Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(tiklis @ 2010 11 23, 09:41)
2.gif as irgi-nemezgus unsure.gif ..o cia dar ''nepilnom eilem'' reik megst doh.gif ...oi,bus matau bedos umn.gifbox.gif ...kaip tik skaitineju rusaiciu temuke-44 rusiskas dydis-tai cia koks lietuviskas? g.gif  g.gif 34?..nes vat tas pilkas-44 rusiskas dydis.megstas is pusvilnes..100gr-120m. 7,5 virbalais...sumegsta 700 gr g.gif ...



QUOTE(tiklis @ 2010 11 23, 10:43)
unsure.gif  eikit jus kaku... unsure.gif paprastas joms matai... doh.gif pynes megstini kokiam-tai jo-jokiu problemu unsure.gif ..bet cia-RATUUU blink.gif .JEI KAS DAR NEPASTEBEJO-RATUUU verysad.gif ..grazu bet ir sunku doh.gif


Aš tau rusiškai suprantu pašnekėt apie orą, nu bet apie mezgimą skaityt, tai man ten tamsus miškas blink.gif nieko nesuprantu, o to megztuko tai noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 23, 11:38)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif nebaigtas dar. gėda nuuu. išmylėtas laukan tai ir nesineria. bet pradedu jau žiūrėt naujom akim. jaučiu darysiu apdailą kaip šitam šaliui
user posted image
tik galvoju kokią spalvą kailiuko pasirinkt prie skaisčiai raudono siūlo? g.gif

as irgi apie kaili galvojau ax.gif norejau vietoj nertu bumbuliuku deti kailinius kamuolelius ir kur ant l1 dejosi burbuliukai pakeist kailiuku,bet paskui neisgalvojau kaip as tuos kailinius kamuoliukus padarysiu ir dar kaili per ebay pirkt tai laukt,gal kada veliau pakeisiu kai nusibos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2010 11 23, 12:08)
Aš tau rusiškai suprantu pašnekėt apie orą, nu bet apie mezgimą skaityt, tai man ten tamsus miškas  blink.gif  nieko nesuprantu, o to megztuko tai noriu  biggrin.gif

oi kaip gerai,kad as ne viena cia tokia profesorius del rusu kalbos biggrin.gif as galiu filma paziuret,dainuot daina,bet nei skaityt,nei kalbet blush2.gif
Atsakyti
Tikliiii !!!! .... ne... tu tu visai motera pabludai su tais virusais doh.gif
ar megztini SB pabaigiai !?!?!?! blink.gif ziema arteja - o TB pusnuogis tures vaikscioti per tuos tavo ismyslus tongue.gif Raminkis, moterie lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(dvynuke85 @ 2010 11 22, 23:47)
mielai griebciau sita virusa,bet nezinau ar sugebeciau,nu nebent asta30 vel leisis kankinama per skypa lotuliukas.gif


jokiu problemu thumbup.gif ... jei... tik apsiimsiu ji megzti ax.gif pas mani pilna spinta to megzto/nerto gerio prikabinta... kai kurie net metus isbuna nepaliesti doh.gif o... dovanot ar parduot gaila rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 23, 12:51)
Tikliiii !!!! .... ne... tu tu visai motera pabludai su tais virusais  doh.gif
ar megztini SB pabaigiai !?!?!?!  blink.gif  ziema arteja - o TB pusnuogis tures vaikscioti per tuos tavo ismyslus  tongue.gif  Raminkis, moterie  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
jokiu problemu  thumbup.gif  ... jei... tik apsiimsiu ji megzti  ax.gif  pas mani pilna spinta to megzto/nerto gerio prikabinta... kai kurie net metus isbuna nepaliesti  doh.gif  o... dovanot ar parduot gaila  rolleyes.gif

nu supratau,ieskosiu bendro viruso su asta30 biggrin.gif o tai neleis man sazine taves nemezgancios kankint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 23, 11:27)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif nu ok. pabandžiau rankovės kampuką su tais siūlais. gaunasi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif atsispausdinu ir lekiam kaimukin. jaučiu gryšiu jau su rankovėm.  wub.gif ech Tikli užkrėtei

stoooookk!!!!!pyyyypt......!!!!!!!!pypt!...............p.......pt!!!!.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...............!.! gun_bandana.gif kur sazine tavo!!!!!!!!!!! umn.gif umn.gif ...jinai jau mezga rankoves blink.gif ....as dar net nesuprantu kaip ratu megst,o jin rankoves-stooook sakauuu!!!!!!!!!!!! box.gif ...
forget-rusiskai tai as suprantu gerai unsure.gif ..vat tik nesuprantu pacio mezgimo nebaigtom eilem principooooo...ir dar pyyyniuuu verysad.gif ...reiks paskest nete siand verysad.gif ien doh.gif ....

