Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(smina @ 2010 11 04, 17:47)


Pasirodau ir as kiek prinarpliojau, kad paskum prie gedos stulpo nepapulciau blush2.gif

O tokiu rozyciu-maluneliu niekas neneret? Man jie labai patiko ax.gif



Kokie dailūs,tai ne mano. blush2.gif
Šitie gražūs,bet jaučiu sunku bus prisiūt juos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 04, 18:54)
SMINA- wub.gif ..na saunuoliu saunuole thumbup.gif ..o tie maluniukai laabai grazus..as juos buvau nuziurejus i savo sali,bet nesugalvojau kaip  padaryti juos ''apvalius'' g.gif ..nes ta keturkampe ju uzbaigimo forma man pasirode netinkama prie medaliuku...bet siaip jie man laaabai wub.gif  wub.gif


Aciu aciu 4u.gif

Sakai netiks tie maluniukai-rozytes g.gif Nu jie ner visai kvadratiniai, kai pasidestau, lyg ir nieko man. Zadu juos siut <ant virsaus>. Nu, ziuresiu, manau man tiks biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(matre @ 2010 11 04, 18:54)
Kokie dailūs,tai ne mano. blush2.gif
Šitie gražūs,bet jaučiu sunku bus prisiūt juos. g.gif


Zinok, kiekvienai savo turbut prasciausiai atrodo doh.gif Man maniskiai irgi visi kreivi atrodo, nera nei vieno simetrisko medaliuko biggrin.gif , bet juk ne tai svarbiausia, svarbiausia, kad bus siltas ir mielas, kaip aaagnex sake <ismyletas> ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 11 04, 18:47)



Eik tu sau kaip gražu. O tas malūninis wub.gif

Noriu antro šalio biggrin.gif su malūniniu biggrin.gif
QUOTE(smina @ 2010 11 04, 19:05)
Aciu aciu 4u.gif

Sakai netiks tie maluniukai-rozytes g.gif  Nu jie ner visai kvadratiniai, kai pasidestau, lyg ir nieko man. Zadu juos siut <ant virsaus>. Nu, ziuresiu, manau man tiks biggrin.gif
Papildyta:
Zinok, kiekvienai savo turbut prasciausiai atrodo doh.gif  Man maniskiai irgi visi kreivi atrodo, nera nei vieno simetrisko medaliuko biggrin.gif , bet juk ne tai svarbiausia, svarbiausia, kad bus siltas ir mielas, kaip aaagnex sake <ismyletas> ax.gif  biggrin.gif


Būtent, svarbu išmylėtas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 04, 17:59)
tai vat,pabaigiau savo vaikuciam siltukus tapukus ''atliekiukus'' biggrin.gif

fainučiai, labai jau kruopščiai, net nepasakytum, kad rankų darbo ( čia pagyrimas 4u.gif )

QUOTE(smina @ 2010 11 04, 18:47)
Mano medaliai:

thumbup.gif
Atsakyti
Smina, įkelt to malūnėlio schemą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 04, 19:15)
Eik tu sau kaip gražu. O tas malūninis  wub.gif

Noriu antro šalio  biggrin.gif  su malūniniu biggrin.gif



QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 04, 19:17)



QUOTE(matre @ 2010 11 04, 19:19)
Smina, įkelt to malūnėlio schemą ax.gif


Aciu mergytes 4u.gif

Bandau ikelti schemute to malunelio
user posted image
Atsakyti
na jus ir auksarankes visos,as uzsikresiu turbut irgi peisiziurejus tokiu grozybiu... bigsmile.gif norejau paklausti,ar galima tokius grozius is mocheros nerti ar netinka?
Atsakyti
Smina... labai sauniai atrodo wub.gif

Ir tas naujas medaliukas man tikrai simpatiskas... as ji irgi bandziau daryti - bet mano siulai per stori tokiam buvo... laaabai jau jis issisokes atrode ax.gif

Tikli, turiu as ta angeliuka wink.gif kai tik baigsiu MB megztini, sesiu nert kalediniu angeliuku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dadute @ 2010 11 04, 22:57)
na jus ir auksarankes visos,as uzsikresiu turbut irgi peisiziurejus tokiu grozybiu... bigsmile.gif  norejau paklausti,ar galima tokius grozius is mocheros nerti ar netinka?

biggrin.gif NA KAIP CIA PASAKIUS g.gif (del mocheros biggrin.gif ),siaip zinoma galima nert(nes mano siulas 40 mocheros ir 60 sintetikos..bet pukas nedidelis mirksiukas.gif ),bet JAU ARDYT,JEI KAS NEPAVYKSTA schmoll.gif ...ir jei didelis pukas-nebus vaizdo mirksiukas.gif ..siaip,idealiausia siam saliui vilna ar pusvilne mirksiukas.gif

ASTUT-ir as ji zadu nert wub.gif nors kelis ant savo eglutes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 04, 23:08)
biggrin.gif NA KAIP CIA PASAKIUS g.gif (del mocheros biggrin.gif ),siaip zinoma galima nert(nes mano siulas 40 mocheros ir 60 sintetikos..bet pukas nedidelis mirksiukas.gif ),bet JAU ARDYT,JEI KAS NEPAVYKSTA schmoll.gif ...ir jei didelis pukas-nebus vaizdo mirksiukas.gif ..siaip,idealiausia siam saliui vilna ar pusvilne mirksiukas.gif

ASTUT-ir as ji zadu nert wub.gif nors kelis ant savo eglutes wub.gif

labai aciu uz patarima,net nagai niezti kaip norisi pabandyt thumbup.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dadute @ 2010 11 04, 23:12)
labai aciu uz patarima,net nagai niezti kaip norisi pabandyt thumbup.gif  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif kokia pazystama savijauta lotuliukas.gif ..''iki skausmo''-kaip sakant...tik man dar ir naktim sapnuodavosi biggrin.gif ...

vat pabaigsiu visokius pasikrapstymus ir kaip pulsiu ''ABIEM RANKOM GALAIS PIRSTU...'' vel sali nert wub.gif ...ech...
topsecret.gif aisku,jei vel ASTULKA,AR MESKUTE (ar kita ''smalsioji ligone'' )kokio virusiuko naujo neuznes unsure.gif ...
tiesa,mergytes,ar matet-TURIM NAUJA PALATA thumbup.gif thumbup.gif ...kaip gerai,kaip gerai...galesim sirgt ilgai ilgai... sokiai.gif assa.gif ....ir nebaisus bus mums jokie salciai ir nepravaziuojami keliai-MES NIEKADA NENUMIRSIM IS NUOBODULIO biggrin.gif ..ir mums niekada nereiks sukt galva-''KA VEIKT'' thumbup.gif ..SVARBIAUSIA,KAD BUTU PIGIU SIULU,IR ELEKTRA NEDINGTU lotuliukas.gif

ir laaabai aciu visoms uz mano ''atliekiuku'' ivertinima wub.gif ...vaikam jie laaabai patinka.nenori nuo koju numest biggrin.gif ...(tiesa ,mano pirmas vaikas,visai ''ne vaikiska'' koja uzsiaugino doh.gif ..35 d.,o mano vasariniu batuku 36 blink.gif ..o jam tik kiek metu)
Atsakyti
Pagaliau ir as, tyliai skaitydama ir grožėdamasi Jūsų darbais, įsigyjau norimos spalvos siūlų (70% moheros, 30% akrilano, 100 g/500m, spalva- blankiai persikinė/lašišinė) šalikui.
Medalionas nr. 4:
user posted image
Medalionas nr. 5:
user posted image
Atsakyti