Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Nimue Bouilleurs de Cru. DMC 32ct linas, DMC muline ir Kreinik metalikas, C&C karoliukai, skambaliukai. Dar vienas iš nykštukų ir elfų gyvenimo mano kolekcijai hihihi.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 04, 23:55)
Dar vienas iš nykštukų ir elfų gyvenimo mano kolekcijai hihihi.gif


kaip visada kruopstu ir subtilu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 04, 21:55)
Nimue Bouilleurs de Cru. DMC 32ct linas, DMC muline ir Kreinik metalikas, C&C karoliukai, skambaliukai. Dar vienas iš nykštukų ir elfų gyvenimo mano kolekcijai hihihi.gif


Tai gal gali nufotkinti savo sienas? Nykštukus mačiau tavo galerijoj, bet man cekava, kaip jie ten pas tave gyvena hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 11 05, 01:17)
Tai gal gali nufotkinti savo sienas? Nykštukus mačiau tavo galerijoj, bet man cekava, kaip jie ten pas tave gyvena hihihi.gif

Jie visi ant vienos sienos draugiškai hihihi.gif Išskyrus elfą, kuris nerėmintas, ir žveją, kuris kabo pas tėtį. Bet nufotografuot sunkiai išeis. Jie visi virtuvėj ir atstumas nuo sienos per mažas, kad tilptų į nuotrauką. tongue.gif
Atsakyti
Dvi, tavo darbai kaip visada nuostabūs, stilingi... thumbup.gif Negali atsižiūrėt rolleyes.gif

Aš irgi atėjau pasirodyt biggrin.gif Kažkada seniai rodžiau Maia dramblio procesą - dabar atėjau pasigirt baigtu darbu:

user posted image
Atsakyti
Nykštukai labai mieli wub.gif
Ir dramlys labai labai gražus. Akys tokios liūdnos jo smile.gif
Atsakyti
Wow kokokie groziai bigsmile.gif Dvi, Mergaiciukas thumbup.gif wub.gif
Dvi as ir noreciau zvilgtelt i tavo siena, nebutinai vientisa, galima ir dalimis blush2.gif ax.gif
Atsakyti
kokia Nimuku seimyna kieta thumbup.gif tu nors krasteliu is sono ta siena nufotkink.arba kaip nor pro langa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 05, 01:55)
Nimue Bouilleurs de Cru. DMC 32ct linas, DMC muline ir Kreinik metalikas, C&C karoliukai, skambaliukai. Dar vienas iš nykštukų ir elfų gyvenimo mano kolekcijai hihihi.gif



Nuostabu... wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Mergaiciukas @ 2010 11 05, 09:43)


Aš irgi atėjau pasirodyt biggrin.gif Kažkada seniai rodžiau Maia dramblio procesą - dabar atėjau pasigirt  baigtu darbu:



Nuostabu, yspudinga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 04, 23:55)
Nimue Bouilleurs de Cru. DMC 32ct linas, DMC muline ir Kreinik metalikas, C&C karoliukai, skambaliukai. Dar vienas iš nykštukų ir elfų gyvenimo mano kolekcijai hihihi.gif

bigsmile.gif oooo jis jau yra prekyboj bigsmile.gif kaip faina wub.gif

QUOTE(Mergaiciukas @ 2010 11 05, 07:43)
Aš irgi atėjau pasirodyt biggrin.gif Kažkada seniai rodžiau Maia dramblio procesą - dabar atėjau pasigirt  baigtu darbu:

wub.gif 4u.gif sveikinu su pabaigtuvėm
Atsakyti
Dramblys didingai atrodo thumbup.gif , nors kaip ir pas drambli - liudnom akim rolleyes.gif , bet vis tiek grazu 4u.gif
Atsakyti
Tikrai, dramblys labai gražiai, didingai atrodo. Sveikinu su pabaigtuvėmis. Parodyk įrėmintą 4u.gif
Atsakyti