Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 11 10, 15:49)
Čia vaizdelis, kaip bando sujungti atskiras dalis


Geras vaizdelis thumbup.gif kiek ten darbo ideta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(excoliuke @ 2010 11 10, 11:43)
issiuvinetas zalgirio musis   biggrin.gif spaust ant pav.

Va cia tai jau labai rimtas darbas. Tikrai idomu kiek zmoniu ji siuvinejo ir kiek laiko uztruko. Pagarbos vertas paveikslas  thumbup.gif

jau pateike info kita mergina,tik norejau pridurti-kai paspaudus ant foto atsidaro nuotrauka,paskui galima ieit i pati site ir ten viskas aprasyta bei parodyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, kazkuri minejo kad Kaune mate pirkt blizgios Aidos Nr 16, o kur cia? Nes kasiuluose tik 14, man smarkiai per stambi...
Atsakyti
[quote=pirmaargenta,2010 11 10, 15:49]

As vistiek negaliu atsistebeti kokios beribes zmogaus galimybes. Tikrai pagarba visam siam projektui.

Ir dar pagyrimai formumo darbstuolytems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(I.V.A. @ 2010 11 09, 23:41)
Pagaliau isireminau smile.gif

nesti tvarkyti  doh.gif

nuostabus darbai thumbup.gif
angelas is vis nerealus, geliu fejas labai megstu wub.gif


Papildyta:
QUOTE(Vitadrita @ 2010 11 10, 12:37)
sveikutes,rodausi savo siuo metu siuvinejama darbuka  smile.gif


QUOTE(I.V.A. @ 2010 11 10, 12:46)
Dėkui visoms  wub.gif

procesai thumbup.gif

QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 10, 13:43)
Pasirodysiu dar kelis mazuliukus darbukus, siuta-siuvineta 18ct aida
tiesiog ekperimentas

labai mieli, pirmas tai is vis nepaprasto meilumo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 11 10, 23:52)
Merginos, kazkuri minejo kad Kaune mate pirkt blizgios Aidos Nr 16, o kur cia? Nes kasiuluose tik 14, man smarkiai per stambi...


Aš pirkau Gertrūdos gatvėj, buvusioj senoj siūlų parduotuvėj. Ten yra blizgios gelsvos ir baltos. Tik va nepasakysiu kokia Aida. Gal 14? 10 kryželių telpa į 1,8 cm. Gelsvos yra dviejų pločių. Siuvinėjau atvirukus. Gerai gavosi, ne per stambi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2010 11 11, 15:49)
Kaip grazu butu kaledine visa eglute


tikrai grazu, jau isikeliau pas save ateiciai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2010 11 11, 14:49)
Bet cia jau ruostis reik pradeti tarkim 2012 metu eglutei  lotuliukas.gif

galima ir siemet koki 1 pakabint wub.gif
Atsakyti
Murkse, tikrai gera ideja, pirstinyciu, kojinyciu rastuotu, mazesni gabaritai thumbup.gif
Atsakyti
aga, maziukai, o ant pirstynytes ar kojinytes, maciau buna tik snaige issiuvineta wub.gif
Atsakyti
pamastymai...
1) aptraukinėti darbo kalendorių balta medžiaga jaučiu nelabai praktiška?
2) man dažo DCM siūlai! siuvinėjant ant lino iškart paraudonavo medžiaga. nesitikėjau, gal išsiskalbtų? nežinau ar čia tęsti, ar imt kitus siūlus...
Atsakyti
idomu g.gif o jie tikrai,originalus DMC? juk siam pasauly tiek visokiu padirbtu daiktu,nenustebciau,kad ir siulai gali buti paprasciausiai padirbti,blogais dazais nudazyti.nes bent man kolkas nenudaze,o siuvinejau tikrai ivairiais siuliukais ir kartais gal net siek susilusiom rankom-nieko,nei pirstai,nei audinys schmoll.gif

jau beveik baigiau savo pirmaji darbeli,liko keletas paskutiniu strichu thumbup.gif ryt jau tikuosi,kad bus baigtas ir galesiu pasirodyt blush2.gif
Atsakyti