Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(hemetra @ 2010 11 21, 09:45)
As truputi ne i tema, bet kaip jus darote pumpuriukus su virbalais?  ax.gif



Pvz aš dabar megzdama skarą darau taip: iš tos akie, ties kuria pumpurą reikia daryti, išmezgu gerą akį ir tada darau 9 tipo užmetimus. Bet jei darysi užmetimus tai tik siūlas apsisuks apie virbalą ir tu jo neišmegsi kitoj pusėj žmoniškai. Tai mano užmetimas būna kilpos suformavimas iš siūlo ir tokią persuktą užmetu ant virbalo. Žodžiu apačioje po tom devyniom kilpom toks kaip kantelis gaunasi ir vėl iš tos pačios akies išmezgu gerą akį. Sumoje ant virbalo turiu 11 kilpučių. Kai išvirkščiojoje pusėje jas išmezgu išvirkščiai fainuoliškas pumpuras-kroliukas išeina.
Nežinau ar suprantamai parašiau apie kilpos sukryžminimą g.gif Jei ne tai rašykit, kad nesupratot, bandysiu aiškesnius žodžius parinkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamazoji: 21 lapkričio 2010 - 10:23
Labas rytas drinks_cheers.gif
Matre,koks ilgas taviškis atrodo bigsmile.gif
Aš vakar pradėjau didįjį darbą...Žiūrėdama/klausydama šokius siuvau medaliukus...visą vakarą susilenkus kankinaus, (vakare juodą laaaabai sunku siūt,net šalia padėtas šviestuvas mažai gelbėja doh.gif )bet nesusiuvau nei pusės unsure.gif Vyras su toookiu paguodžiančiu žvilgsniu pasakė,kad bus labai gražu,bet ir darbo labai daug... rolleyes.gif O jaunėlis sūnus padėjo dėlioti medaliukus,buvo pasiruošęs ir adatą į rankas imti,kad man padėt wub.gif

Pradinis (gulimas) ir skylėtas vaizdas toks blush2.gif
http://s015.radikal....34d5e6ca153.jpg
Faktas,kad dar trūksta medaliukų,o siūlų beliko 3x100 matkeliai,o buvo apie 1600gr cool.gif ...prekyboje kažin ar berasiu,nes siūlas pirktas seniai (naikinu prikauptas atsargas),o dabar Vernitas visai kitaip suka siūlą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 11 21, 11:22)
Pvz aš dabar megzdama skarą darau taip: iš tos akie, ties kuria pumpurą reikia daryti, išmezgu gerą akį ir tada darau 9 tipo užmetimus. Bet jei darysi užmetimus tai tik siūlas apsisuks apie virbalą ir tu jo neišmegsi kitoj pusėj žmoniškai. Tai mano užmetimas būna kilpos suformavimas iš siūlo ir tokią persuktą užmetu ant virbalo. Žodžiu apačioje po tom devyniom kilpom toks kaip kantelis gaunasi ir vėl iš tos pačios akies išmezgu gerą akį. Sumoje ant virbalo turiu 11 kilpučių. Kai išvirkščiojoje pusėje jas išmezgu išvirkščiai fainuoliškas pumpuras-kroliukas išeina.
Nežinau ar suprantamai parašiau apie kilpos sukryžminimą  g.gif Jei ne tai rašykit, kad nesupratot, bandysiu aiškesnius žodžius parinkti.


Supratau iki tos dalies kai reikia uzsideti 9 uzmetimus. O kaip toliau vel ismegzti ta gera aki? O neliks didele skyle po tom uzdetom akim? blush2.gif
Atsakyti
galima daryti dviem būdais - iš vienos akies užkabinti 5-7-9-11 akių pasirinktinai. Mezgant atgal pumpurėlio akis sumegzti į vieną išvk. akim; Kitas būdas - iš vienos 'ištraukti' pasirinktą skaičių pumpurėliui akių, apsukti mezginį, surinkti pumpurėlio akis ir per jas visas išmegzti išv. akim, vėl apsukti mezginį ir toliau dirbti pagal raštą.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 21, 10:28)
prasom.. blush2.gif tie pumpuriukai tikrai pradzioj atrodo keistoki(juolab kad tu lygini su ''virbaliniais'' biggrin.gif ...bet patikek,atrodys jie super,kai akis pripras lotuliukas.gif ...noresi dar dar ir dar lotuliukas.gif  biggrin.gif ...) o del pynutes-as kalbu apie tas pyneles tarp lapuku..tiesiog i kas antra-trecia pridedavau po pynutes aki blush2.gif ..ziuredavau pagal aplinkybes..jei smarkiai banguoja-tankiau...jei tik truputi-reciau ax.gif ..


