Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(tiklis @ 2010 11 21, 19:39)
cray.gif  cray.gif jezau,mergytes,man bloga... cray.gif  man laaabai negeraaaaaa...a.....aaaaaaa.... cray.gif  esu tokiam soke-kad doh.gif ...landziojau landziojau as pas rusaites-ir blink.gif -GERIAU JAU NEBUCIAU MACIUS cray.gif ...MAN REIKALINGA SKUBI KOKIO psicholoololoogo pagalba...paziurekit



Ne nu tai būtinai reik žmogų prieš miegą nervuot, kąąąą??!!!!!

QUOTE(lututė @ 2010 11 22, 20:28)
Labas,mergaitės,
seku jūsų temą,nes pradėjau megzti "medalioninį".Noriu ,kaip profesionalių,paklausti-ar nebus per didelis maždaug 22cm skersmens medalionas? Tiesiog mezgiau iš storokų siūlų su jurgino viduriu,paskiau -"malūnėlis"-vat ir gavosi... ax.gif
Būsiu dėkinga už atsakymą.


nebus, mano panašūs :
QUOTE(tiklis @ 2010 11 23, 00:30)
mastau.gif atainu pasitart unsure.gif ...pamaciau vat koki megstinuka


Labai labai ant tavęs pykstu. Tu net neįsivaizduoji kaip. Aš melejoną darbų ir be mezgimo turiu, o tu doh.gif

tikrai megzčiau jį, bet labai bijau, kad nemokėsiu unsure.gif ne apart gera bloga ir pynių, nemoku su virbalais. Nu dar spalvotų raštų galiu smulkių pridaryt, kaip mano palte
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 23, 00:30)
mastau.gif atainu pasitart unsure.gif ...pamaciau vat koki megstinuka verysad.gif (nu man ziemai labai reikejo megstinio...tai as biski panarsiau nete-prisigaudziau virrusu blink.gif tiek,kad be reanimaciju ir kokio para psichologo neisiversiu tikriausiai verysad.gif ... cry.gif...)...viena jauciu kad as jo niekaip  cray.gif neiveiksiu...o ir visom bendrai smagiau megst...yra kas uzkapali paspardo,kai aptingsti tongue.gif ...ir padrasina blush2.gif ...kazi ar but daugiau norinciu megst? blush2.gif gal kokia palacike ikurus blush2.gif ...
user posted image

user posted image

mielai griebciau sita virusa,bet nezinau ar sugebeciau,nu nebent asta30 vel leisis kankinama per skypa lotuliukas.gif
Atsakyti
aš taip pat šio megztinio noriu, jau žinau ir kokius siūlus jamčiau smile.gif davai, panos, pabandom, m?.. rolleyes.gif
Atsakyti
Abejoju dėl naujos 'palatos', tų bendrų temų tiek daug atidaryta, kad gal vistik jau kurioj esančioj galima apsistot. Gandai greit sklinda, o ir temos buvimas top'uose greit pritraukų ir bendraminčių.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 22, 23:30)


Tikli, nu tu žinai prieš metus, darbe variau puslapius per printerį k`ą radau akiai gražaus. Na turiu karčios patirties, kad nuorodos būna po kurio laiko neveiksnios. Ir tu žinai buvau tikrai buvau radus kaip tokie dalykai mezgami. Ir nepatikėsi- neatsispausdinau puskavišė. O dabar žiū ir nagus baigiu nusgraužti, kad neatsispausdinau.
Papildyta:
Papildyta:
EDITA MAZOJI- lens.gif KUR DINGUS? blush2.gif ...ar pradejai sveikt blush2.gif ? 4u.gif
[/quote]

Į tavo klausimą vienprasmio atsakymo neturiu. biggrin.gif Atsimeni tėškiau kilogramą margos mocheros ir nunėrus pirmą medalį supratau, kad š...s gausis? Tai va jei siūlų pirkimą medaljonams galima pavadinti sveikimu tai kaip ir pradėjau sveikti bigsmile.gif O jei rimtai tai reikia kažką daryti su ta marga mochera. Tai dabar skarą baigiau sau iš 10 Yukų, bet kaip ir tau nekyla ranka tampyt, vat ji man ir tokia graži- paglamžyta šiek tiek. O siūlų man gražių tik 5 matkiukai buvo po 500metrų, tai nežinau ar užteks šaliui? Ar dasipirkti kito atspalvio ir daryti margą šalį?
Atsakyti
ramiai mergytes tik ramiai umn.gif ..turiu rusaiciu pusl.nuoroda su shemom ir paaiskinimais blush2.gif ...vat tik misliju kur mums cia susmetus pliaukst g.gif ...o gal kokia bendra tema pyniuotiems mezginiams atidaryt? g.gif ..na viskas kas is pyniu g.gif ..pradiniam pusl.info apie online mezgamus modelius ir vsio? g.gif ..arba liekam salio palatoj blush2.gif ..cia visad kokia naktibalda maniake kiurkso lotuliukas.gif ,tai bus kas pataria blush2.gif ...
Papildyta:
edita-o tu nenori pabandyt netu parsisiust siulu? nu pvz. siulai.eu-pigi tokia angora ram kaip mano blush2.gif -5 lt...ir spalvu daug...aisku,ziur blush2.gif int kokios nori-nu bet gal kas vizualiai mate spalva kur blush2.gif ios tu nori-tai galim pagal koduka ''atsisaudyt'' blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 23, 00:11)
ramiai mergytes tik ramiai  umn.gif ..turiu rusaiciu pusl.nuoroda su shemom ir paaiskinimais blush2.gif ...vat tik misliju kur mums cia susmetus pliaukst g.gif ...o gal kokia bendra tema pyniuotiems mezginiams atidaryt? g.gif ..na viskas kas is pyniu g.gif ..pradiniam pusl.info apie online mezgamus modelius ir vsio? g.gif ..arba liekam salio palatoj blush2.gif ..cia visad kokia naktibalda maniake kiurkso lotuliukas.gif ,tai bus kas pataria blush2.gif ...

