Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

Tikli super virusiukas thumbup.gif noriu ir aš tokio. ale dar reik tą savo šalį pagaliau pabaigt. kol kas liko dar penki šeštukai ir aštuoniolika mažučių gėliukų.


o gal to megztuko švarkiuko nuorodą kokią mesteltum. išsisaugočiau mezginių eilėje info bigsmile.gif
Atsakyti
dar vakar galvojau megzti šį pynių megztinį iš merino vilnos ( labai minkšti ir purūs) 100gr=300m su 4 nr virbalais, bet apžiūrėjau, kad laisvokai mezgu, bijau, kad gausis tysalas. reikia galvoti apie kokius kietesnius siūlus doh.gif aš irgi ne kaži ką esu numezgus, bet manęs šis megztinis neišgązdino smile.gif

tikli, įmesk nuorodą kur tu jį pas rusaites radai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 23, 09:56)
Tikli super virusiukas thumbup.gif noriu ir aš tokio. ale dar reik tą savo šalį pagaliau pabaigt. kol kas liko dar penki šeštukai ir aštuoniolika mažučių gėliukų.
o gal to megztuko švarkiujavascript:emoticon(':ax:')ko nuorodą kokią mesteltum. išsisaugočiau mezginių eilėje info bigsmile.gif


duosiu,jei pazadi padeti,kai megsiu-padesi? tongue.gif ...nes kiatip-''as tav su zab primusiu ir varlam uzmetys''...

juokavoju aisku mirksiukas.gif
http://club.osinka.r...948750


pas rusaites radau labai nedaug-tik ..niolika pusl... ax.gif ..

QUOTE(axioma @ 2010 11 23, 09:58)
dar vakar galvojau megzti šį pynių megztinį iš merino vilnos ( labai minkšti ir purūs) 100gr=300m su 4 nr virbalais, bet apžiūrėjau, kad laisvokai mezgu, bijau, kad gausis tysalas. reikia galvoti apie kokius kietesnius siūlus  doh.gif aš irgi ne kaži ką esu numezgus, bet manęs šis megztinis neišgązdino smile.gif

tikli, įmesk nuorodą kur tu jį pas rusaites radai smile.gif

flirt.gif

o tu nebandei mazesniais virbalais megst-tai ir kietesnis mezginys bus mirksiukas.gif ...ir nebus bedos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 23 lapkričio 2010 - 09:24
QUOTE(tiklis @ 2010 11 23, 11:02)
duosiu,jei pazadi padeti,kai megsiu-padesi? tongue.gif ...nes kiatip-''as tav su zab primusiu ir varlam uzmetys''...

juokavoju aisku mirksiukas.gif
http://club.osinka.r...948750
pas rusaites radau labai nedaug-tik ..niolika pusl... ax.gif ..
flirt.gif

o tu nebandei mazesneis virbalais megst-tai ir kietesnis mezginys bus mirksiukas.gif ...ir nebus bedos biggrin.gif

blush2.gif nu padėsiu ką mokėsiu.

priminei studijas. pastoviai ant mani šaukdavo: aha pati moka ir nieko nesako nepadeda. o kai padedu ir pati klaidą padarau (nu žmogus vis tik) tai vėl būn negerai
Papildyta:
doh.gif dievulėliau ten gi ir schema duota. nupaprastas tas švarkiukas
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 23, 10:27)
doh.gif dievulėliau ten gi ir schema duota. nupaprastas tas švarkiukas

tačiau galutinis vaizdas - įspūdingas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 23, 11:30)
tačiau galutinis vaizdas - įspūdingas  biggrin.gif

pritariu. ir jau net žinau kokį siūlą jamsiu biggrin.gif
Atsakyti
unsure.gif eikit jus kaku... unsure.gif paprastas joms matai... doh.gif pynes megstini kokiam-tai jo-jokiu problemu unsure.gif ..bet cia-RATUUU blink.gif .JEI KAS DAR NEPASTEBEJO-RATUUU verysad.gif ..grazu bet ir sunku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 23, 09:43)
unsure.gif  eikit jus kaku... unsure.gif paprastas joms matai... doh.gif pynes megstini kokiam-tai jo-jokiu problemu unsure.gif ..bet cia-RATUUU blink.gif .JEI KAS DAR NEPASTEBEJO-RATUUU verysad.gif ..grazu bet ir sunku doh.gif


Aš kol kas net neįsivaizduoju kaip išvis mezgama RATUUU doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 23, 11:43)
unsure.gif  eikit jus kaku... unsure.gif paprastas joms matai... doh.gif pynes megstini kokiam-tai jo-jokiu problemu unsure.gif ..bet cia-RATUUU blink.gif .JEI KAS DAR NEPASTEBEJO-RATUUU verysad.gif ..grazu bet ir sunku doh.gif

ir dar tas ratas skersaaaaaaaaaai lotuliukas.gif ne nu įsižiūrėk pakutiniam psl schemutę. arba pažiūrėk principą kaip mezgasi nebaigtos eilės, nugi nesunku. baik jau jei aeolian įveikei tai čia siemkos ax.gif
Atsakyti
blush2.gif blush2.gif blush2.gif nu ok. pabandžiau rankovės kampuką su tais siūlais. gaunasi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif atsispausdinu ir lekiam kaimukin. jaučiu gryšiu jau su rankovėm. wub.gif ech Tikli užkrėtei
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 23, 11:27)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif nu ok. pabandžiau rankovės kampuką su tais siūlais. gaunasi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif atsispausdinu ir lekiam kaimukin. jaučiu gryšiu jau su rankovėm.  wub.gif ech Tikli užkrėtei

o kur tavo salis ar praleidau ka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 11 23, 12:33)
o kur tavo salis ar praleidau ka g.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif nebaigtas dar. gėda nuuu. išmylėtas laukan tai ir nesineria. bet pradedu jau žiūrėt naujom akim. jaučiu darysiu apdailą kaip šitam šaliui
user posted image
tik galvoju kokią spalvą kailiuko pasirinkt prie skaisčiai raudono siūlo? g.gif
Atsakyti