Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 09:21)
Kas tai? g.gif  Pirma karta girdziu toki zodi  ax.gif

Štai kas tai yr smile.gif

http://club.osinka.ru/topic-67118

QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 09:22)
@asta-kepiau is super mamos kulinarijos skyriaus biggrin.gif -pagal cypsiuko recepta.. thumbup.gif

Suprasta drinks_cheers.gif
Atsakyti
labos. biggrin.gif ajo baktusą ir aš turiu. gerulis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu niekad nemezgiau ir neneriau tiek blink.gif

Kazkaip rankos jau per trumpos viska parebt, para per trumpa... doh.gif

Taigi kaip man suspet g.gif

To baktuso ir man REIK, butinai verysad.gif
Dar reikia apnert palta (paprasta, ne megzta ar nerta), nes pagaliau nusipirkau siulus
nusimegzt riesines is likusio siulo,
pabaikt dukros sarafana
Dar liemenes noreciau - visa laime, kad dar nei modelio, nei siulu nera lotuliukas.gif
Tada dar naujas virusas kimba - suknele
ir taip toliau ir taip toliau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 05 lapkričio 2010 - 09:38
Laba ryta.
QUOTE(okkey @ 2010 11 05, 09:33)
na bet nerti as nenustoju  lotuliukas.gif

Siaubas blink.gif Na ir užsispyrimas, super bigsmile.gif

QUOTE(okkey @ 2010 11 05, 09:41)
tiesa mergikes kurio jus neneret, ar 8  g.gif tas tipo nelabai koks gaunasi??/

viskas su juo gerai, čia mergiotės jau iš mandrumo nosis užrietė. Yra schema, yra originale, vadinas - reikia cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 05 lapkričio 2010 - 09:48
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 05, 09:31)
labos.  biggrin.gif ajo baktusą ir aš turiu. gerulis thumbup.gif  thumbup.gif

Aš apie dar vieną galvoju,jau ir siūlus turiu cool.gif


QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 09:37)
Kazkaip rankos jau per trumpos viska parebt, para per trumpa...  doh.gif

Taigi kaip man suspet  g.gif

To baktuso ir man REIK, butinai  verysad.gif
Dar reikia apnert palta (paprasta, ne megzta ar nerta), nes pagaliau nusipirkau siulus
nusimegzt riesines is likusio siulo,
pabaikt dukros sarafana
Dar liemenes noreciau - visa laime, kad dar nei modelio, nei siulu nera  lotuliukas.gif
Tada dar naujas virusas kimba - suknele
ir taip toliau ir taip toliau  doh.gif

Ne tu viena tokioj situacijoj smile.gif pas mane irgi planų į priekį tiek,kad eilės galo nesimato doh.gif

Sukneles vis nerdavau.Pernai žiemą nusimezgiau sarafaniuką,visai nieko rezultatas,galvoju,kad šiemet reikia šiltą suknelę pasigaminti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 05 lapkričio 2010 - 09:43
QUOTE(@asta @ 2010 11 05, 09:18)
Aš nėriau.Pusė bėdos jis...tik retokas ir nert jį nuobodu  unsure.gif
Pagal kokį receptą kepei?



QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 05, 09:38)

viskas su juo gerai, čia mergiotės jau iš mandrumo nosis užrietė. Yra schema, yra originale, vadinas - reikia  cool.gif


nu va pabvandziau as ji, nu ir visai is tikro man jis neiko, aisku biski ten eiluciu skaiciu sumazinau,m vieotj zemu pusiniais ir pan padariau, bet visai nieko, dar kelis pavarysiu as juos visgi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 05, 09:41)
tiesa mergikes kurio jus neneret, ar 8  g.gif tas tipo nelabai koks gaunasi??/


Aš nėriau, man jis gražus visai. Tik patį kraštelį apnėriau daugiau žemų stulpelių, tada neišskysta taip

QUOTE(Arveda @ 2010 11 05, 10:20)
Pareinu į palatą  bigsmile.gif 
Atnešu 7 keistą medalioną  g.gif  Man tai visai nieko jis žiūrisi, nes originalas tai nepatiko  schmoll.gif 



Burbuliukai plokšti g.gif ar specialiai taip darei? Man šitas gražiau už originalą smile.gif
Atsakyti
raminkites, mergos !!! baikit jus cia tais virusais spjaudytis doh.gif

nu... nu susibiesinau !!! nooooriu simtalapio verysad.gif o jus bent isivaizduojat kokia cia IRL problema toki grozi iskept ?!?! turesiu perlekt pora miestukuose esanciu lietuvisku pardziu, kol rasiu tikro sviesto ir aguonu... jei is vis rasiu unsure.gif Rrrrr....
Papildyta:
Mergickos... kadangi esu toks ligonis, kad negaliu vieno darbuko megzti/nerti... visada vienu metu darau 2 - 3 ... ne taip pabosta blush2.gif
taigi, dabar kaip ir ties vienu SB megztiniu pasilikau... tai noriu si grozi i tarpeli nusiregzti... gal, kuri zinot, kaip tos gelytes daromos ? tikiuosi ne su kilpiniais virbalais unsure.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 05, 12:07)


Bet greit plinta virusai online mezgimo lotuliukas.gif Jau trečia tema atsidarė.

Neužkrauna man padidintos tos nuotraukos,neįžiūriu. O čia nebus su daug užmetimų? Panašias dariau beretei vaikiškai,tai ten su užmetimais buvo.
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 05, 12:12)
Bet greit plinta virusai online mezgimo lotuliukas.gif Jau trečia tema atsidarė.

Bet juk tai labai patogu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 05, 12:16)
Bet juk tai labai patogu  thumbup.gif


Tai žinoma smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 05, 12:12)
Bet greit plinta virusai online mezgimo lotuliukas.gif Jau trečia tema atsidarė.

Neužkrauna man padidintos tos nuotraukos,neįžiūriu. O čia nebus su daug užmetimų? Panašias dariau beretei vaikiškai,tai ten su užmetimais buvo.


as irgi tik tokia mazyte turiu issisaugojusi ax.gif
bet, ten neatrodo, kad butu su uzmetimais, nes labai jau plonuciai ir lengvuciai tie lapeliai atrodo... lyg tiesiog siuliukai istampyti butu g.gif
koks jis man grazus... wub.gif
Atsakyti