Įkraunama...
Įkraunama...

BMW

Vairuojam toliau:
musu nuotraukytes
sena tema
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 03 lapkričio 2010 - 14:32
Pikkolo, dėkui už sukurtą temutę ir pavėluoti blush2.gif sveikinimai sulaukus dukrelės 4u.gif

Atsinešu savo klausimą į naują temą, gal kas turės laiko ir pasidalins savo patirtimi
QUOTE(lark @ 2010 11 03, 14:05)
Ką manot apie šį akumuliatorių? Ar rimtas?
Pažiūrėjau, toks šiuo metu įdėtas ir visai neaišku kada, kiek laikys.., žiemą teko 1x kraut.  Ir aplamai kiek akumai maždaug metų laiko?

Atsakyti
Labuka. O kokia grazi nauja temele... smile.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos, priimkite mane i savo gretas. pasirodau su savo pirkiniu - bmw 2008 m., 520 modeliukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2010 11 04, 23:57)
sveikos, priimkite mane i savo gretas. pasirodau su savo pirkiniu - bmw 2008 m., 520 modeliukas

lb graži mašinytė ir kokia "šviežia" wub.gif , sveikinam su geru pirkiniu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 11 05, 07:52)
lb graži mašinytė ir kokia "šviežia"  wub.gif , sveikinam su geru pirkiniu  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

dekui 4u.gif tikrai man nuskilo, pirkau labai gerai "uzlaikyta " masinele, atyrodo kaip nauja. o viduje, dar naujos odos kvapas wub.gif
Atsakyti
sveikinu su puikiu pirkiniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos BMW gerbejos/vairuotojos 4u.gif

Apturejau ir as BMW 330d 02metu biggrin.gif
Ateinu iskart su klausimu, kaip ziema sekasi Jums vairuoti BMW masinytes, mane MB prisiurpino, kad sunkiai seksis vairuot su tokia masina blink.gif
Ir dar klausimelis del padangu ir ratlankiu skersmens. Dabar dar vis uzdetos vasarines padangos R17 225/40 jei gerai pamenu. Kokiu reiketu ziemai g.gif
Kazkur skaiciau, kad mazesniu nei R17 siam modelikui netinka doh.gif O MB zadejo deto R16 arba R15, vien del to, kad ziema butu lengviau vairuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 24, 20:03)
Sveikos BMW gerbejos/vairuotojos 4u.gif

Apturejau ir as BMW 330d 02metu biggrin.gif
Ateinu iskart su klausimu, kaip ziema sekasi Jums vairuoti BMW masinytes, mane MB prisiurpino, kad sunkiai seksis vairuot su tokia masina blink.gif
Ir dar klausimelis del padangu ir ratlankiu skersmens. Dabar dar vis uzdetos vasarines padangos R17 225/40 jei gerai pamenu. Kokiu reiketu ziemai g.gif
Kazkur skaiciau, kad mazesniu nei R17 siam modelikui netinka doh.gif O MB zadejo deto R16 arba R15, vien del to, kad ziema butu lengviau vairuot g.gif


Laba. Nieko baisaus ziema vazinejant tikrai nera, pati vairuoju 7 BMW. Tik jei keliai nevalyti, daug pliurzes, tai gala nesa ant posukiu. O jei is leto ivaziuoji i posuki, man bent jau jokio slydimo, siaip smagu ziema vazinetis. O del ratlankiu dydzio, 16- iniai manau tinkami, tiktu ir 15- iniai. Mano vasariniai batai 20, o ziemai apaunu 16- iais ir nieko baisaus nematau... thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extrem: 24 lapkričio 2010 - 19:27
QUOTE(Extrem @ 2010 11 24, 19:27)
Laba. Nieko baisaus ziema vazinejant tikrai nera, pati vairuoju 7 BMW. Tik jei keliai nevalyti, daug pliurzes, tai gala nesa ant posukiu. O jei is leto ivaziuoji i posuki, man bent jau jokio slydimo, siaip smagu ziema vazinetis. O del ratlankiu dydzio, 16- iniai manau tinkami, tiktu ir 15- iniai. Mano vasariniai batai 20, o ziemai apaunu 16- iais ir nieko baisaus nematau...  thumbup.gif  ax.gif

Alia radau siam forume http://forumai.bmw-k...p...d7&start=30 kad netinka mazesni nei 17 doh.gif nes ten kazkas kazkur lieciasi doh.gif MB nerodo didelio susidomejimo del sios masinos, tai pati renkuos info lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 24 lapkričio 2010 - 20:04
QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 24, 20:04)
Alia radau siam forume http://forumai.bmw-k...p...d7&start=30 kad netinka mazesni  nei 17 doh.gif nes ten kazkas kazkur lieciasi doh.gif MB nerodo didelio susidomejimo del sios masinos, tai pati renkuos info lotuliukas.gif


Nesamone, as ziemai pirkau 16, vasara buvo 18, bet ziemai norejau mazesniu, tai be problemu. rolleyes.gif Matavom parduotuvej 15, uzdeti eina, bet del to, jog kaladeles jau nusitrynusios yra, kai jos pasikeis - 15 bus per mazas, tai pirkau 16 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 11 24, 19:03)
Sveikos BMW gerbejos/vairuotojos 4u.gif

Apturejau ir as BMW 330d 02metu biggrin.gif
Ateinu iskart su klausimu, kaip ziema sekasi Jums vairuoti BMW masinytes, mane MB prisiurpino, kad sunkiai seksis vairuot su tokia masina blink.gif
Ir dar klausimelis del padangu ir ratlankiu skersmens. Dabar dar vis uzdetos vasarines padangos R17 225/40 jei gerai pamenu. Kokiu reiketu ziemai g.gif
Kazkur skaiciau, kad mazesniu nei R17 siam modelikui netinka doh.gif O MB zadejo deto R16 arba R15, vien del to, kad ziema butu lengviau vairuot g.gif



ant 330d tikrai taip lengvai neuzdesi kitokiu .pati turejau ir 15 ir 16 ratlankius ir netiko .taigi vazineju su 17.
Atsakyti