Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Ar kažką pražiopsojau, ar nutilo Gallery apmokestinimas? smile.gif
Atsakyti
oi merginos juus tikros saunuoles, sitiek darbu ir visi labai grazus, as visai nebeturiu laiko, uzsuku pasiziuriu ir net neparasau blush2.gif bet visom uz nuostabius darbelius po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2010 11 14, 16:39)
pabandysiu trumpai paaiskinti, issiuvineji paveiksliuka...tada paruosi atviruka, buna pirkti paruostu kasiuluose arba pati pasigamini.... atvirukas susideda is triju sujungtu daliu, vidurineje dalyje buna ispjautas langelis, tada bent as taip darau, su dvipuse lipnia juostele prilipinu paveiksliuka prie viduriniosios dalies, poto dar su lipnia juostele prilipinu ir pirmaja dalia, kad nesimatytu paveiksliuko nugareles smile.gif
na tikiuosi supratai smile.gif
Papildyta:
po kolkas nei vieno gabalelio neismeciau, kartais panaudoju atvirukai ir pan, zinoma jei lieka ten labai plonytis... tai gal ir nepasinaudos jau smile.gif

aciu labai
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 11 14, 19:06)
Maišelis su drambliuku smile.gif
Dydis 22 x 24 cm.

4u.gif Mielas drambliukas, tik toks margas, kad kelias minutes negalėjau įžiūrėti ar turi straublį, ar ne lotuliukas.gif

QUOTE(Ameera @ 2010 11 14, 20:24)
Ar kažką pražiopsojau, ar nutilo Gallery apmokestinimas? smile.gif

Nežinau, ar nutilo, nes aš susimokėjau, bet kad stipriai apmažėjo narių, tai labai pasijuto. Už tai dabar leidžia neribotą albumų kiekį per dieną parsisiųsti, tai mano schemų lobynas gerokai prasiplėtė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 11 14, 16:27)
merginos, norėjau paklausti, ką jūs darote su mažais medžiagos likučiais, kurie lieka išsiuvinėjus paveiksliukus? išmetat? ar pasiliekat dėl visa ko, "jei kartais prireiktų ko nors LABAI mažo"? ir jei pasiliekat, tai ar kada nors prireikia?  biggrin.gif


As tai pasilieku, nes kartais tokio nedidelio gabaliuko prireikia, tai pats tas buna thumbup.gif Naudoju atvirutems ar maziems proginiams paveiksliukams, ar ant maiselio kokiai raidytei...oj, visur galima panaudoti ax.gif

Ir siaip po savaitgalio cia pasiskaitinejus taip pakvipo Kaledomis... ax.gif Ypac zuzaneles darbeliai, saunuole 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 11 14, 19:06)
Maišelis su drambliuku smile.gif


Koks spalvotas drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 14, 18:42)
Ir aš pasirodysiu su savo meškučiu-kavos mylėtoju,

Linksmas meškis thumbup.gif

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 11 14, 19:06)
Maišelis su drambliuku smile.gif


LAbai man jis patinka smile.gif

QUOTE(Ameera @ 2010 11 14, 20:24)
Ar kažką pražiopsojau, ar nutilo Gallery apmokestinimas? smile.gif

Ar aš klystu ar ką, bet mano kukliom rusų kalbos žiniom, supratau, kad tie pinigėliai yra mokami už kažkokias tai privilegijas. O paprastas naudojimas galimas ir nemokant g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 11 14, 19:24)
Ar kažką pražiopsojau, ar nutilo Gallery apmokestinimas? smile.gif

nieko nemokėjau,bet viskas veikia kaip ir veikė blush2.gif ,ir jokio laiško net negavau ,kad ketinama padaryt mokama visiškai ,tai taip ir tebesu ten mirksiukas.gif ....,aišku nežinau kiek ilgai ax.gif

Labai gražūs visų darbeliai ,ir dideli ir maži ir jau kvepia Kalėdomis wub.gif wub.gif ,netrukus ir aš pulsiu prie dovanėlių wub.gif
Atsakyti
Darbeliai wub.gif

Aciu merginos uz nuomone renkantis balerina, visgi darbas nemazas, tai pabijojau konvertuoti siulus ir uzsisakiau Dimensions rinkini. Pirma karta siuvinesiu ant aidos biggrin.gif
butinai pasirodysiu procesa smile.gif
Atsakyti
koks fainuolis svajukas wub.gif wub.gif

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 14, 18:42)
Labai mažus gabaliukus gali panaudoti raktų pakabukams ir mažoms vardinėms kortelėms, pvz. dabar išsiuvinėti po labai mažą kalėdinį paveikslėlį, jį priklijuoti ant spalvoto kartono lapelio ir prisegti prie kalėdinės dovanėles, ant kartono gali užrašyti žmogaus, kuriam skirta dovanėlė, vardą.

oi kaip ačiū! puiki idėja thumbup.gif kaip tik tokių visai mažyčių liko bigsmile.gif

QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 14, 19:12)
as stai kam naudoju kartasis, uztenka vos 4*8cm gabaliuko vienam mirksiukas.gif

labai gražu wub.gif turėjau omeny dar mažesnius gabalėlius, bet vis tiek ačiū už idėją 4u.gif

QUOTE(buckizs @ 2010 11 14, 22:34)
As  tai pasilieku, nes kartais tokio nedidelio gabaliuko prireikia, tai pats tas buna thumbup.gif Naudoju atvirutems ar maziems proginiams paveiksliukams, ar ant maiselio kokiai raidytei...oj, visur galima panaudoti  ax.gif


tiesą sakai smile.gif ok, tai susirinksiu visus ir saugosiu be sąžinės graužimo, jog pasiduodu kaupimo instinktui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 11 14, 19:24)
Ar kažką pražiopsojau, ar nutilo Gallery apmokestinimas? smile.gif

aga, aprimo ten, bent jau kolkas, nariu labai sumažėjo, apie 60 draugu praradau, išsitrynė lauk verysad.gif
bet, kaip ten buvau, taip ir liksiu, kol neišmes, bet mokėti nežada rolleyes.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Vis uzsuku i temele pasiskaitau pasigroziu jusu darbais, Visi labai nuostabus 4u.gif 4u.gif . Man iki jusu dar toli toli smile.gif ir pakryziavoju retai, dabar kraustomes tai is vis laiko maza. Ir pasirodau savo kaledinius atvirukus

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikos,norejau paklaust,gal zinot internetiniu adresu,kur galima rast scemu siuvinejimui kryzeliu? gal zinot,yra toks puslapis www.igolki.net.ten galima ikelt norima paveiksliuka,nuotrauka ir pasidaryti siuvinejimo kryzeliu schema thumbup.gif
Atsakyti