Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

Maniskis 135 ant 55 irgi prieki susimeta.

va dabar galvoju kaip isplauti,nes gi i burbuliukus vatos prisikau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutka @ 2010 11 20, 15:24)
Maniskis 135 ant 55 irgi prieki susimeta.

va dabar galvoju kaip isplauti,nes gi i burbuliukus vatos prisikau  doh.gif


as kai ploviau - burbuliukus nuemiau (jie lengvai prisideda/nusiima) ax.gif
Atsakyti
pas mane nenusiima taip lengvai doh.gif pasistengiau prisabacinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutka @ 2010 11 20, 16:24)
Maniskis 135 ant 55 irgi prieki susimeta.

va dabar galvoju kaip isplauti,nes gi i burbuliukus vatos prisikau  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Palata netusteja thumbup.gif
Vis dar kaupiuos jungimui doh.gif ,ikvepimo laukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutka @ 2010 11 20, 18:46)
pas mane nenusiima taip lengvai  doh.gif pasistengiau prisabacinti  lotuliukas.gif

pas mane irgi nenusiima,bet jie pas mane ir stovi nieko neprikisti biggrin.gif
Atsakyti
ačiū mergytės už priimimą į palatą, bet man reikia iškarto į nervų skyriu biggrin.gif , dar ti pirmas medalis, o man jau nesiseka...visų pirma nunėriau iki burbuliukų, o jie man kažkaip gražiai nesigauna, neriu pagal duotą pavyzdį, bet kažkoks briedas man gaunasi doh.gif , o visų antra, man tas medaljonas nori riestis...raminančių man prašau ir pagalbos verysad.gif , jaučiu einu miegot, rytas už vakarą protingesnis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 11 20, 23:46)
ačiū mergytės už priimimą į palatą, bet man reikia iškarto į nervų skyriu biggrin.gif , dar ti pirmas medalis, o man jau nesiseka...visų pirma nunėriau iki burbuliukų, o jie man kažkaip gražiai nesigauna, neriu pagal duotą pavyzdį, bet kažkoks briedas man gaunasi doh.gif , o visų antra, man tas medaljonas nori riestis...raminančių man prašau ir pagalbos verysad.gif , jaučiu einu miegot, rytas už vakarą protingesnis blink.gif

alc.gif visu pirma susirandam kokiu ''velnio lasu'' 50 gr... tongue.gif ..tada giliai pakvepuojam ir paaiskinam koki neri?

jei medaliukas nori riestis ar rieciasi-tiesiog pridedam pynutej akiu...man irgi keli rietesi.kitom nesiriete-viskas nuo nerimo ir siulu priklauso mirksiukas.gif ..o tau pumpuriukai nesigauna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 20, 23:53)
alc.gif visu pirma susirandam kokiu ''velnio lasu'' 50 gr... tongue.gif ..tada giliai pakvepuojam ir paaiskinam koki neri?

jei medaliukas nori riestis ar rieciasi-tiesiog pridedam pynutej akiu...man irgi keli rietesi.kitom nesiriete-viskas nuo nerimo ir siulu priklauso mirksiukas.gif ..o tau pumpuriukai nesigauna? g.gif


...su tais velnio lašais tai pavojinga, kartą paragavęs, negali sustot lotuliukas.gif
dabar neriu patį pirmąjį didelį, na pabandysiu pinutėj akyčių daugiau uždėt.
Tie pimpuriukai tai kažkokia mistika, su virbalais tai viskas aišku, o su vašeliu man nesigauna gražiai, gal jie tokie ir turi būti, bet jie pas mane visai į pumpurus nepanašūs, kažkokie blynukai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 11 21, 09:33)
...su tais velnio lašais tai pavojinga, kartą paragavęs, negali sustot lotuliukas.gif
dabar neriu patį pirmąjį didelį, na pabandysiu pinutėj akyčių daugiau uždėt.
Tie pimpuriukai tai kažkokia mistika, su virbalais tai viskas aišku, o su vašeliu man nesigauna gražiai, gal jie tokie ir turi būti, bet jie pas mane visai į pumpurus nepanašūs, kažkokie blynukai blink.gif

labas ryts biggrin.gif ...sakai pirmuka neri tongue.gif -man jie abu smarkiai rietesi mirksiukas.gif ...tiesiog dariau ilgesne pynele biggrin.gif ..o del pumpuriuku-na jei darai teisingai pagal pavyzdi pradzioj duota-gaunasi ''kukuruziukai'' tokie..jie nesigauna toie kaip virbalais schmoll.gif (na nebent darai juos is nebeigtu biggrin.gif stulpeliu mirksiukas.gif ...bet tada pumpuriukai nebuna taip iskile ir mazesni ax.gif ...man graziau pagal kita-isneri 5 st.ir po to neri i pirmo stulpuko darbine aki ir pritrauki smarkiai biggrin.gif ..gaunas kukuruzas...iskiles,grazus...nors ir ne visai taisyklingos pumpuriskos formos)
o kaip tu juos neri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 21 lapkričio 2010 - 08:44
QUOTE(tiklis @ 2010 11 21, 09:43)
labas ryts biggrin.gif ...sakai pirmuka neri tongue.gif -man jie abu smarkiai rietesi mirksiukas.gif ...tiesiog dariau ilgesne pynele biggrin.gif ..o del pumpuriuku-na jei darai teisingai pagal pavyzdi pradzioj duota-gaunasi ''kukuruziukai'' tokie..jie nesigauna toie kaip virbalais schmoll.gif (na nebent darai juos is nebeigtu biggrin.gif  stulpeliu mirksiukas.gif ...bet tada pumpuriukai nebuna taip iskile ir mazesni ax.gif ...man graziau pagal kita-isneri 5 st.ir po to neri i pirmo stulpuko darbine aki ir pritrauki smarkiai biggrin.gif ..gaunas kukuruzas...iskiles,grazus...nors ir ne visai taisyklingos pumpuriskos formos)
o kaip tu juos neri?


neriu grynai pagal tą duotą pavyzdį, na jo, gaunasi tokie kukuruziukai, bet ne tokie, kaip virbalais pumpuriukai, na gal tada ir viskas gerai, bandysiu dar kartelį, dabar reikia viską išardyti, nes susirietė kaip kepurė lotuliukas.gif , ačiū tau užpagalbą drinks_cheers.gif

ir dar noriu patikslinti apie kokią pinutę kalbi, pačioj pradžioj kur neri, pradedant medalį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carnitaster: 21 lapkričio 2010 - 09:08
prasom.. blush2.gif tie pumpuriukai tikrai pradzioj atrodo keistoki(juolab kad tu lygini su ''virbaliniais'' biggrin.gif ...bet patikek,atrodys jie super,kai akis pripras lotuliukas.gif ...noresi dar dar ir dar lotuliukas.gif biggrin.gif ...) o del pynutes-as kalbu apie tas pyneles tarp lapuku..tiesiog i kas antra-trecia pridedavau po pynutes aki blush2.gif ..ziuredavau pagal aplinkybes..jei smarkiai banguoja-tankiau...jei tik truputi-reciau ax.gif ..
Atsakyti
As truputi ne i tema, bet kaip jus darote pumpuriukus su virbalais? ax.gif
Atsakyti