Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

Jeigu kazkam kyla sunkumu sukeliant, tai parasykit - as sukelsiu, bet visu suziuret ir sukelt - nu nepykit, bet tikrai darosi sudetinga blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 19 lapkričio 2010 - 15:59
Bandysiu sukelt blush2.gif ir nuotraukas i foruma ismokau biggrin.gif

Jurate, labai kruopsciai medaliukai nunerti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif

Nu kokiu groziu prisiziurejau, baltai pavydziu blush2.gif Ir kad grazus darbeliai ir kad jau baiget biggrin.gif

O as jungiu doh.gif
Buvau atseit pasideliojus kaip jungsiu, tai nifiga nieko nesigavo taip kaip padeliojau, jungiu vistiek po viena medali, jungdama keiciu vietom, taikau, skyles kamsau, ardau, vel siunu doh.gif doh.gif biggrin.gif Nu zodziu, labiau i skraiste ar skara nesa, bet galo dar nematyt. Dar vis daneriu po medali ar mazyli medaliuka, tai taip letai juda. Bet skirtingai nuo daugelio jusu, man jis grazus blush2.gif bigsmile.gif biggrin.gif Ta prasme, kad daugumai kol nepabaigtas savas negrazus atrode lotuliukas.gif Jau sakiau, kad siut isvis nemegstu, tai man sis etapas kancia didziausia, nu bet po truputi gal kaip nors rolleyes.gif Taip jau noretus pabaigt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 19, 15:59)
Jeigu kazkam kyla sunkumu sukeliant, tai parasykit - as sukelsiu, bet visu suziuret ir sukelt - nu nepykit, bet tikrai darosi sudetinga blush2.gif

Jei netingi,gali maniškius iš albumo sukelt.Aš šiand lovoj gulinėju,kovoju su migrena sad.gif tai nė jungt nepradėjau cool.gif
Atsakyti
console.gif jezau,astut,uzuojauta verysad.gif ...bjaurybe liga doh.gif ...
Atsakyti
karsta.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif
BAIGIAU

user posted image

nu bet kaip sunku kai turi ribota kieki siulu doh.gif kiekviena galiuka skaiciuoti ir naudoti. o va dar turiu sugalvoti kaip kelias vietas uztaisyti su keliais metrais doh.gif
Gal turit ideju ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Reikejo ramunes nedaryt - is tu paciu siulu bent 2 butum nunerus kitokius cool.gif

Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 19, 16:37)
Jei netingi,gali maniškius iš albumo sukelt.Aš šiand lovoj gulinėju,kovoju su migrena sad.gif tai nė jungt nepradėjau  cool.gif

4u.gif kad greiciau ta zaraza praeitu
Atsakyti
hm hm...mano pasiulymas-apibreztus medaliukus keliam i x pazymetas vietas lotuliukas.gif ...atsiprasau uz drebancias lininjas,bet siandien vis dar viskas plaukia ir siubuoja blink.gif ...''trisakio nervo neuralgija''- g.gif kokia mano ligos diagnoze biggrin.gif ...skamba paslaptingai ir baisiai lotuliukas.gif

user posted image

Atsakyti
dekui 4u.gif

Pataisiau.atrodokur kas geriau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutka: 19 lapkričio 2010 - 17:42
QUOTE(gerve @ 2010 11 19, 16:06)
Bandysiu sukelt  blush2.gif ir nuotraukas i foruma ismokau  biggrin.gif

Jurate, labai kruopsciai medaliukai nunerti  thumbup.gif  thumbup.gif

dėkui, šiaip siūlas dėkingas

Asta, kad greičiau praeitų ta migrena.

Tutka, labai gražu, siūlai į mano panašūs, maniau kad iš tokios spalvos siūlų nelabai žiūrėsis, bet va matau kad klydau thumbup.gif
Atsakyti
va va r man panasus pasirode.
pas man merino vilna.
Atsakyti