Atsakyti
man va sitie du labai grazus ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
astut- nu ka as kalta,kad pas mane nervai silpni beee.gif ...as moteris linkusi i priklausomybes cray.gif ..anksciau rukiau unsure.gif ..dabar jau nebe-tai igijau kita priklausomybe-GRAZIEMS unsure.gif MEZGINUKAMS wub.gif ...net nezinau kuri baisesne unsure.gif ...

o MB- ''storaodis'' nesusals lotuliukas.gif ...zmonyte svarbiau flirt.gif hihihi.gif ..o jei rimtai tai-jau ipusejau rankoves blush2.gif ..kol moraliai pribresiu megstukui,istampysiu jums visus nervus su savo ''triedaliojimais'' tongue.gif ,ir pabaigsiu dukrytes palituka biggrin.gif -pabaigsiu ir megstini rolleyes.gif ...gal...jei kas dar kokio viruso neuznes blink.gif ...
Atsakyti
tikli duok man savo vyro tel nr bigsmile.gif as paskambinsiu jam ir paprasysiu kad atjungtu namuose interneta nes tu toooooooooookius virusus leidi kad doh.gif gal pabuvus be interneto apsiraminsi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 23, 13:30)
tikli duok man savo vyro tel nr bigsmile.gif as paskambinsiu jam ir paprasysiu kad atjungtu namuose interneta nes tu toooooooooookius virusus leidi kad doh.gif gal pabuvus be interneto apsiraminsi lotuliukas.gif

box.gif ania?....tegul tik pabando box.gif ...as jo sachmatus kaip atjungsiu menesiu bash.gif ...arba-''kase su fule'' aggressive.gif ..ir kotletu negaminsiu beee.gif ...gales mamai skustis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 11 23, 12:01)
nu supratau,ieskosiu bendro viruso su asta30 biggrin.gif o tai neleis man sazine taves nemezgancios kankint biggrin.gif


nesakau, kad atsisakau Tiklio pasiulyto megztuko ax.gif grazus ir idomus jis man... ir tikrai nera lengvai nunarpliojamas... savotiskas issukis paciai rolleyes.gif ... bet... bet man mirk atsikelk iki kaledu reikia SB megztini pabaigti... o turiu tik nugara, prieki ir viena rankove... o kur dar apdaila doh.gif negana to... vienu metu ir kaledines dovaneles neriu/mezgu ... dabar bandau servetele virbalais nunerti cool.gif to dar nesu bandziusi ...
Atsakyti
gerai,o kas turit info kaip mezgas tom nelemtom nebaigtom eilem doh.gif ...kazkur maciau anksciau,bet nesigilinau blink.gif ...atrodo prie kelnyciu-monstriuku g.gif ...bijau google ar osinkoj narsyt- unsure.gif (nu o jei vel ka pamatysiu doh.gif doh.gif doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 23 lapkričio 2010 - 12:45
Sveikos mergytes 4u.gif

ateinu pasidziaugt, kad pabaigiau savo grazuoli clap.gif clap.gif clap.gif ploja.gif assa.gif assa.gif assa.gif Net pati netikiu biggrin.gif siandien keliaus praustis. aisku nera jis murzinas, ale pasitampys, susilygins pats nerinys ax.gif Ir is karto klausimukas - kuo skalbiat savo grazuolius? Perwolais ten kokiais, Dreftais ar kuo? Gal paprastu sampunu uztektu pagniauzyt? Pas mane vilna merino 80 proc ir akrilanas 20 proc. O dziovinat pakabinta ar paguldyta?

Tikli, nu fainas megztinis koks bigsmile.gif Tu vis perliukais pasisvaidai thumbup.gif

O tai tos rusvos suknutes nebenersi? Man dabar jinai nakti uzmigt neduoda, nu taip man jos reikia, jungciaus, jei kas nertu, nu man jinai tokia nu tokia pati paciausia wub.gif
Isvis tiek visko dabar reikia, nebegaliuuuuuuuu doh.gif Noreciau ir skaru pabandyt, juk kaledinem dovanom pats tas butu, o kiek cia beliko, jau tuoj ir tos Kaledos.
Ir angeliuku noreciau nert. Asta30, galetum imest pasirodyt savo <kaledukus> angeliukus ir biski biski papasakot kaip ten nerei, ar is galvos pagal foto, ar gal kokia schema turi blush2.gif Cia mergyters geros, nesupyks, kad tersiam tema
Atsakyti