Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(*Radvileee @ 2010 11 08, 20:10)
Pristatau savo darbelį, juostą rankšluosčiui papuošti 4u.gif


Koks mielas ir kaip man pagal varda tinka thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
man vis dar DVI ir Muzos darbeliu nerodo bash.gif bash.gif bash.gif

QUOTE(brendule @ 2010 11 08, 16:18)
Dar, mergaites, sakykit, ar labai skiriasi linas nuo ewo? noriu nimuka siuvineti ir noretusi, kad graziau butu. lietuvisko lino turiu, bet nesu gyvai maciusi ewo ir nezinau ant kurio geriau butu. pasidalinkite patirtimi, kas jau siuvinejote nimukus  4u.gif


man tas pats klausimas buvo iškilęs (siuvinėju Nimue "Pomme"), tad pasikonsultavau su nimukų eksperte DVI ir ji liepė imti liną ir tik liną smile.gif taip ir padariau ir visiškai nesigailiu, gaunasi thumbup.gif pirmą kartą siuvinėju ant lino, ir iš karto jį įsimylėjau wub.gif jau greitai baigsiu, liko tik truputis BS'o, tai pasirodysiu kada bigsmile.gif
Atsakyti
kai uzbaigsi Nimuka ,tada rodys tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 11 08, 20:37)
man vis dar DVI ir Muzos darbeliu nerodo  bash.gif  bash.gif  bash.gif

Aha, tikrai kažkodėl neduoda padidinti g.gif . Na, mano viskas yra čia
http://muzaas.galler...atch?a=C2U-bG5y
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 11 08, 22:37)
man vis dar DVI ir Muzos darbeliu nerodo  bash.gif  bash.gif  bash.gif
man tas pats klausimas buvo iškilęs (siuvinėju Nimue "Pomme"), tad pasikonsultavau su nimukų eksperte DVI ir ji liepė imti liną ir tik liną  smile.gif taip ir padariau ir visiškai nesigailiu, gaunasi  thumbup.gif pirmą kartą siuvinėju ant lino, ir iš karto jį įsimylėjau  wub.gif jau greitai baigsiu, liko tik truputis BS'o, tai pasirodysiu kada  bigsmile.gif

prasom apie tai placiau ax.gif kodel ne ewa?kokioj vietoj yra pirkti gero lino bash.gif

pauksciukas nurode ,bet nieko ten neradau verysad.gif reikia tokio kur dvi siuvineja
Atsakyti
Labai gražus Sela siuvinėtas protretas - ir įrėminta puikiai, tikrai nieko nekeisčiau smile.gif
Florestina, gražiai tavo procesai auga thumbup.gif Irisus seniai buvau bemačius, jau kiek daug turi wub.gif
Ir geros kelionės tau, kai grįši - lauksim įspūdžių mirksiukas.gif


QUOTE(renami @ 2010 11 08, 00:01)
Norėjau dar Mergaičiuko paklausti ar gal dar kas siuvinėjot Dimensions "Oriental orchids", ten tikrai reikia vienas spalvas siuvinėt 1, kitas 2 arba net 3 gijom? Jau nemažai išsiuvinėjau, bet vistiek dar neįsitikinu kad teisingai darau...  doh.gif
Ir auksinį siūlą reikia imti vieną giją ir dar maišyti su kita spalva?

Kaip jau mergaitės atrašė, reikia imti viską kaip aprašyta. Dimensions dizainai dažnai su siūlų skaičium žaidžia smile.gif
Auksinis siūlas tikrai maišomas su paprastu siūlu šiame paveiksle mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 11 08, 17:34)
gal zinot kokiais siulais siuvinejami Acufactum dizainai?  ax.gif

kaip ir DIM jie turi savo siūlus, nežinau ar jų yra prekyboj g.gif
Aš tai konvertuojuosi smile.gif

Labai gražūs darbai visų, o jau ta mergina su drugeliais wub.gif labai dailus irėminimas, tikrai nieko nekeisčiau, jei tai butu mano ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 11 08, 22:07)
kaip ir DIM jie turi savo siūlus, nežinau ar jų yra prekyboj  g.gif
Aš tai konvertuojuosi  smile.gif

Labai gražūs darbai visų, o jau ta mergina su drugeliais  wub.gif  labai dailus irėminimas, tikrai nieko nekeisčiau, jei tai butu mano  ax.gif


Aciu Dzeine, einu ieskotis konverterio smile.gif
Jei nerasiu pati rinksiu siuliukus, ten toks paprastas reikaliukas, tik siaip labai idomu pasidare smile.gif


ir dar........... mergaites kokie jusu darbai NUOSTAAAAABUSSSS wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingomi: 08 lapkričio 2010 - 22:01
QUOTE(muza @ 2010 11 08, 21:58)
Aha, tikrai kažkodėl neduoda padidinti  g.gif . Na, mano viskas yra čia
http://muzaas.galler...atch?a=C2U-bG5y

ačiū 4u.gif nuostabus dramblys wub.gif wub.gif wub.gif kiti darbeliai galerijoje irgi labai gražūs thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2010 11 08, 22:02)
prasom apie tai placiau  ax.gif kodel ne ewa?kokioj vietoj yra pirkti gero lino  bash.gif

pauksciukas nurode ,bet nieko ten neradau  verysad.gif reikia tokio kur dvi siuvineja


na DVI sakė, kad tiesiog ant lino gražiau gaunasi. pati nesu bandžiusi ant ewo, tad negaliu lyginti. Matyt ant lino dar mažiau tos skylutės matosi. Lino pirkau internetu darbštuolėje, kokybė puiki, suaustas labai lygiai smile.gif
Atsakyti
rodausi ir as su savo svieziai iskeptu darbeliu blush2.gif

user posted image





 ! 
Perdidelio formato nuotraukos bus trinamos be asmeninio perspėjimo! Talpinkite ne didesnes nei 500-600 pixelių nuotraukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 09 lapkričio 2010 - 15:16
oi, kokia milžiniška foto blink.gif bet užtai įžiūrėjau visus tobulus kryželius thumbup.gif
Atsakyti
ot velnias, kazkaip netaip ikeliau foto blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti