Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Kas dėl muitų, tai Airijoj siunčiausi ir aš už kelis šimtus eurų. Jokių mokesčių schmoll.gif O Lietuvoj tikrai apmokestina. Ir muitu ir PVM, jei siuntinys ne iš ES.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 11 08, 10:55)
O Lietuvoj tikrai apmokestina. Ir muitu ir PVM, jei siuntinys ne iš ES.

drinks_cheers.gif taip taip, ir jei neiseina susitarti su pardaveju, kad sumazintu verte, tada kaina issauga kosmiskai...
pastaruoju metu ypatingai purto visus siuntinius is rytu, neseniai ziniasklaidoj skalambino unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 11 08, 11:55)
Kas dėl muitų, tai Airijoj siunčiausi ir aš už kelis šimtus eurų. Jokių mokesčių schmoll.gif  O Lietuvoj tikrai apmokestina. Ir muitu ir PVM, jei siuntinys ne iš ES.


as pries pusmeti uzsisakiau DMC siuliuku is rytu. niekas neapmokestino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 11 08, 11:35)
as pries pusmeti uzsisakiau DMC siuliuku is rytu. niekas neapmokestino smile.gif

tai gal pries pusmeti, as pries kokia pora savaiciu girdejau, kad purto daug labiau siuntinius del plagijatu ir vertes neatitikimu
Atsakyti
Rodau ireminta savo paskutini darbeli. Norejau melsvo pasporto, bet sake tokio neturi. Buvo tik tokie pilkai melsvi(murzini). Tai issirinkau sita su melsvom juostelem. Kol kas bus taip, gal kada persireminsiu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 11 08, 12:34)
Rodau ireminta savo paskutini darbeli. Norejau melsvo pasporto, bet sake tokio neturi. Buvo tik tokie pilkai melsvi(murzini). Tai issirinkau sita su melsvom juostelem. Kol kas bus taip, gal kada persireminsiu.

O man labai gražu thumbup.gif nes jei mėlynas pasportas ir rėmelis tai man jau atrodo,kad nelabai gražiai žiūrėsis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 11 08, 14:34)
Rodau ireminta savo paskutini darbeli. Norejau melsvo pasporto, bet sake tokio neturi. Buvo tik tokie pilkai melsvi(murzini). Tai issirinkau sita su melsvom juostelem. Kol kas bus taip, gal kada persireminsiu.




Man labai graziai ziurisi, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2010 11 08, 13:38)
O man labai gražu  thumbup.gif  nes jei mėlynas pasportas ir rėmelis tai man jau atrodo,kad nelabai gražiai žiūrėsis  blush2.gif

Jei pasportas butu melynas, remelis butu kitoks, gal pilkas arba baltas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 11 07, 22:09)
Noriu pasirodyti kokį savaitgalį pagaminau atviruką, skirtą pasveikinti gimtadienio proga

Linksma varnytė thumbup.gif

QUOTE(Sela:) @ 2010 11 08, 14:34)
Rodau ireminta savo paskutini darbeli. Norejau melsvo pasporto, bet sake tokio neturi. Buvo tik tokie pilkai melsvi(murzini). Tai issirinkau sita su melsvom juostelem. Kol kas bus taip, gal kada persireminsiu.


man viskas gražu, bent man tos pasporto juostelės suteikia grakštumo ir perrėmint visai nereikia schmoll.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites, uz pagyrimus. Del tu juosteliu ir as susigundziau situo pasportu smile.gif Bet mano vizijoje sitas paveikslas buvo su zydru pasportu ir kai jo negavau, nusiminiau. Paskui atrodo niekas nebegerai. Gal ipras akis ir bus viskas ciki thumbup.gif Aciu dar karta uz gerus zodzius, net smagiau pasidare. O tai buvau ziauriai nusivylus. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 11 08, 14:46)
Jei pasportas butu melynas, remelis butu kitoks, gal pilkas arba baltas.  smile.gif


remelis galejo buti sidabrinis,arba metal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 08 lapkričio 2010 - 13:45
Labutis, labai gražūs visi darbeliai, o aš tesiu savo vakarykštį pažadą ir rodau savo procesus:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti