Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(matre @ 2010 11 04, 15:30)
Pasirodau ir aš ką turiu smile.gif Šiek tiek vienas ant kito užlipo nes i kadrą netelpa. ax.gif



ne mazi tie medaljonai atrodo bigsmile.gif bene bus kaip mano gigantai rolleyes.gif

labai dailus darbukas... ir ziurisi graziai thumbup.gif tik... ta maluneli dar apnerciau maziausiai viena eile su uzmetimu... nes, man atrodo, kad ji isiuvus i sali - labai deformuos, tampys... jis tiks plonutis atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 04, 16:07)
ne mazi tie medaljonai atrodo  bigsmile.gif  bene bus kaip mano gigantai  rolleyes.gif

labai dailus darbukas... ir ziurisi graziai  thumbup.gif  tik... ta maluneli dar apnerciau maziausiai viena eile su uzmetimu... nes, man atrodo, kad ji isiuvus i sali - labai deformuos, tampys... jis tiks plonutis atrodo  ax.gif


Ne gigantai, bent jau man atrodo. ax.gif Čia apie 1 kalbi? sakai mažai vienos eilės stulpelių? Nu žėsiu gal vėliau dar dadėsiu kokią eilę.
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 04, 16:12)
Ne gigantai, bent jau man atrodo. ax.gif Čia apie 1 kalbi? sakai mažai vienos eilės stulpelių? Nu žėsiu gal vėliau dar dadėsiu kokią eilę.


turejau omeny ta maluneli, nerta is lapeliu ax.gif ne is pagrindiniu medaliuku, o is modifikuotu rolleyes.gif
Atsakyti
LAAABAS MERGYTES group.gif !pasiilgau jau jusu visu blush2.gif ...
ASTUT-na super kepurytes..ir ta ''madingoji'' pynetoji tokia faina. ...jauciu reiks ir man nusiraizgyt kazka panasaus rolleyes.gif .
AAAGNEX-tu greiciau dziovink sali-foto ant taves noriu bigsmile.gif ...
MATRE- thumbup.gif ..10 BALU!
SAULUT - thumbup.gif .IR TAU 10 BALU biggrin.gif ..!

saunuoles mergytes

FORGET-''MIAAAANININKE'' TU,as gi sakiau ir sakysiu-gali plaukus dazyt kokia nori spalva,vistiek ''neformato'' nepaslepsi lotuliukas.gif ..
o as isandien buvau visur kur tik spejau lotuliukas.gif ..ir kirpykloj,ir mokykloj...mano kirpeja labai faina-jei jau pas ja papuolei kirptis-tai be valandos as is kedes nepakylu ..apdailina ,apciustina,apkarpo bigsmile.gif ..net jei tik ''kirpciukus ''pasikirpt ateini-nepaleis is kedes,jei matys,kad ir galiukai negrazus lotuliukas.gif ..nors ir biski ir greit-vistiek pakirps biggrin.gif .SUPER AUKSARANKE thumbup.gif ..BET JAU EILE PAS JA doh.gif ...
tai vat,pabaigiau savo vaikuciam siltukus tapukus ''atliekiukus'' biggrin.gif ..mergytes numezgiau is pirmo karto,o vat berno kokius 3 kartus abi ardziau doh.gif doh.gif -jau tookia ''nenormali''koja,kad doh.gif ..BET PAGALIAU PATAIKIAU biggrin.gif ..sumezgiau aliukus-tai kita puse tokia sumaizgyta .padukas veltininis mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Nooooriu tų mėlynų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 04, 16:39)
turejau omeny ta maluneli, nerta is lapeliu  ax.gif  ne is pagrindiniu medaliuku, o is modifikuotu  rolleyes.gif


Pas mane tokio nėra berods arba nesuprantu apie kuri kalbam bigsmile.gif

O jau kepurių ir tapkučių gražumas bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 04, 18:10)
Pas mane tokio nėra berods arba nesuprantu apie kuri kalbam bigsmile.gif

O jau kepurių ir tapkučių gražumas bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif

apie ta, kur as idejus foto sitoj temoj ax.gif Antram lape...

