Įkraunama...
Įkraunama...

BMW

Sveikos BMW myletojos smile.gif

Noriu savo Rav4 pakeisti i 3 klases BMW. Vyras gasdina, kad turesiu problemu ziemos metu, kuomet "neilipsiu" i joki kalniuka, neisvaziuosiu is sniego veziu ir t.t.
Galit pasidalinti savo vairavimo ypatumais ziema?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 07 24, 06:00)
Sveikos BMW myletojos  smile.gif

Noriu savo Rav4 pakeisti i 3 klases BMW. Vyras gasdina, kad turesiu problemu ziemos metu, kuomet "neilipsiu" i joki kalniuka, neisvaziuosiu is sniego veziu ir t.t.
Galit pasidalinti savo vairavimo ypatumais ziema?

3 sedaną ?
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 07 25, 18:27)
3 sedaną ?


Taip 3 sedana, nenoriu X3 po Ravo blush2.gif, nors vyras sako, kad jau geriau X3 nei sedanas, bet dabar noriu elegantiskos masinytes ax.gif
Su X3 tokiu klausimu man nekiltu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 07 25, 13:37)
Taip 3 sedana, nenoriu X3 po Ravo  blush2.gif, nors vyras sako, kad jau geriau X3 nei sedanas, bet dabar noriu elegantiskos masinytes  ax.gif
Su X3 tokiu klausimu man nekiltu  biggrin.gif

Palyginot Rava su x3 unsure.gif Man atrodo jie nelyginami.

Ką tik grįžau iš serviso. Palikau saviškę technikinei ir tepalų keitimui. Davė man tuo tarpu 3 sedaną xdrive (2013m.). Pirmas įspūdis. MAŽAS, mikroskopinis. Labai smagus mašiniukas. Greitas, manevringas, prisikabinęs prie kelio, greit įsibėgi. Sunkiau jaučiu greitį jame nei saviškėje blush2.gif Labai norisi spausti ... Veidrodžiai nepatogūs, trikampiai. Mielai turėčiau tokį kaip antrą auto.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 07 26, 17:22)
Palyginot Rava su x3  unsure.gif Man atrodo jie nelyginami.



Taip, palyginau pagal savus kriterijus ir zinau, kad X3 nenoriu, nors vyras primygtinai man siulo ji nupirkti doh.gif
Mane domina mergaiciu vaziavimas ziemos metu su sedanais Lietuvos keliais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 26 liepos 2013 - 19:07
QUOTE(Elvita @ 2013 07 26, 12:05)
Taip, palyginau pagal savus kriterijus ir zinau, kad X3 nenoriu, nors vyras primygtinai man siulo ji nupirkti  doh.gif
Mane domina mergaiciu vaziavimas ziemos metu su sedanais Lietuvos keliais  smile.gif

Lietuvos keliai geresni nei čia kur važinėju. Žiemą siego irgi būna, bet jau, kad paprašėt patylėti, tyliu, nes su sedanu nevažinėjau sniegu.
Atsakyti
Taure, juk ne apie keliu bukle kalbam, o apie ziemas. Gyvenciau JAV, man apskritai nekiltu klausimu apie vaziavima ziemos metu. Gyvenai LT ir puikiai zinai kokios ziemos LT ir JAV smile.gif
Atsakyti
Vis tik paklausiau argumentuotu vyro teiginiu ir jungiuos i jusu buri su grazuoliu X3 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 28 liepos 2013 - 17:34
QUOTE(Elvita @ 2013 07 28, 18:34)
Vis tik paklausiau argumentuotu vyro teiginiu ir jungiuos i jusu buri su grazuoliu X3 smile.gif

Sveika, turiu 330 universalą, žiemą vyras parvarė man iš Italų, tai jis ir pravažinėjo su ja. Galas vedamas, tai sakė smaginosi, kol priprato ir išmoko ją vairuoti. Poros savaičių reikalas smile.gif Jau pripratau prie mašinos, tad šią žiemą neperleisiu jos jam
Atsakyti
6 metus turejau bmw 330 sedana. gyvenam tinginiu gatveje, kurioje niekas nesivargina valyti sniego ir nieko, parinkus tinkamas padangas (turejau goodyearus ultra grip ice +) vaziavo kaip tankas. smile.gif


QUOTE(Indra A. @ 2013 08 09, 15:52)
Sveika, turiu 330 universalą, žiemą vyras parvarė man iš Italų, tai jis ir pravažinėjo su ja.  Galas vedamas, tai sakė smaginosi, kol priprato ir išmoko ją vairuoti. Poros savaičių reikalas  smile.gif Jau pripratau prie mašinos, tad šią žiemą neperleisiu jos jam

Atsakyti
Kaip sekasi vairuoti BMW?
http://www.youtube.c...h?v=ef2XJ3o4M74
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 07 28, 18:34)
Vis tik paklausiau argumentuotu vyro teiginiu ir jungiuos i jusu buri su grazuoliu X3 smile.gif


Su kuo ir sveikinam 4u.gif Puikus pasirinkimas.
Atsakyti