Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

Sveikos, mezgėjėlės, buvau attitrūkus nuo jūsų truputį, tačiau darbavausi biggrin.gif Prisižiūrėjau jūsų grožybių, šaunuolės merginos ir tikrai lietuvaitės nušluostė nosis rusaitėms, nes šalių nėra net ką lyginti thumbup.gif
aš pasirodau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 11 19, 09:21)

aš pasirodau



Labai gražiai atrodo. 4u.gif
Atsakyti
jurate bigsmile.gif uauuuuu....kaip sakant'' ...,tyli pelyte visa aruoda istustins'' biggrin.gif nu labai labai ax.gif ...o kas ten?genetiskai modifikuotas baronkonis blink.gif -prasom foto is arciau ax.gif ...nu gerai jis visai atrodo velniukstis biggrin.gif ...
Atsakyti
jurate thumbup.gif o spokia grazi ir svelni wub.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 19, 09:43)
Labai gražiai atrodo. 4u.gif



QUOTE(tiklis @ 2010 11 19, 10:04)
jurate bigsmile.gif  uauuuuu....kaip sakant'' ...,tyli pelyte visa aruoda istustins'' biggrin.gif nu labai labai ax.gif ...o kas ten?genetiskai modifikuotas baronkonis blink.gif -prasom foto is arciau ax.gif ...nu gerai jis visai atrodo velniukstis biggrin.gif ...



QUOTE(okkey @ 2010 11 19, 10:10)
jurate  thumbup.gif o spokia grazi ir svelni  wub.gif

Dėkui merginos.
Taip ten baronkinis, nemodifikuotas o pagal schemą, bet man jis nepatinka, reiks pernerti
Atsakyti
tongue.gif jurate as kalbu apie ta dideli pumpuriuota baronkini be baronkos vidury lotuliukas.gif ...jis labai gerai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 19, 10:48)
tongue.gif jurate as kalbu apie ta dideli pumpuriuota baronkini be baronkos vidury lotuliukas.gif ...jis labai gerai atrodo mirksiukas.gif

aaa, tep tep tep, tą šiek tiek patobulinau pagal save, pakrausiu fotiko batarkes ir įmesiu iš arčiau foto biggrin.gif
Atsakyti
Jūrate,gražus vaizdelis. Ir tas baronkinis be baronkos fainai atrodo rolleyes.gif

Aš šiandien pradėsiu jungt,palinkėkit kantrybės cool.gif Žinot ką pastebėjau...į medalių nėrimo pabaigą ateina poreikis kažko naujo ir įdomaus...turiu omeny naujų medalių prireikia g.gif
Atsakyti
Ateinu paburnot nono.gif

Man taip atrodo, kad fotki.com as susikuriau sau ane? unsure.gif nes saliu pabaigtu pilna, ten ne vieno naujo neradau schmoll.gif Medaliuku visokiu modifikuotu pilna - ten neivieno papildomai nera doh.gif Nekalbu apie sujungimo foto, tarpinius variantus ir pan...

Tai jeigu jums nereikia, tai man tai tas pats, bet negi sunku del kitu ikelt verysad.gif

atsiprasau, bet jau ne pirma diena ta noriu pasakyt, vis laikiausi, bet daugiau tylet negaliu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 19 lapkričio 2010 - 11:33
QUOTE(@asta @ 2010 11 19, 11:12)
Jūrate,gražus vaizdelis. Ir tas baronkinis be baronkos fainai atrodo  rolleyes.gif

Aš šiandien pradėsiu jungt,palinkėkit kantrybės  cool.gif  Žinot ką pastebėjau...į medalių nėrimo pabaigą ateina poreikis kažko naujo ir įdomaus...turiu omeny naujų medalių prireikia  g.gif

Sėkmės ir kantrybės.
O aš pasiekiau tą fazę, kai man mano šalis (būsimas) visai nepatinka, taip pat norisi kažko toookio, kokio yyypatingoooo medalio ir panašiai doh.gif Dabar neriu vien dėl to jog reikia nerti, nes jei šito darbo nebaigsiu tai vyras prikišinės turbūt visą likusį gyvenima biggrin.gif
Atsakyti
ne tau vienai ax.gif as baigiu jungti,tuputi truksta ilgio tai nusimezgu po koki viena nauja prisiuvu vel mezgu vel prisiuvu tai jungsiu jauciu dar savaitenes tuo paciu ir skyles visas uzkamsau lotuliukas.gif o klupet neklupiu lotuliukas.gif ant virtuves stalo patiesus.Sory aaagnexas pafottkint galiu bet sukelt nemoesiu as ten blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 19 lapkričio 2010 - 11:27
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 19, 11:21)
Ateiu paburnot  nono.gif



thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti