Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 19, 11:21)
Ateinu paburnot  nono.gif

Nebūk tokia pikta mirksiukas.gif Aš visus medaliukus nufotkinau,susikėliau į albumą (nuoroda paraše),tik jungimo dar nėra,tai tyliu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 19, 12:25)
ne tau vienai ax.gif as baigiu jungti,tuputi truksta ilgio tai nusimezgu po koki viena nauja prisiuvu vel mezgu vel prisiuvu tai jungsiu jauciu dar savaitenes tuo paciu ir skyles visas uzkamsau lotuliukas.gif  o klupet neklupiu lotuliukas.gif ant virtuves stalo patiesus.Sory aaagnexas pafottkint galiu bet sukelt nemoesiu as ten blush2.gif

o ko tu nemoki?
atsidarai
tada desinej virsuj yra - prisijungti
tada suvedi prisijungimo duomenis
tada ieini i koki tau reikia kataloga
tada kairej pusej spaudi add Photos
tada One file at a time
tada iskritusioj eilutej susirandi foto savo kompe, spaudi upload and return to album - lauki ir ziuri ka ikele

jeigu nori susikurt nauja folderi - tada spaudi creat new folder... cia tarkim prie saliu foto... (bet tavo as sukurus, tai tik foto ikelt belieka)

jeigu norit ikelt, bet neiseina - garsiai cia rekiat - as arba ikelsiu tokiu atveju arba pakonsultuosiu kaip ta padaryt mirksiukas.gif

Sekmes. Tikiuosi, kad visos bendradarbiausit, nes as ne visa laika galiu sedet ir tvarkyt foto... nes tarkim visa sia tema vel kazkam gale reiks konspektuot doh.gif
Papildyta:
QUOTE(@asta @ 2010 11 19, 12:41)
Nebūk tokia pikta  mirksiukas.gif  Aš visus medaliukus nufotkinau,susikėliau į albumą (nuoroda paraše),tik jungimo dar nėra,tai tyliu.  ax.gif

as ne pikta, tik nemegstu daryt nereikalingu darbu verysad.gif jeigu niekam nereikia, tai tada nereikia ir man - gi as jau net nezinau ar dar viena nersiu... g.gif

Foto tavo medaliuku yra tavo parase, praeis pora trejetas savaiciu, tu sali pabaigsi, o tavo paraso irgi sitoj temoj nebeliks verysad.gif

Siaip as tikrai nepiktai 000189.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 19 lapkričio 2010 - 11:47
O aš kaip ir didumą baigiau sujungt, bet dar reikia skyles užlopyt. Ir kai užsimetu man kai kas nepatinka,tai jaučiu kai kur dar teks ardyt ir siūt vėl. doh.gif Kažko jis man kol kad nelabai patinka ax.gif Gal ir per ilgą padariau... Būčiau jau pafotkinus, bet nespėjau... atsikėlė vaikas ir pradėjo "tvarką" daryt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 19, 10:21)
Ateinu paburnot  nono.gif



Niu prasom labai neburnoti ir nepykti beee.gif beee.gif beee.gif beee.gif

nezianu kaip kitos, bet as zadu pasitaisyti ax.gif , neriu si sali su jumis nuo pradziu, bet va vis uzsiverciu kitais darbais ir niekiap neprieinu medalinio pabaigti. na tikslaiu viska nusinerusi turiu, tik kad vat ik puse susiuta ir toliau niekaip. Planuoju kita savaite pabaigti ir tikrai butinai pasirodysiu ir i albuma foto ikelsiu.
Atsakyti
o pirmojo salio medaliu nuotraukas sudet?as dabar dedu antrojo
Atsakyti
as jau pasitaisiau,imeciau savo pabaigto salio fotkiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 19, 12:21)
Ateinu paburnot  nono.gif

seniai laukiu, kada taip ateisi biggrin.gif
Iš savo pusės, įdėsiu tik po to, kai nufotkinsiu, o fotkinti kolkas nėra sąlygų - laaabai tamsu. Ne tik lauke, bet ir namie susidegus visas lempas, nieko nesimato. Bus, tikrai bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 19, 13:30)
o pirmojo salio medaliu nuotraukas sudet?as dabar dedu antrojo

Gali idet... as kazkiek esu ikelus baigto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 19 lapkričio 2010 - 12:40
ka turejau ta sukeliau ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

As porai savaiciu buvo padejusi medalionini i sona ir baiginejau visokius smulkius darbelius doh.gif , o dabar griztu i saunia jusu kompanija ir tikiuos kad ne viena vis dar narpliojanti likau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 19, 12:21)
Ateinu paburnot  nono.gif

Man taip atrodo, kad fotki.com as susikuriau sau ane?  unsure.gif nes saliu pabaigtu pilna, ten ne vieno naujo neradau  schmoll.gif Medaliuku visokiu modifikuotu pilna - ten neivieno papildomai nera doh.gif Nekalbu apie sujungimo foto, tarpinius variantus ir pan...

Tai jeigu jums nereikia, tai man tai tas pats, bet negi sunku del kitu ikelt verysad.gif

atsiprasau, bet jau ne pirma diena ta noriu pasakyt, vis  laikiausi, bet daugiau tylet negaliu cool.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif as kaip tik siandien vaziavau i miesteli ir galvojau g.gif nu kokia as kiaule ir neprissiruosiu matai savo modifikantu sudet rolleyes.gif ...alia,galvoju,gi as nemoku, biggrin.gif ...gal kaip nors praslysiu lotuliukas.gif cool.gif ...bet nepraslysiu biggrin.gif ...esu kaltas,esu kaltas,esu labai kaltas ax.gif ...aciu agnut us spyri i minksta vieta.. pioneer.gif ..pazadu-sukelsiu 4u.gif
Atsakyti
Apie albuman sukelima- praeitos temos pabaigoj minejau, kad man kosmosas, ir prasiau ko nors sumest jei kas nors naudingo butu is mano atirties ir nuotraukyciu. blush2.gif Ale, jauc, reiks mokintis g.gif . O dabar, gudri labai sau atrodau- is ukinuko atsitempiau tokia kaip ir minksta puta, skirta po keliais ukio darbuose klupant pasidet tongue.gif Adata i ranka ir... doh.gif jungimas laukia.
Atsakyti