Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

va cia tai grozis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 18, 12:29)
Merginos... radau pazystamus medalionus  lotuliukas.gif


ne nu as ir sakau, kad visos mes ne su saliais o su dekiais ant kupru vaikstom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

poeme - tokiais tempais pamatysi tuoj ir baigsi, beje ir as kaip uzsikabliavau realiai per dvi savaites padariau, o cia kaip man, kuri isvis gal 3 rankdarbius padarisu tai teisiog issukis buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites, aciu labai, tik negirkit dienos be vakaro- dar atklupot turiu biggrin.gif . Ir salia paraleliai slyvines spalvos pabaigt doh.gif .
Lovatiese grazi labai, bet tai jau schmoll.gif , plonute retute skara laukia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 18, 13:24)
ne nu as ir sakau, kad visos mes ne su saliais o su dekiais ant kupru vaikstom  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Arba kilimais laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 12:40)
poeme- lotuliukas.gif  kas bus,kas bus-bus kaip visoms-NENURIMSI KOL NEPABAIGSI biggrin.gif ... lotuliukas.gif ...

Supratau - vaistai : pabaigtas šalis mastau.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2010 11 18, 13:29)
Merginos... radau pazystamus medalionus  lotuliukas.gif

Pažiūrėt žiauriai gražuu wub.gif Bet sau, kažin ar išdrysčiau topsecret.gif
Papildyta:
QUOTE(okkey @ 2010 11 18, 14:24)

poeme - tokiais tempais pamatysi tuoj ir baigsi, beje ir as kaip uzsikabliavau realiai per dvi savaites padariau, o cia kaip man, kuri isvis gal 3 rankdarbius padarisu tai teisiog issukis buvo  rolleyes.gif

Na jei atvirai, tai ir aš apart servetėlių ir sijono, nieko daugiau nesu nėrusi flirt.gif Nu bet šį kartą kokį azartą esu pagavusi karsta.gif įdomu kuo čia baigsis sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2010 11 18, 14:18)
įdomu kuo čia baigsis  sokiai.gif


Tuo,kad nersi dar vieną kam nors dovanų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 18, 17:10)
Tuo,kad nersi dar vieną kam nors dovanų biggrin.gif

O tai čia tas virusas taip ilgam? frusty.gif Pas mane jau sąrašas didėja ir be jo wacko.gif
Tuoj Kalėdos santa2.gif Reikia dovanas pradėt meistrauti topsecret.gif
Aš bandau vieną medaliuką modifikuoti, jei bus gražus - parodysiu flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2010 11 18, 18:09)
O tai čia tas virusas taip ilgam?  frusty.gif Pas mane jau sąrašas didėja ir be jo  wacko.gif
Tuoj Kalėdos  santa2.gif Reikia dovanas pradėt meistrauti  topsecret.gif
Aš bandau vieną medaliuką modifikuoti, jei bus gražus - parodysiu  flirt.gif


Šitas šalis eina be eilės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 18, 19:42)
Šitas šalis eina be eilės lotuliukas.gif

dirol.gif jo jo,be eiles...ir dar-pabaigus patartina truputi ''apsipykti'' su draugem cool.gif (nes pamate sali,TIKRAI UZSINORES tokio biggrin.gif ...ir vat tada tai sirgsi ilgai ir sunkia forma lotuliukas.gif )

aisku,nuo artimu giminaiciu norejimo nebus kaip issisukt unsure.gif ...

nu bet pripazinkim- wub.gif kaip malonu ji nert wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 18:49)
...

nu bet pripazinkim- wub.gif kaip malonu ji nert wub.gif


ziauriai malonu, visai nenobuodu, plius gali belekur su siulu kamuoliuku ir vaseliu tampytis lotuliukas.gif ir masinoj, ir wc ir lovoj ir po lova lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras blush2.gif Smagu girdet,kad grazu.. Jusiskiai be galo zavus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 19:49)
nu bet pripazinkim- wub.gif kaip malonu ji nert wub.gif

drinks_cheers.gif vienas malonumas.
Atsakyti