Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(Tutka @ 2010 11 19, 18:08)
dekui 4u.gif

Pataisiau.atrodokur kas geriau 4u.gif

blush2.gif prasom blush2.gif ...man irgi grazu-tik ar realiai irgi tokia geltona spalva? smile.gif
Atsakyti
Pas mane oranzine. ryt liepsiu savo fotogravui pafotkinti jei diena sviesi bus.


Vyro nuomone apie mano darba:
-Cia kaip gerimas Zalgyris. Graziai atrodo, matosi kad brangus, dovanoti galima, bet pats naudoti negali lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutka: 19 lapkričio 2010 - 19:26
thumbup.gif tutka-nu super vyro komentaras...tik...-galima-IR PRIVALOMA mirksiukas.gif nesiot...

mergytes-as sukuriau nauja albuma modifikuotiem mirksiukas.gif tep kad nepetingekit sumest....ten kur nerti medalionai atsidarykit ir yra albumukas ax.gif
Atsakyti
O maniškis sakė,kad atrodo žieminis ir sunkus smile.gif

Tutka, gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 19, 22:39)
O maniškis sakė,kad atrodo žieminis ir sunkus smile.gif


as darbe keletui kolegu pasivaidenau, sake super, o sakau zinok zinok koks siltas, sako nu jo tikiu virs kilo ant kupros uzmetus turi juk buti silta lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

merginos pasakykit savo šalių išmatavimus.Nes man toks vaizdas,kad jis pas mane per ilgas. Dar kai kuriose vietose man trūksta lygtai pločio,siūlų nedaug turiu,dar skyles užlopyt reikia.Galvoju nuardyčiau nuo ilgio,dėčiau į plotį. g.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 20, 10:20)
Labas rytas,

merginos pasakykit savo šalių išmatavimus.Nes man toks vaizdas,kad jis pas mane per ilgas. Dar kai kuriose vietose man trūksta lygtai pločio,siūlų nedaug turiu,dar skyles užlopyt reikia.Galvoju nuardyčiau nuo ilgio,dėčiau į plotį. g.gif

laaaa..... mano buvo 155 cm ir 70-80 cm plocio...apytiksliai lotuliukas.gif ...kadangi ir mano ir brolienes ugiai-apie 160cm(as biskuti didesne biggrin.gif 165cm lotuliukas.gif ),tai jis mums thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 20, 09:29)
laaaa..... mano buvo 155 cm ir 70-80 cm plocio...apytiksliai lotuliukas.gif ...kadangi ir mano ir brolienes ugiai-apie 160cm(as biskuti didesne biggrin.gif 165cm lotuliukas.gif  ),tai jis mums  thumbup.gif


Nu ir aš tokio ūgio,160cm smile.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės, na ką gi, šiandien ir aš jau pradėsiu šį grožį nerti, žiūrėsim, kaip čia man seksis, atsižymėsiu su pirmu medaliuku, kai baigsiu. Taigi aš jau atguiliau į jūsų palatą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 11 20, 11:09)
Sveikos mezgėjėlės, na ką gi, šiandien ir aš jau pradėsiu šį grožį nerti, žiūrėsim, kaip čia man seksis, atsižymėsiu su pirmu medaliuku, kai baigsiu. Taigi aš jau atguiliau į jūsų palatą thumbup.gif

clap.gif clap.gif papildymas!! dar vienas ligoniukas...pasisspaudziammmm!!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 20, 09:20)
merginos pasakykit savo šalių išmatavimus.Nes man toks vaizdas,kad jis pas mane per ilgas. Dar kai kuriose vietose man trūksta lygtai pločio,siūlų nedaug turiu,dar skyles užlopyt reikia.Galvoju nuardyčiau nuo ilgio,dėčiau į plotį. g.gif


170 - 110 cm ax.gif

QUOTE(carnitaster @ 2010 11 20, 10:09)
Sveikos mezgėjėlės, na ką gi, šiandien ir aš jau pradėsiu šį grožį nerti, žiūrėsim, kaip čia man seksis, atsižymėsiu su pirmu medaliuku, kai baigsiu. Taigi aš jau atguiliau į jūsų palatą thumbup.gif


sveika, susirgusi thumbup.gif
Atsakyti
Nu ką,pasirodau ir aš ką turiu. Nedabaigtas visai dar, reikia skyles užkamšyt ir su tuo vienu šonu kur siauresnis kažką galvot.Pradžioj galvojau kokiais mažesniais papildysiu.
user posted image

Ilgis gavosi apie 158cm, o plačiausioj vietoj kokie 74cm.Tai kaip ir normalus ilgis. g.gif O jums prieky jis dvigubai susimeta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 20 lapkričio 2010 - 15:00