Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

Nu dar truputeli dregnas ax.gif

dar ten siokiu tokiu pakrapstymu prie jo like, bet norejua paziuret kaip atrodys isskalbtas...
Zodiu, jau greit ax.gif Gal rytoj arba poryt, jeigu nebus labai tamsu, nes jeigu oras kaip siandien, tai neiseis normalios foto niekaip ax.gif
Atsakyti
tiesa mergikes kurio jus neneret, ar 8 g.gif tas tipo nelabai koks gaunasi??/
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 05, 09:41)
tiesa mergikes kurio jus neneret, ar 8  g.gif tas tipo nelabai koks gaunasi??/

8
Atsakyti
Labas rytas,
Tuoj pusė Lietuvos vaikščios su tokiais šaliais lotuliukas.gif

Mamkaa, pretenduoji į gėdos stulpą? blink.gif

Tokiu tapkučių principu aš mezgiau leliukui. smile.gif Tikli, gerai platini virusus, aš užsikabinau ant šimtalapio.Nu niežti nagus,noriu pabandyt.Jau suku galvą kaip čia sviesto ir aguonų(kurių nematau pardėse jau kuris laikas) nusipirkt. Ir gal šeštadienį bandysiu,nors nieko tokio nesu kepusi,bet gal pavyks. biggrin.gif
Atsakyti
MATRE-PABANDYK tikrai nesunku..tik svarbiausia,kad kambaryje butu silta-nes jei vesu,tesla nesitampo o trukineja mirksiukas.gif ..ir dar as kepiau paprastoj skardutej,(tokioj kaip forminei duonai ar keksui kept),tai pirma kar mirksiukas.gif man prilipo karamele ir negalejau graziai isimt..o kita kart kai kepiau-istiesiau kepimo popierium(padariau toki ''lopsiuka'' biggrin.gif ) ir viskas buvo thumbup.gif ..tik reik leist ataust formoj..ir kad tas popieriaus lakstas butu vientisas(kad po juo nepabagtu ta kara thumbup.gif mele mirksiukas.gif )
Atsakyti
siuvimas, ardymas ir vėl siuvimas laukia karsta.gif lauksiu įkvėpimo,nes pastebėjau,jei darau tik iš reikalo,tai išardyt tenka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 09:08)
MATRE-PABANDYK tikrai nesunku..tik svarbiausia,kad kambaryje butu silta-nes jei vesu,tesla nesitampo o trukineja mirksiukas.gif ..ir dar as kepiau paprastoj skardutej,(tokioj kaip forminei duonai ar keksui kept),tai pirma kar mirksiukas.gif  man prilipo karamele ir negalejau graziai isimt..o kita kart kai kepiau-istiesiau kepimo popierium(padariau toki ''lopsiuka'' biggrin.gif ) ir viskas buvo  thumbup.gif ..tik reik leist ataust formoj..ir kad tas popieriaus lakstas butu vientisas(kad po juo nepabagtu ta kara thumbup.gif mele mirksiukas.gif )


Čia mes biški ne į temą ax.gif Va bėda ir yra,kad neturiu normalios apvalios formos, sakiau bandysiu dėt i kvadratinę ir įstatyt skardinę,kad skylė būtų. ax.gif
Atsakyti
kaupiuosi šimtalapiui,gal savaitgalį pabandysiu,brolienė jau ranką atmušus ir vis kalbina mani,bet .......kaupiuosi biggrin.gif

kaip nuo pc atsiplėšt unsure.gif jei čia pusdienį karosiu,tai ir kitą savaitę nišdegs pabaigt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 11 05, 08:35)
Ot tai reikia man gero spyrio i rura, ka dmesciau visus darbus vienai dienai ir pabaigciau sali.

Pritariu,reikia ir man spyrio blush2.gif Trumpam apleidau medalius...kažkaip juoda spalva labai vargina akis doh.gif bet per kelias dienas nusimezgiau baktusą(tarp kitko labai super dalykėlis thumbup.gif ),sūnui kepurę ir baiginėju reglaninį megztinį sau ax.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 08:35)
blink.gif  blink.gif ..kas cia su dabartiniu vaiku kojom darosi..nepazystu ne vienos jaunos mergyckos,kurios koja butu mazesne nei 39 blink.gif ..o apie bernus nekalbu-45 jau norma darosi blink.gif ...

o del tapuku-man is pirmo karto iegi nesigavo..kol ''neatitaikiau sonu aukscio..tada viskas liuks...jei noresi-tiksliai ismatuosiu cm. ir parasysiu...siaip po namus tikrai  thumbup.gif dalykas...




Mano draugės sūnus vienmetis su mano vyresnėliu,15metis.Tai jo koja 47...o sportininė avalynė paprastai būna stipriai pamažinta,tai net 49 perka blink.gif Maniškio tuo tarpu 42....

Kai pribręsiu iki tapukų,būtinai kreipsiuos,bet kokia konsultacija visada naudinga drinks_cheers.gif

QUOTE(okkey @ 2010 11 05, 08:41)
tiesa mergikes kurio jus neneret, ar 8  g.gif tas tipo nelabai koks gaunasi??/

Aš nėriau.Pusė bėdos jis...tik retokas ir nert jį nuobodu unsure.gif


QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 09:08)
MATRE-PABANDYK tikrai nesunku..tik svarbiausia,kad kambaryje butu silta-nes jei vesu,tesla nesitampo o trukineja mirksiukas.gif ..

Pagal kokį receptą kepei?
Atsakyti
Pareinu į palatą bigsmile.gif
Atnešu 7 keistą medalioną g.gif Man tai visai nieko jis žiūrisi, nes originalas tai nepatiko schmoll.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 05, 10:18)
bet per kelias dienas nusimezgiau baktusą(tarp kitko labai super dalykėlis  thumbup.gif )

Kas tai? g.gif Pirma karta girdziu toki zodi ax.gif
Atsakyti
@asta-kepiau is super mamos kulinarijos skyriaus biggrin.gif -pagal cypsiuko recepta.. thumbup.gif
Atsakyti