Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(A-Z @ 2010 11 11, 17:32)
2) man dažo DCM siūlai! siuvinėjant ant lino iškart paraudonavo medžiaga. nesitikėjau, gal išsiskalbtų? nežinau ar čia tęsti, ar imt kitus siūlus...

Labai keista, kur pirkai? Gal tikrai neoriginalus. Viena savo siuvini esu net skalbus labai karstam vandeny, ir nedaze, ir nebluko. g.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2010 11 11, 16:32)
pamastymai...
1) aptraukinėti darbo kalendorių balta medžiaga jaučiu nelabai praktiška?
2) man dažo DCM siūlai! siuvinėjant ant lino iškart paraudonavo medžiaga. nesitikėjau, gal išsiskalbtų? nežinau ar čia tęsti, ar imt kitus siūlus...

gal tie siūlai melandžiniai (pereinančiu spalvų) ir rankų dažymo... tada gali dažyt smile.gif
Atsakyti
tai suprantama,kad namu gamybos gali dazyti,bet cia kalbama butent apie pasaulinio garso siuliukus-DCM! jei nors vienas toks nusiskundimas butu is viso pasaulio pirkeju,abejoju,ar jie butu tokie zinomi ir perkami,juk yra simtai kitu firmu,kurios siulo siuliukus,bet kokybe ju prastesne uz DCM.
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 11 11, 18:20)
tai suprantama,kad namu gamybos gali dazyti,bet cia kalbama butent apie pasaulinio garso siuliukus-DCM! jei nors vienas toks nusiskundimas butu is viso pasaulio pirkeju,abejoju,ar jie butu tokie zinomi ir perkami,juk yra simtai kitu firmu,kurios siulo siuliukus,bet kokybe ju prastesne uz DCM.

pasitaiko ir su DMC visokiu fokusu, mano pirstai buvo pamelynave nuo DMC melynos tamsios, berods 939 jei nemaisau, nors plaunant ne karto nenudaze,ploviau ir karstam vandeni ir su arielu ir su vanish.
Gal tas padazymas issiplaus, nors jei kazkur "pasiklydai" issiuvinejai ir isardei, tada jau sunkiai panaikinsi ta pedsaka, nes liekasi tokie kaip pukeliai, nors ir juos eina isvalyt, isrankiot...
del namu gamybos siulu tai sypsena kelia pasakymas, manau Dzeine turejo omeny kur buna sempleriniai, silkiniai ranku dazymo siulai kurie dazomo fabrikuose , bet ne masinomis, o naudojant zmogaus resursus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 11 lapkričio 2010 - 18:34
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 11 11, 18:20)
tai suprantama,kad namu gamybos gali dazyti,bet cia kalbama butent apie pasaulinio garso siuliukus-DCM! jei nors vienas toks nusiskundimas butu is viso pasaulio pirkeju,abejoju,ar jie butu tokie zinomi ir perkami,juk yra simtai kitu firmu,kurios siulo siuliukus,bet kokybe ju prastesne uz DCM.



QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 11, 18:32)
del namu gamybos siulu tai sypsena kelia pasakymas, manau Dzeine turejo omeny kur buna sempleriniai, silkiniai ranku dazymo siulai kurie dazomo fabrikuose , bet ne masinomis, o naudojant zmogaus resursus

Rugseje atsakė aiškiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2010 11 11, 17:32)
pamastymai...
2) man dažo DCM siūlai! siuvinėjant ant lino iškart paraudonavo medžiaga. nesitikėjau, gal išsiskalbtų? nežinau ar čia tęsti, ar imt kitus siūlus...


Pati siuvineju DMC siulais ir niekada man nedaze, tokiu problemu kol kas nebuvo ir esu labai patenkinta thumbup.gif Jus vis rasote DCM, itariu kad tiesiog raides supainiojote,bet gal cia kokie kiti siulai, pavadinimas panasus, bet kookybe visai kita, aisku tai itariu neimanoma, bet nezinau ka sakyti kad jums taip nutinka...
Atsakyti
Merginos padekit... su kiek siuliuku reikia siuvineti paveiksla ant 14ct Aidos? Dviem ar trimis?

Dekui
Atsakyti
As tai dviem siuvinejau smile.gif Dabar kaip tik turiu viena paveiksla, tai ten patariama siuvineti dviem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linute&D @ 2010 11 11, 21:59)
Merginos padekit... su kiek siuliuku reikia siuvineti paveiksla ant 14ct Aidos? Dviem ar trimis?

Dekui

aš dabar siuvinėju trim siūlais, nes taip buvo parašyta, šiaip visad siuvinėdavau dviem ir būdavo gerai, tad pačiai spręsti, nes siuvinėjant dviem ir jei tamsesni siūlai, truputį persišviečia medžiaga smile.gif
Atsakyti
isardziau, bandysiu su trimis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linute&D: 11 lapkričio 2010 - 20:53
QUOTE(buckizs @ 2010 11 11, 17:57)
Pati siuvineju DMC siulais ir niekada man nedaze, tokiu problemu kol kas nebuvo ir esu labai patenkinta  thumbup.gif  Jus vis rasote DCM, itariu kad tiesiog raides supainiojote,bet gal cia kokie kiti siulai, pavadinimas panasus, bet kookybe visai kita, aisku tai itariu neimanoma, bet nezinau ka sakyti kad jums taip nutinka...

ai,oj,jo,as susipainiojau rasydama-as turejau butent DMC siuliukus biggrin.gif

QUOTE(buckizs @ 2010 11 11, 18:00)
As tai dviem siuvinejau smile.gif Dabar kaip tik turiu viena paveiksla, tai ten patariama siuvineti dviem smile.gif


o as kolkas siuvineju butent taip,kaip schemose nurodyta,jei reikia-2,kur reikia-3 mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
noriu pasidalinti idėja, kaip papuošti namus Kalėdoms, aš jau prisiplanavau tiek darbų, kad šių jau nespėsiu, bet gal kas pabandysite 4u.gif
user posted image user posted image user posted image
Schemas rasite tam pačiame mano albume, jis viešas ax.gif Spauskite ant nuotraukos.
Atsakyti