dabar supratau notworthy.gif
Atsakyti
Aciu uz pagalba smile.gif
Atsakyti
Valio, baigiau pirmą medaliuką, viskas gavosi puikiai thumbup.gif
user posted image

parašykit man kas nors fotkių slptažodžius, galėčiau ir aš įmesti savo medaljonus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carnitaster: 21 lapkričio 2010 - 17:41
QUOTE(carnitaster @ 2010 11 21, 18:30)
parašykit man kas nors fotkių slptažodžius, galėčiau ir aš įmesti savo medaljonus

pirmoj žinutėj yra visa informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 20, 10:41)
Nu ir aš tokio ūgio,160cm smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif ir tu ''zemarure'' kaip ir as lotuliukas.gif ...coliukes 2.gif ..ir rubus is vaiku skyriaus reik rinktis lotuliukas.gif ...( lotuliukas.gif cia lietuvoj dar nieko blush2.gif ,o vat svedijoj doh.gif ...vaikiskuose reikdavo ieskot lotuliukas.gif mano gi dydis 34 budavo..o dabar jau priaugau i senatve-tai NET 36 bigsmile.gif ...)...
o dabar apie tavo baltuka siltuka meiliuka sali wub.gif ...nu graaaazuuuu thumbup.gif ...labai labai..ir zinai,jei graziai gula,tai net netaisyk to ''plonojo'' galo-juk nebutinai salis turi buti kaip ''ranksluostis ''-taisyklingos formos mirksiukas.gif ...saunuole-labai teisingai sveiksti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(carnitaster @ 2010 11 21, 18:30)
Valio, baigiau pirmą medaliuką, viskas gavosi puikiai thumbup.gif

parašykit man kas nors fotkių slptažodžius, galėčiau ir aš įmesti savo medaljonus

thumbup.gif ..saunuole-gera pradzia-puse darbo mirksiukas.gif ..vat kai ziuriu-supratau,kodel tau nepatiko pumpuriukai-tu juos nerei i ''langeli'',todel pumpuriukai tokie''platus'' tongue.gif ir tau keistai atrode ax.gif ...o as neriau i PYNUTES AKI 4u.gif ..jie gavosi tokie iskile mirksiukas.gif ... bet siaip-labai labai-ir spalva bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(@asta @ 2010 11 21, 11:56)
Labas rytas  drinks_cheers.gif
  Matre,koks ilgas taviškis atrodo  bigsmile.gif
Aš vakar pradėjau didįjį darbą...Žiūrėdama/klausydama šokius siuvau medaliukus...visą vakarą susilenkus kankinaus, (vakare juodą laaaabai sunku siūt,net šalia padėtas šviestuvas mažai gelbėja  doh.gif )bet nesusiuvau nei pusės  unsure.gif Vyras su toookiu paguodžiančiu žvilgsniu pasakė,kad bus labai gražu,bet ir darbo labai daug...  rolleyes.gif O jaunėlis sūnus padėjo dėlioti medaliukus,buvo pasiruošęs ir adatą į rankas imti,kad man padėt  wub.gif

Pradinis (gulimas) ir skylėtas vaizdas toks  blush2.gif
http://s015.radikal....34d5e6ca153.jpg
Faktas,kad dar trūksta medaliukų,o siūlų beliko 3x100 matkeliai,o buvo apie 1600gr  cool.gif ...prekyboje kažin ar berasiu,nes siūlas pirktas seniai (naikinu prikauptas atsargas),o dabar Vernitas visai kitaip suka siūlą  unsure.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif vat geriausias pavyzdys,kad grozis ''uzkrecia''-visa siema ''uzsikabinus'' wub.gif ...seimyninis gaminys,kaip skant wub.gif ...ir vyras-nors moraliai,bet PALAIKO thumbup.gif ...saunumelis...nu bet spalva-tai tavo praktiskiausia-galesi nors ir i bulviakasi-jokiu problemu... bigsmile.gif
Papildyta:
EDITA MAZOJI- lens.gif KUR DINGUS? blush2.gif ...ar pradejai sveikt blush2.gif ? 4u.gif
Atsakyti
cray.gif cray.gif jezau,mergytes,man bloga... cray.gif man laaabai negeraaaaaa...a.....aaaaaaa.... cray.gif esu tokiam soke-kad doh.gif ...landziojau landziojau as pas rusaites-ir blink.gif -GERIAU JAU NEBUCIAU MACIUS cray.gif ...MAN REIKALINGA SKUBI KOKIO psicholoololoogo pagalba...paziurekit paciociosss...user posted image

user posted image

as supratau,kad esu ne spalvos-o ''fakturos '' verge verysad.gif ...nu man cia ukstasis pilotazas doh.gif ...jeigu sugebeciau tokia nunert-metus su nieku nesisveikinciau cool.gif ...o dabar einu pabliumbsiuuuu...uuuu... cray.gif
Atsakyti
Su pradzia, Carnitaster 4u.gif .Del pumpurelio- tikrai is pynutes akies iskilesnis butu, ir 2 uzmetimai ( jei taip nedarei) purumo priduos. O jau spalva, spalva... tongue.gif . Man tik kad slyvos ar burokai, nu dar baklazanai aplink biggrin.gif
Padeliojau savo antra dubli: user posted image
Pilkuciai medaliai susukti i paklode i rulona ant stalo laukia doh.gif .
Papildyta:
Tikli, kaip tu ten sakai- RAAAAMIAI TIK, RAMIAI. Susirasi tinkamus siulus, spalva, po to issistudijuosi rastelius, apsimatuosi - ir i prieki, pavyzduku pasinerus. Tik jau nenuvertink saves, mergyt mirksiukas.gif O dar pavasariop online uzjudinkit- eis kaip is pypkes 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Tikli, mestelk nuorodą tos suknelės.. ax.gif
Atsakyti