Tikli, vertinu savikritiškus žmones. lotuliukas.gif bigsmile.gif
O jei rimtai, tai likit šitoj palatoj. Ji kažkaip merdi be Naktibaldų maniakių rolleyes.gif wub.gif
Papildyta:

edita-o tu nenori pabandyt netu parsisiust siulu? nu pvz. siulai.eu-pigi tokia angora ram kaip mano blush2.gif -5 lt...ir spalvu daug...aisku,ziur blush2.gif int kokios nori-nu bet gal kas vizualiai mate spalva kur blush2.gif ios tu nori-tai galim pagal koduka ''atsisaudyt'' blush2.gif ... [/quote]

Aš pirkau siūlus ANGORA 40 angora Goat Hair, 60 Acrylic. 100gr/500m. Spalva tokia tarpinė tarp baklažano ir vyšnios ar bordo. Kodas 035. Turkija Ir mūsų parduotuvėje buvo šitos firmos daugiau siūlų, bet kiti atspalviai. Tai sakau gal pamarginti viduriukus ar kraščiukus?
Atsakyti
Dekui uz pagyras, mergickos! blush2.gif Tai kad cia nerta nuo pat pradzios su visom, tik su pertraukom vis. O daba galvoju, g.gif , reik skelbima i SM duot, gal kas apsiims sujungt biggrin.gif . Taip kaip nufotkinau, susukau abu pusgaminius i tas paklodes, ir guli ruliai doh.gif lotuliukas.gif Vis kaupiuosi...
Tikli, jei jau bus labai blogai, atvaryk, reanimuosim mirksiukas.gif ( kaip tik darbe permete i reanimacini skyriu pries pora sav), kol pagalba teiksim, del nauju projektu pasvaigsim tongue.gif
O siuliukai mano slyvuko- gamintojas Schoeller Stahl, siulai Limbo , spalvuke 4590, 50g=125 metriukai.
Atsakyti
liabs ryts...as siandi ankstyv...ras panevezietisk biggrin.gif ...be bals...ir nukastom galunem biggrin.gif ...o zinot,kad panevezieciai turi fraze be balsiu biggrin.gif -''trr rkt?'' biggrin.gif ...(kas isvertus i normalia kalba reiskia-''turi rukyt?'' biggrin.gif

edita-gali ir margyti.cia kiekvienos skonio reikalas blush2.gif ..vat paziurek pas siaudukes margutis- thumbup.gif ...o tu nebandei prasyt pardej,kad atveztu dar tokiu siulu?pagal koduka?juk tau nemazai reik ax.gif ...del vieno matkelio-gal is spyriotus,bet del puskilio-tikrai ne... unsure.gif ...galu gale panaudok koki ''terora'' ir susitarsi biggrin.gif ...
jau temute musu i pabaiga-reiks tuoj kita atidarynet. blush2.gif ..ziurekit ka viena mamyte kitoj temoj ikele-ir mums naudinga mirksiukas.gif ...kas atidarinesit tema-imest reiktu i prieki blush2.gif ... blush2.gif as pagal sita ir mikinausi,tik kai reikejo neradau to paveiksliuko tongue.gif

user posted image

apkabinami stulpeliai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 23 lapkričio 2010 - 07:50
cha, Panevezys, nemazai prisiminimu... mano broliene, tarp kitko, irgi paneveziete.
Kai vaikai musu mazi buvo, juokiuos ir daba atsiminus, kaip ji vaikus uz neklausyma gasdino must " su zaba" lotuliukas.gif varlemis uzmetyt zadejo lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 22, 23:30)
o ir visom bendrai smagiau megst...


Labas rytas,

nu labai gražu,bet aš kaip ir Forget,be paprastų pynių nieko sudėtingesnio nesu mezgus, tai man čia aukštasis pilotažas. rolleyes.gif

Nuo pat ryto apie Panevėžį, varysiu į tą pusę savaitgalį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 23, 09:29)
Labas rytas,

nu labai gražu,bet aš kaip ir Forget,be paprastų pynių nieko sudėtingesnio nesu mezgus, tai man čia aukštasis pilotažas. rolleyes.gif

Nuo pat ryto apie Panevėžį, varysiu į tą pusę savaitgalį. smile.gif

2.gif as irgi-nemezgus unsure.gif ..o cia dar ''nepilnom eilem'' reik megst doh.gif ...oi,bus matau bedos umn.gif. box.gif ...kaip tik skaitineju rusaiciu temuke-44 rusiskas dydis-tai cia koks lietuviskas? g.gif g.gif 34?..nes vat tas pilkas-44 rusiskas dydis.megstas is pusvilnes..100gr-120m. 7,5 virbalais...sumegsta 700 gr g.gif ...
Atsakyti