Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Du paskutiniai kartais ne iš Lanarte serijos? Jų audiniai dažniausiai būna piešti, kaip nurodyta schemoje? Jei, ne , tai imk ewa balkšvą ir siuvinėk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 11 13, 09:55)
Du paskutiniai kartais ne iš Lanarte serijos? Jų audiniai dažniausiai būna piešti, kaip nurodyta schemoje? Jei, ne , tai imk ewa balkšvą ir siuvinėk  4u.gif


paskutiniai du lanarte, pirma dimensions gold collection

neisrenku kuri siuvinet... gundaus pirma pirkti rinkini jei nieko daugiau nesugalvosiu... konvertuoti toki nemaza darbeli baisoka... o gal kas siuvinejo? idomu butu pamatyti kaip gavosi... ale tie kiti du irgi mieli, tai va ir nzn... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingomi: 13 lapkričio 2010 - 09:12
QUOTE(Mingomi @ 2010 11 13, 09:00)
paskutiniai du lanarte, pirma dimensions gold collection

neisrenku kuri siuvinet... gundaus pirma pirkti rinkini jei nieko daugiau nesugalvosiu... ale tie kiti du irgi mieli, tai va ir nzn...  blush2.gif

Man pirmojo fonas per tamsus, o pati balerina labai graži wub.gif
Atsakyti
Dimensions yra Dimensions-visada geras rezultatas,aš siuvinėčiau jį wub.gif ,aplamai galvojau šitą rinkinuką nusipirkti ,jis nėra labai brangus ,ne iš tų brangiausių,bet aišku turi pati išsirinkti(man siuvinėjime yra sunkiausia išsirinkti ką siuvinėti) ,kiek žmonių ,tiek nuomonių-visi paveiksliukai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 11 13, 08:29)

Dar sitas labai patinka, ale nzn ant kokios spalvos medziagos siuvinet reiktu...
user posted image


man sitas toks lengvutis baletiskas labai wub.gif
Atsakyti
Na ką, pabaigiau antrą knygelę. Na bet kampai visai baisūs sad.gif Niekaip nesurandu būdo kaip juos gražiai padaryti. Dabar kirpau trikampukus, bet vis tiek baisu - atiro truputį ir išlenda kampai sad.gif Plius dar matosi tamsus brūkšnelis - nuardyta vieta, net nenusiplovė, tai turbūt nudažyta liko ir dar lankelis išsuodino irgi neišsiplovė. Nesupratau kaip nes prieš tai viskas ok buvo sad.gif

Na rodausi broką:
user posted image

Gal kas patars kaip tuos kampus gražiai padaryti. Notrisi Kalėdom kelias knygeles padaryti, bet jei tik taip gaunasi tai nesinori ir pradėti sad.gif Be to tų knygelių gražių niekur nerandu pirkti, nei prekybos centruose nei kanceliarinėse prekėsi, tik kalendoriai kitų metų...
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 13, 14:03)
Gal kas patars kaip tuos kampus gražiai padaryti. Notrisi Kalėdom kelias knygeles padaryti, bet jei tik taip gaunasi tai nesinori ir pradėti sad.gif Be to tų knygelių gražių niekur nerandu pirkti, nei prekybos centruose nei kanceliarinėse prekėsi, tik kalendoriai kitų metų...


Aš kampus kai dariau, tai nukirpau kiekvienam kampe po trikampiuką, bet ne iki pačio kampo, o palikau apie 5 milimetrus. (Gavosi tokie buki). Užlanksčius gavosi visai neblogai ir kampai nestori išėjo.

Mano pirmasis TT meškiukas. Blizganti Aida. Siūlus iš Anchor į DMC konvertavau pati. 21 spalva
user posted image

Šiuo metu siuvinėju magnolijas. Mano procesas...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 13 lapkričio 2010 - 12:41
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 13, 12:03)

man kazkaip atrodo sviesios medziagos tokiso knygeles nepraktiskos blush2.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 11 13, 12:29)

super wub.gif ypac magnolijos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 13, 13:29)

Ačiū už patarimą, toliau bandysiu. O meškis gražus ir procesas puikus smile.gif

QUOTE(vasarė @ 2010 11 13, 13:54)
man kazkaip atrodo sviesios medziagos tokiso knygeles nepraktiskos  blush2.gif


Žinau, todėl ir bandausi su ja smile.gif Tiesiog pigiai adau pirkti, tai bandymams pats tas wink.gif
Atsakyti
Zuzanele mielas meskiukas, toks sventinis wub.gif
Peachy_sheila - nereikia iskirpt tu kampuku, per daug iskirpai. Tiesiog pabandyk kitakart ta kur nukirpai trikampuka uzlenkt ji i vidu (ant knygeles kartono) tada ant jo jau lenk virsu ir sonus, Gal supratai ka norejau pasakyt smile.gif
Atsakyti
Zuzanele jau pabaigei meski bigsmile.gif niu labai simpatiskas gavos wub.gif
Procesiukas ir labai grazus

Peachy_sheila gal yra kokie metaliniai kampukai pirkt? man rodos kazkas ankstesnese temose kazka panasaus minejo g.gif ornamentas tai lb grazus parinktas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 13, 12:03)
Na ką, pabaigiau antrą knygelę. Na bet kampai visai baisūs sad.gif Niekaip nesurandu

labai grazus siuvinukas wub.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 11 13, 12:29)
Mano pirmasis TT meškiukas. Blizganti Aida. Siūlus iš Anchor į DMC konvertavau pati. 21 spalva
[

thumbup.gif kvepia imbieriniais sausainiais
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2010 11 12, 10:52)
Pabaigtuvės  yahoo.gif  yahoo.gif  Lanarte , 28ewas, 35*26cm

wub.gif SUPER!

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 11 12, 14:59)
pagaliau clap.gif  yahoo.gif ir mano kieme derlius uzderejo biggrin.gif
ka tik baigiau,mazes kambariui papuost bus,labai nepeikit-cia mano pirmas darbas rimtas po ilgos pertraukos blush2.gif


nematytas thumbup.gif labai mielas ir rudeniskas
Atsakyti