Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(linute&D @ 2010 11 11, 19:59)
Merginos padekit... su kiek siuliuku reikia siuvineti paveiksla ant 14ct Aidos? Dviem ar trimis?

Dekui

visada siuvinėju TIK 2 SIŪLAIS , nebet schemoj nurodyta 3 ar 5 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 12, 10:08)
Sveikos,
noriu pasidalinti idėja, kaip papuošti namus Kalėdoms, aš jau prisiplanavau tiek darbų, kad šių jau nespėsiu, bet gal kas pabandysite  4u.gif
Schemas rasite tam pačiame mano albume, jis viešas  ax.gif Spauskite ant nuotraukos.

ir as pradejau ruostis kaledom biggrin.gif anksciau nesvenciau,bet sunus uzaugo ,tai sakau puosim eglute mano siuvinetais zailiukais bigsmile.gif

eglutes-zaisliukai ideja nebloga thumbup.gif ieskojau egluciu ,sios man puikiai tiks biggrin.gif
tik klausimelis,siuvineti abi puses ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 12 lapkričio 2010 - 10:52
Pabaigtuvės yahoo.gif yahoo.gif Lanarte , 28ewas, 35*26cm
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 11 12, 10:52)
Pabaigtuvės  yahoo.gif  yahoo.gif  Lanarte , 28ewas, 35*26cm

4u.gif sveikinimai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 11 12, 12:52)
Pabaigtuvės  yahoo.gif  yahoo.gif  Lanarte , 28ewas, 35*26cm
user posted imageuser posted imageuser posted image

blink.gif mega_shok.gif fantastika ,as tiek istvermes neturiu siuvinejimui.sveikinu su pabaigtuvem user posted image
Atsakyti
cia kazkas sake nespes nespes lotuliukas.gif grazu laukiam ireminto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 11 12, 11:49)
ir as pradejau ruostis kaledom  biggrin.gif anksciau nesvenciau,bet sunus uzaugo ,tai sakau puosim eglute mano siuvinetais zailiukais  bigsmile.gif

eglutes-zaisliukai ideja nebloga  thumbup.gif  ieskojau egluciu ,sios man puikiai tiks  biggrin.gif
tik klausimelis,siuvineti abi puses ? g.gif


Aš siuvinėčiau abi puses ir vieną daryčiau žaliais siūlais, o kitą raudonais, į vazonėlį įdėčiau burbulo formos saldainių, įvyniotų į žalią ir raudoną blizgantį popierių, kad būtų panašu į žaisliukus ant eglutės, vaikams tai tikras džiaugsmas būtų bigsmile.gif Tik reikia atsargų pasidaryti papildymui. Kol mano dukros buvo mažos, tai būtinai ant eglutės kabindavome saldainių blizgančiais popieriukais, tai po švenčių išmesdavome eglutę su popieriukais ant šakų, o saldainiai seniai būdavo išlukštenti. lotuliukas.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 11 12, 11:52)
Pabaigtuvės  yahoo.gif  yahoo.gif  Lanarte , 28ewas, 35*26cm

thumbup.gif thumbup.gif Pavydžiu baltu pavydu, man Lanarte paveikslai tokie nuostabūs, lyg akvarele lieti būtų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 12 lapkričio 2010 - 11:08
QUOTE(Uodegyte @ 2010 11 12, 10:49)
eglutes-zaisliukai ideja nebloga  thumbup.gif  ieskojau egluciu ,sios man puikiai tiks  biggrin.gif
tik klausimelis,siuvineti abi puses ? g.gif

dek kokia languota medziagyte kitai pusei, maziau darbo bus mirksiukas.gif

Pauksciuk saunios pabaigtuves wub.gif . Klausimelis cia sau bus smile.gif ?
Atsakyti
su pabaigtuvėm, bet kryželių lygumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 11 12, 11:52)
Pabaigtuvės


Labai gražu wub.gif Kantrybės tikrai turbūt prireikė - tiek pavienių kryžiukų, o rezultatas wub.gif
Atsakyti
paukščiukas, labai sauniai atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės wub.gif 4u.gif , nešiu greitu laiku rėminti. Čia bus mamos jubiliejui dovana wub.gif
Atsakyti