabandykit pas save ieiti.manes neileidzia.noriu pas save ieiti,tokio psl nera blink.gif blink.gif

jauciu kad mane ISTRYNE mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 lapkričio 2010 - 15:12
Niu jau atvirutes wub.gif o kiek daug, net sunku patiket, kad laiko zmogus siuvinet neturi ax.gif saunuole 4u.gif

Murkse labai grazu, reiks ir man megint uzrasine daryt ax.gif jau net nusipirkau siandien
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 11 15, 17:11)
kas esate gallery.ru pabandykit pas save ieiti.manes neileidzia.noriu pas save ieiti,tokio psl nera  blink.gif  blink.gif

jauciu kad mane ISTRYNE    mega_shok.gif  mega_shok.gif  mega_shok.gif


Ir man tas pats. Neina įeiti gallery.ru puslapį schmoll.gif Gal pas juos kas atsitiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 15 lapkričio 2010 - 15:28
QUOTE(Uodegyte @ 2010 11 15, 13:11)
kas esate gallery.ru pabandykit pas save ieiti.manes neileidzia.noriu pas save ieiti,tokio psl nera  blink.gif  blink.gif

jauciu kad mane ISTRYNE   mega_shok.gif  mega_shok.gif  mega_shok.gif

Aš įėjau į tavo. Viskas tvarkoj, visi albumai vietoj mirksiukas.gif Tik aš susimokėjus, tai gal dėl to leidžia. Šito nežinau. g.gif

Ačiū už sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 15, 17:24)
Ir man tas pats. Neina įeiti gallery.ru puslapį schmoll.gif Gal pas juos kas atsitiko...

ne jau VISKAS user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 11 15, 13:11)
Pasidorom smulkmeneles:


super wub.gif

Del Gallery - kazkaip keistai, kad nevercia to puslpio is viso. Bent galimybei registurotis, apsimoketi ar dar ka nors g.gif . o dabar tylu - internet expl negali rodyti puslapio.... tai jei as noreciau susimoket arba naujai registruotis blink.gif negalima???
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 11 15, 15:11)
Niu jau atvirutes wub.gif o kiek daug, net sunku patiket, kad laiko zmogus siuvinet neturi ax.gif saunuole 4u.gif

Murkse labai grazu, reiks ir man megint uzrasine daryt ax.gif jau net nusipirkau siandien

aciu, lauksim rezultatu

QUOTE(vasarė @ 2010 11 15, 15:37)
super  wub.gif


aciu
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2010 11 15, 17:37)
super  wub.gif

Del Gallery - kazkaip keistai, kad nevercia to puslpio is viso. Bent galimybei registurotis, apsimoketi ar dar ka nors g.gif . o dabar tylu - internet expl negali rodyti puslapio.... tai jei as noreciau susimoket arba naujai registruotis  blink.gif negalima???

nesuprasi , durniuoja pastoviai doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2010 11 15, 10:42)
Ir pasirodau savo kaledinius atvirukus


Kaip kvepia Kaledomis, grazu 4u.gif

QUOTE(murkse @ 2010 11 15, 14:11)
Pasidorom smulkmeneles:
Boruzele ant maisiuko, maisiuku 3 vnt, keliaus i darzeli pries kaledas  smile.gif


Super 4u.gif O man smalsu kas maiseliuose bus? mirksiukas.gif ax.gif

QUOTE(murkse @ 2010 11 15, 14:42)
knygu skirtukas 'Katinas'


Grazu mirksiukas.gif As pati noreciau siais metais draugems padovanoti tokiu skirtuku, tik kad niekaip neuztenka jegu pradeti doh.gif

QUOTE(murkse @ 2010 11 15, 15:01)
Uzrasu knygute 'J'


aisku grazu thumbup.gif
Atsakyti
visų darbai puikūs bet šitas katinas wub.gif
QUOTE(murkse @ 2010 11 15, 15:42)
knygu skirtukas 'Katinas'

toks "davolnas" ir žiauriai prisiėdęs, kad paukščiukai narve neberūpi lotuliukas.gif

man ir neranda galery.ru g.gif , aną sav. normaliai tempiau schemas (dar radau kokių noriu ir neturiu biggrin.gif ), tai galvojau, jog apsigalvojo rusai ir nieko nekeis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 15 lapkričio 2010 - 16:31