Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

o as is likusiuju siulu numezgiau riesines (negaliu nuforkinti - i mokykla merga isejusi) didziajai ir mazajai kepure nuneriau ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikutes naujoje temoje, prisiduodu as laukiu jusu komentaru kas negerai
user posted image
dar tempas sumazes mano bernuzelis apsirgo paejes pora dienu i darzeli sad.gif
Atsakyti
Ojoj kokio grožio megztinis bigsmile.gif gaila megztinių nenešioju, nes man per karšta, nebent užsegamus ir dar virbalais tai moku tik gerom blogom biggrin.gif nu dar kokią pynę galiu, bet ne kiauraštį schmoll.gif
Atsakyti
o cia numegzta sese kepure is busimo tevelio megztinio tik mazoji sese papozavo) ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Kepurė labai liux 4u.gif

Saulxx, man tai labai gražu mirksiukas.gif Čia pieninė? dramblio kaulo? ne skaip suprantu ne balta g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 11 04, 10:57)
sveikutes naujoje temoje, prisiduodu as laukiu jusu komentaru kas negerai



kaip ir nera jokiu priekaistu bigsmile.gif
viskas atrodo puikiai thumbup.gif
o tuos didesnius tarpelius uzlipdysi su kuom nors ar taip ir paliksi ? smile.gif
Atsakyti
saulxx - man tai krinta i akis, kad labai tankiai 1L medaljonas...

Nezinau ar cia blogai, tik pas mane, tai jie kuo toliau vienas nuo kito, nes kiti u ji man grazesni blush2.gif

Ir ramuniu nedarysi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 04 lapkričio 2010 - 11:24
QUOTE(saulxx @ 2010 11 04, 10:57)
sveikutes naujoje temoje, prisiduodu as laukiu jusu komentaru kas negerai

dar tempas sumazes mano bernuzelis apsirgo paejes pora dienu i darzeli sad.gif

iš kart pirma mintis buvo-mano siūlai bigsmile.gif
o šiaip tai kai aš neieškau kabliukų man viskas čiki piki thumbup.gif
Atsakyti
cia yra dramblio kaulo spalva maxisimoj per akcija susigundziau blush2.gif
skylutes didesnes dar uzlopysiu gal mini gelytem g.gif
o del ramunes tai nezinau ar darysiu nes nedaug siulo turiu ir bijau kad neuzteks siulo
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 11 04, 13:16)
cia yra dramblio kaulo spalva maxisimoj per akcija susigundziau  blush2.gif
skylutes didesnes dar uzlopysiu gal mini gelytem g.gif
o del ramunes tai nezinau ar darysiu nes nedaug siulo turiu ir bijau kad neuzteks siulo



O tu pradžioj pabandyk nelopyt, o tiesiog labiau susiūti. Ta prasme, ne ant pagrindo pasitiesus, o pasiėmus laisvai, rankose, žinok daug skylių prapuola, ir medalionai neišsikraipo. Aš taip dariau. O likusias galėsi gėlytėm užlopyt, jei norėsis, nors man tai gražu truputi kiauras.
Bet jūs manęs, neklausykit, aš gi prie miaaano biggrin.gif man keistumai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 11 04, 13:16)
cia yra dramblio kaulo spalva maxisimoj per akcija susigundziau  blush2.gif
skylutes didesnes dar uzlopysiu gal mini gelytem g.gif
o del ramunes tai nezinau ar darysiu nes nedaug siulo turiu ir bijau kad neuzteks siulo

Tai daryk pusramunes, jos tikrai daug maziau siulo suvalgo, o ir ziurisi bent jau man, tai tikrai graziai ax.gif

Del lopinimo, tai tiesa pasakius man miskis irgi gal net graziau atrode su skylem doh.gif Bet jau dabar, tai tikrai neardysiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 04 lapkričio 2010 - 13:00
Pasirodau ir aš ką turiu smile.gif Šiek tiek vienas ant kito užlipo nes i kadrą netelpa. ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 04 lapkričio 2010 - 15:31