Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Florestina @ 2010 11 08, 16:06)
Labutis, labai gražūs visi darbeliai, o aš tesiu savo vakarykštį pažadą ir rodau savo procesus:



ogo , labai dailu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 11 08, 13:30)
Aciu, mergaites, uz pagyrimus. Del tu juosteliu ir as susigundziau situo pasportu smile.gif Bet mano vizijoje sitas paveikslas buvo su zydru pasportu ir kai jo negavau, nusiminiau. Paskui atrodo niekas nebegerai. Gal ipras akis ir bus  viskas ciki thumbup.gif Aciu dar karta uz gerus zodzius, net smagiau pasidare. O tai buvau ziauriai nusivylus.  blush2.gif

Na man irgi labai labai gražiai atrodo wub.gif . Kadangi išankstinės vizijos (su kitoku pasportu) neturėjau, - man labai patinka thumbup.gif . O ir dizainas man vėlgi nematytas. žodžiu - tikrai labai gražu ir nusiminti tikrai nėra ko cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2010 11 08, 14:06)
Labutis, labai gražūs visi darbeliai, o aš tesiu savo vakarykštį pažadą ir rodau savo procesus:

Na kaip gerai - vienas darbelis pabosta - kito imiesi bigsmile.gif . Man labiausiai nekantru būtų pamatyti baigtus irisiukus mirksiukas.gif . Taip ir toliau, šauniai darbuojatės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 11 08, 15:14)
Na kaip gerai - vienas darbelis pabosta - kito imiesi  bigsmile.gif . Man labiausiai nekantru būtų pamatyti baigtus irisiukus mirksiukas.gif . Taip ir toliau, šauniai darbuojatės  thumbup.gif


Dabar bus pora savaičių pertrauka, tada vėl kibsiu į darbus.
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 11 08, 13:34)
Rodau ireminta savo paskutini darbeli.


Man irgi gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 11 08, 12:34)
Rodau ireminta savo paskutini darbeli.



Man irgi labai grazu 4u.gif

QUOTE(Florestina @ 2010 11 08, 14:06)
Labutis, labai gražūs visi darbeliai, o aš tesiu savo vakarykštį pažadą ir rodau savo procesus:



Saunus procesiukai. Po atostogu kai grisi, pasiilgsi siuvinejimo ir kaip mat bus viskas baigta. tada grozesimes graziais darbeliais 4u.gif Beje, geru atostogu, neisdildomu ispudziu ir lauksime sugriztamt i savo seima 4u.gif

Dar, mergaites, sakykit, ar labai skiriasi linas nuo ewo? noriu nimuka siuvineti ir noretusi, kad graziau butu. lietuvisko lino turiu, bet nesu gyvai maciusi ewo ir nezinau ant kurio geriau butu. pasidalinkite patirtimi, kas jau siuvinejote nimukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 11 08, 01:48)
Del pirkimo Ebay.

Galiu rekomenduoti tikrai gera pardaveja. Jos user'io ID yra lovelybe. Ji yra is Filipinu, bet ne karta pirkau ir nenusivyliau. Teko pries kuri laika dirbti Ebay, tai maciau daugiau nei paprasti vartotojai ir jos saskaita bent tuo metu buvo nepriekaistinga. Siuliukai tikrai labai kokybiski, ne kokie fuflo. Lygiai tokie pat, kokie Airijoje kainuoja 1.10 euro. Ne viena darba issiuvinejau, isploviau, maisiau DMC su Anchor, viskas OK. \
Kainos irgi neblogos.
100 kokiu nori numeriuku-26.5 svaro-105 litai
200-apie 200 litu
40 apie 55 litukai.

Gal kazka apsiskaiciavau, bet vistiek pigiau nei LT.  smile.gif

http://cgi.ebay.ie/1...=item29face0080


o gal darys kas uzsakymeli greitu metu?prisideciau ir as... ax.gif
Atsakyti
wow,koks portretas! bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
cia,kaip suprantu,ne pacios? labai graziai ireminta,kitaip kazkodel man atrodo ir neturetu buti biggrin.gif

dar del siuliuku-va,norejau baigt siandien viena savo paveiksliuka ir jau buciau rodzius,bet apziurejau,kad pardaveja mane apgavo doh.gif truksta siuliuku-teks dabar pirktis doh.gif tai baigineju po truputi pirmaji pradeta,tikuosi,iki savaitgalio galesiu pasirodyt blush2.gif

grazus darbeliai nebaigti taip pat,bus idomu pamatyt jau uzbaigtus ir geru atostogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 11 08, 09:35)
as pries pusmeti uzsisakiau DMC siuliuku is rytu. niekas neapmokestino smile.gif

Gal nedidelė suma buvo. Arba pažymėjo, kad Gift. Aš rašiau užklausimą į muitinę prieš metus kokius. Tai man atsiuntė, kad apmokestinama už siuntinį nuo .... ir nuo kazkiek PVM deda. Nerašau skaičių, nes tikslių neatsimenu, bijau pameluot. Yra info jų psl, tik reik pastudijuot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 08 lapkričio 2010 - 16:55
http://www.123stitch...rand_Floss.html iš šio psl galvojau ir aš siųst, bet kad sakė gali labai ilgai tekt laukt. Sakė sumos iki 85$ neapmokestina. O kas jau virš moki muitą.
Atsakyti
gal zinot kokiais siulais siuvinejami Acufactum dizainai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 11 08, 13:34)
Rodau ireminta savo paskutini darbeli. Norejau melsvo pasporto, bet sake tokio neturi.


Man tai labai grazu, pati esu reminusi gulbes su melynu remeliu ir gelsvu pasportu su melyna juostele smile.gif Super,todel ir cia man viskas laaaabai grazu 4u.gif

QUOTE(Florestina @ 2010 11 08, 15:06)
Labutis, labai gražūs visi darbeliai, o aš tesiu savo vakarykštį pažadą ir rodau savo procesus:


Saunu smile.gif Tik keista, kad kelis paveikslus vienu metu siuvinejat, nes as tai tik po viena, nebent koki nediduka iterpiu kada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 11 08, 13:34)
Rodau ireminta savo paskutini darbeli. Norejau melsvo pasporto, bet sake tokio neturi. Buvo tik tokie pilkai melsvi(murzini). Tai issirinkau sita su melsvom juostelem. Kol kas bus taip, gal kada persireminsiu.

Nuostabus paveikslas wub.gif

Pristatau savo darbelį, juostą rankšluosčiui papuošti 4u.gif
user posted image
Atsakyti