Nors maniskis visai normaliai, nepasakyciau, kad labai deformuojasi ax.gif O apneriau tik viena eile ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 04 lapkričio 2010 - 17:13
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 04, 17:11)
apie ta, kur as idejus foto sitoj temoj ax.gif Antram lape...

Nors maniskis visai normaliai, nepasakyciau, kad labai deformuojasi ax.gif O apneriau tik viena eile  ax.gif


Nu man kaip žirafai kol daeina per ilgą kaklą doh.gif Jau supratau apie ką kalba.Nu bus matyt ką čia su juo darysim. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 04, 16:59)
tai vat,pabaigiau savo vaikuciam siltukus tapukus ''atliekiukus'' biggrin.gif



Tikli !!! wub.gif
dabar prasom nepasikuklint ir man permest schemute tuy tapkuciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 04, 18:21)
Tikli !!!  wub.gif
dabar prasom nepasikuklint ir man permest schemute tuy tapkuciu  rolleyes.gif

lotuliukas.gif as mezgiau pagal ''leliuku batukus'' lotuliukas.gif... scemos jokios neturiu,tiesiog kazkada kazkur maciau kaip megst leliuku batelius tapkutes,ir pagal jas dabar pabandziau ...viska dariau is akies..
apneriau veltini paduka..tada susugaudziau ant trumpu virbalu akis aplink ir mezgiau apvaliai kokius 3 cm. i auksti..na o kai jau sonus ''pakeliau'' tiek kiek reikejo-pradejau megst pati tapkyciu virsu...(panasiai kaip kojiniu pado uzbaigima mirksiukas.gif )..ant vieno virbalo susikeliau visas ''virsaus akis'',o sonus palikau atskirai...tada mezgiau jau tik virsu,ir vis eiles gale paskutine aki sumegsdavau su viena sono akim..it vsio biggrin.gif ..taip dariau,kol pasiekiau ''auliuka''...
Papildyta:
bet matai,kame reikalas,kai mezgiau savo bernui,(ant didesnes kojos),tai teko kelis cm priekio suiminet ne taip ''staciai''-kelias eiles mezgiai ratu,ir toje vietoje,kur bus ''virsus'' abiejuose virsaus pusese suemiau po 2 akis...ir jau tik tada dariau kaip aprasiau anksciau-pati virsu...gavosi ne toks ''bukas''priekis.ant kojytes ziurejosi graziau..o vat mergytei tiko ''bukas'' biggrin.gif
Papildyta:
asta-o tu sita matei?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 04 lapkričio 2010 - 17:32
Sveikutes 4u.gif

Kokiu groziu prisiziurejau bigsmile.gif
Astos kepurytes thumbup.gif , ypac ta su pynem, <sudribus> wub.gif
Tiklio tapukai - 10 balu!
Matres grazus labai darbelis wub.gif

Pasirodau ir as kiek prinarpliojau, kad paskum prie gedos stulpo nepapulciau blush2.gif

Mano medaliai:
user posted image

Medaliuku tortas:
user posted image

O tokiu rozyciu-maluneliu niekas neneret? Man jie labai patiko ax.gif
user posted image

Originali spalva arciausiai gal toj foto kur medaliu tortas, nors ir tai nevisai - siaip tokia prigesinta alyvine ax.gif
Atsakyti
SMINA- wub.gif ..na saunuoliu saunuole thumbup.gif ..o tie maluniukai laabai grazus..as juos buvau nuziurejus i savo sali,bet nesugalvojau kaip padaryti juos ''apvalius'' g.gif ..nes ta keturkampe ju uzbaigimo forma man pasirode netinkama prie medaliuku...bet siaip jie man laaabai wub.gif wub.gif
Atsakyti