Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 14, 22:28)
Nežinau, ar nutilo, nes aš susimokėjau, bet kad stipriai apmažėjo narių, tai labai pasijuto. Už tai dabar leidžia neribotą albumų kiekį per dieną parsisiųsti, tai mano schemų lobynas gerokai prasiplėtė  ax.gif

Aš nieko nemokėjau ir kiekvieną kartą įeinu nežinodama ar atsidarys, o jei atsidaro, tai prasėdžiu po porą valandų naršydama ir siųsdamasi schemas, kaip paskutinį katą biggrin.gif O kad žmonių sumažėjo, tai pajaučiau per paiešką. sad.gif

QUOTE(zundyte @ 2010 11 14, 23:14)
nieko nemokėjau,bet viskas veikia kaip ir veikė blush2.gif  ,ir jokio laiško net negavau ,kad ketinama padaryt mokama visiškai ,tai taip ir tebesu ten mirksiukas.gif ....,aišku nežinau kiek ilgai ax.gif

Tai va, va. Nes prieš kylant tam visam reikalui aš buvau ką tik užsiregistravus, tai kai išgirdau, nebekėliau daugiau schemų, o dabar nežinau ar kelti, ar ne. Nes negražu, kai pas visas daug visko, o pas mane pora albumų tik smile.gif Bet jei tuoj išmes-gaila laiko įkėlinėjimui smile.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 11 15, 09:51)
aga, aprimo ten, bent jau kolkas, nariu labai sumažėjo, apie 60 draugu praradau, išsitrynė lauk  verysad.gif
bet, kaip ten buvau, taip ir liksiu, kol neišmes, bet mokėti nežada  rolleyes.gif  ax.gif  biggrin.gif

Mokėti tai kažkaip nematau už ką, na nebent už tas super duper galimybes smile.gif
Atsakyti
AGLYTE puiki tavo "atviruku armija " Kaledoms thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzaste @ 2010 11 15, 11:43)
sveikos,norejau paklaust,gal zinot internetiniu adresu,kur galima rast scemu siuvinejimui kryzeliu? gal zinot,yra toks puslapis www.igolki.net.ten galima ikelt norima paveiksliuka,nuotrauka ir pasidaryti siuvinejimo kryzeliu schema thumbup.gif

prasom cia 1 psl pilna nuorodu schemom.

www.igolki.net. abejotinas saitas,daromos schemos neoriginalios.
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2010 11 15, 09:42)
Labas rytas 


ogoooo kiek daug bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzaste @ 2010 11 15, 11:43)
sveikos,norejau paklaust,gal zinot internetiniu adresu,kur galima rast scemu siuvinejimui kryzeliu? gal zinot,yra toks puslapis www.igolki.net.ten galima ikelt norima paveiksliuka,nuotrauka ir pasidaryti siuvinejimo kryzeliu schema thumbup.gif

Igolki patariu net nebandyt, pačiai darytis schemą - nebent labai paprastą, su labai mažai spalvų, arba jei sudėtinga - tada reikia turėti dailininko gyslelę, kad ją gerai sukurti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 15 lapkričio 2010 - 10:12
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 14, 17:42)
Ir aš pasirodysiu su savo meškučiu-kavos mylėtoju, kurį siuvinėjau be schemos, iš išsiuvinėto darbelio nuotraukos  ax.gif

super wub.gif

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 11 14, 18:06)
Maišelis su drambliuku smile.gif

wub.gif mielas drambliukas

QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 14, 18:12)
as stai kam naudoju kartasis, uztenka vos 4*8cm gabaliuko vienam mirksiukas.gif

jetau koks siltas darbelis

QUOTE(AGLYTĖ @ 2010 11 15, 09:42)
Labas rytas  4u.gif Vis uzsuku i temele pasiskaitau pasigroziu jusu darbais, Visi labai nuostabus 4u.gif  4u.gif . Man iki jusu dar toli toli smile.gif  ir pakryziavoju retai, dabar kraustomes tai is vis laiko maza. Ir pasirodau savo kaledinius atvirukus


thumbup.gif cia tai bent doh.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

asai tokio klausimo noreciau paklaust, nes niekaip neissiaiskinu smile.gif kas per spalvos yra Acufactum schemose? blink.gif gal zinot kas?
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif , kadangi gyvenu ne Lietuvoje, tai sitaip save priminsiu artimieisems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2010 11 15, 09:42)
Ir pasirodau savo kaledinius atvirukus


Va čia tai bent Kalėdinė armija thumbup.gif

QUOTE(Dzaste @ 2010 11 15, 09:43)
gal zinot,yra toks puslapis www.igolki.net.ten galima ikelt norima paveiksliuka,nuotrauka ir pasidaryti siuvinejimo kryzeliu schema thumbup.gif


Nu jau atsiprašant šūdų šūds tas puslapis- neverta ten net nosis kišti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2010 11 15, 10:42)
Labas rytas 

Tai jau tikra armija bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šaunūs darbukai, visom po 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O jum nesusimokėjus leidžia koreguoti albumus, kelti foto? Mano neištrynė, bet nieko jame nebegaliu keisti g.gif
Atsakyti
sveikos.na,jau pagyre beveik visos atviruku armija,bet nefgaliu ir as nepagirt-saunus labai 4u.gif kaip tik pati dabar uzsiimu atvirukais,prisirinkau schemuciu-beliko igyvendint biggrin.gif

del gallery-as tai aplamai ten nesenai,va jusu visu deka ten prisiregistrinau,kolkas net albumo neturiu,nes labiau domino schemutes,bet perverciau kiek man leido-is visu gal 5 tik radau dominancias,tai man,kaip ir didelio nuostolio nebus,jei ir ismes mane is ten ax.gif
Atsakyti