Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

Šaunuolė YERENA!!! matot yra ir neakivaizdininkių ligonių lotuliukas.gif
Atsakyti
YERENA- sveika ''apsirgus'' biggrin.gif ..kol kas tavo liga prorgesuoja ''tinkama linkme''...jei taip ir toliau-tai bus dar blogiau-TU NEORESI VIS DAUGIAU IR DAUGIAU MEDALIUKU NUNERT biggrin.gif ...jie tikrai gerai ziurisi smile.gif ...

as cia dabar taip pagalvojau ir dar pagalvojau,ir tada supratau,KAD MES SITU VIRUSU APSEILEJOM VOS NE PUSE LIETUVOS blink.gif ..va cia tai gerai biggrin.gif duodam,ania? mirksiukas.gif ...JEI TOKIAIS TEMPAIS,TAI ZEK LENKSIM VISAS ZINOMAS ''SEKTAS'' PAGAL NAUJOKU VERBAVIMA lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..ir tikrai,ziurek koks ''binladenas'' ims mus i savo gretas kalbint rolleyes.gif ..
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 04, 17:54)
as juos buvau nuziurejus i savo sali,bet nesugalvojau kaip  padaryti juos ''apvalius'' g.gif ..nes ta keturkampe ju uzbaigimo forma man pasirode netinkama prie medaliuku...


Tiklis, o jeigu tiesiog nenerti malūnėlio paskutinės eilės? medalio forma turėtų būti apvali tik garsiai svarstau

P.S. Ačiū mergaitės už gerus žodžius, jau senokai sukau ratus apie siūlų pardavimo taškus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2010 11 05, 00:23)
Tiklis, o jeigu tiesiog nenerti malūnėlio paskutinės eilės?  medalio forma turėtų būti apvali tik garsiai svarstau

P.S. Ačiū mergaitės už gerus žodžius, jau senokai sukau ratus apie siūlų pardavimo taškus  lotuliukas.gif

g.gif ..reiktu pabandyt...bet man zinok atrodo,kad cia reikia dar eiliu prideti,ir jas neriant bandyt ''istaisyt forma''-suapvalint g.gif ..manau suzaidus stulpeliais ir stulpeliais su vienu ar dviem uzmetimais,turetu pavykt g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 04, 23:41)
g.gif ..reiktu pabandyt...bet man zinok atrodo,kad cia reikia dar eiliu prideti,ir jas neriant bandyt ''istaisyt forma''-suapvalint g.gif ..manau suzaidus stulpeliais ir stulpeliais su vienu ar dviem uzmetimais,turetu pavykt g.gif



Ok, bandau biggrin.gif
Atsakyti
Forma graži, jei vis pataisai...
user posted image
bet jei tik ištempi- malūnėlis dingsta. Norint, kad jis laikytų formą, manau reiktų didinti akių skaičių pradinėse eilėse.
Bandysiu modifikuoti tokį "medalioną":
user posted image
Atsakyti
YERENA- blink.gif jezau,mergyt,kada tu miegi? unsure.gif ..matau kad tau sunkiai komplikuota forma g.gif ...
o del medaliuku -jei tik turi noro ir laiko- thumbup.gif .nauji modeliukai labai praverstu mirksiukas.gif .

OI,LAAABAS RYTAS 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos,sveikos naujoj palatoj smile.gif

Gražių jūs čia dalykėlių pridėjot wub.gif
Tiklio megzti tapukai labai faini,kažkada bandžiau nerti kažką panašaus,bet arba įkvėpimo nebuvo arba aš niekam tikus nėrėja,kad nesusidraugavau doh.gif Beja,Tikli,mano vaikis 2000 gimimo,o batus perku 37dydį,taip ,kad taviškio dar nedidelė koja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 04, 22:57)
kai tik baigsiu MB megztini, sesiu nert kalediniu angeliuku  rolleyes.gif

aš snaigiuosiuos biggrin.gif

jūs man paaiškinkit,ką darot ,kad malūnas susisukęs stovi,o ne plokščias kaip blynas g.gif ten kur žemų stulpelių tai jungiat pirmą ir paskutinį ar kaip čia g.gif


galgi jau paskutinę ramaškę išgimdysiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 05 lapkričio 2010 - 08:20
labas rytas mergytes 4u.gif

pas many, beda, kase, tiksliau didino pruda ir kaskas nutiko elektrai, vienzo nuo treciad vakaro i viduramzius isokau, vandens ner, pecius nekurtas, namie tik plius 15 doh.gif namai kaip po karo, vienzo total kosmar, gerai kad iki ukinio elektra pareina tai virs 100 metro su praiilgintojais iki namo siaip ne tiap dasivarem, nors saldyt, saldikliai ir pan pajungti, kompas aisku lotuliukas.gif aa dar ir arbatos pasidaryt galiu doh.gif

na bet nerti as nenustoju lotuliukas.gif aisku tempai tas diena suletejo, bet paziurejau pagal sarasiuka jau daug turiu thumbup.gif reik tik barankonius pernerti nesiziuri man jie, vienam uzdidinau eilu skaiciu kitas vel kaskoks lievakas doh.gif o ir siapo man tai senkriukas to baronkinio tarsi i virsu net pasikelia, nu neguli taip graziai kaip pas jus fotkese nors tu ka doh.gif

beje ziauriai patiko imestas malunelis, butinai pabandysiu ji thumbup.gif thumbup.gif

aagne nu ka salis dar neisdziuvo rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Niu ir plepios jus smile.gif

Kaip ant saves pykstu, nes niekiap nebaigiu salio, guli mano medaliai ir garsiai verkia, atrodo liko tiek nedaug, tik susiuti ir niekaip neprieinu as prie jo. bijau kad perdegs lempa, tai taip ir liks tik medaliai sad.gif

Ot tai reikia man gero spyrio i rura, ka dmesciau visus darbus vienai dienai ir pabaigciau sali.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 05, 09:15)
Labas rytas merginos,sveikos naujoj palatoj smile.gif

Gražių jūs čia dalykėlių pridėjot  wub.gif 
Tiklio megzti tapukai labai faini,kažkada bandžiau nerti kažką panašaus,bet arba įkvėpimo nebuvo arba aš niekam tikus nėrėja,kad nesusidraugavau  doh.gif  Beja,Tikli,mano vaikis 2000 gimimo,o batus perku 37dydį,taip ,kad taviškio dar nedidelė koja smile.gif

blink.gif blink.gif ..kas cia su dabartiniu vaiku kojom darosi..nepazystu ne vienos jaunos mergyckos,kurios koja butu mazesne nei 39 blink.gif ..o apie bernus nekalbu-45 jau norma darosi blink.gif ...

o del tapuku-man is pirmo karto iegi nesigavo..kol ''neatitaikiau sonu aukscio..tada viskas liuks...jei noresi-tiksliai ismatuosiu cm. ir parasysiu...siaip po namus tikrai thumbup.gif dalykas...

SIAUDUKES-tai jau tuoj pabaigtuves bus? bigsmile.gif
Atsakyti