Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

colicoli dailumėlis thumbup.gif

aš čia gal vienintelė nebūsiu klūpojus blink.gif

pagaliau pajudėjo iš mirties taško, nes iki šiol buvo kad neriu kad neriu nu bet vis ant vietos. jau pabaigon pradeda jis man vėl patikt. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(colicoli @ 2010 11 17, 20:03)
Stai taip atrodo maniskis, visas uzbaigtas  smile.gif  gavosi 100x80cm sveria 600g http://public.fotki....s/dscf9433.html

gražuolis wub.gif

nu man turbut jau reiks pradėt sujunginėt, pasidėliojau, dabar maždaug 67x115 g.gif gal jau gana
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 17 lapkričio 2010 - 21:26
Sveikos, visos, pabaigusios savo grozius ir dar procese! Rodausi padeliota jungimui:user posted image

Ir mintis kirba apie sia kepuryte:user posted image prie salio g.gif
Atsakyti
gervut bigsmile.gif ..nu grazumelis koks...kruopstumas wub.gif ...baronkinis-nugriut galima koks grazus blink.gif ...ir :lens,jei gerai mato mano pavargusios akys,-vienas mazylis ''modifikuotas''? wub.gif laaabai gerai atrodo mirksiukas.gif ...toks ''kukuruzuotas'' bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 00:15)
gervut bigsmile.gif ..nu grazumelis koks...kruopstumas wub.gif ...baronkinis-nugriut galima koks grazus blink.gif ...ir :lens,jei gerai mato mano pavargusios akys,-vienas mazylis ''modifikuotas''? wub.gif laaabai gerai atrodo mirksiukas.gif ...toks ''kukuruzuotas'' bigsmile.gif


blush2.gif ax.gif Aciu, aciu, stengiames blush2.gif . drinks_cheers.gif . O kaip tau kepeliushas? g.gif
g.gif Gal ir modifikavau koki ten mazuli; kad cia visi beveik mdifikuoti tongue.gif
P.s. du Nr. 1 sudeti salia specialiai- a la "kalnieriui" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 17 lapkričio 2010 - 23:31
QUOTE(gerve @ 2010 11 18, 00:28)
blush2.gif  ax.gif Aciu, aciu, stengiames blush2.gifdrinks_cheers.gif . O kaip tau kepeliushas? g.gif
g.gif Gal ir modifikavau koki ten mazuli; kad cia visi beveik mdifikuoti  tongue.gif
P.s. du Nr. 1 sudeti salia specialiai- a la "kalnieriui" smile.gif

kepeliusas vertas grieko biggrin.gif ..tik biski kitokia gele lotuliukas.gif ..tiksliau medaliuka reik pritaikyt thumbup.gif
Atsakyti
oi mergaites prisidedu prie pagyru thumbup.gif ir gerves ir cilocili nu grazuoliukai wub.gif wub.gif

matre kaip sveikatos po klupojimo g.gif lotuliukas.gif man tai buvo ant ryto nesuprantu visus koju raumenu skauda blink.gif galvoju, nu lovoj nesidaviau, nunuo ko cia man tas leskas skauda, tada gi prisiminiau kad visa diena su medaljonais "daviausi" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 18, 08:38)

matre kaip sveikatos po klupojimo  g.gif  lotuliukas.gif man tai buvo ant ryto nesuprantu visus koju raumenu skauda  blink.gif galvoju, nu lovoj nesidaviau, nunuo ko cia man tas leskas skauda, tada gi prisiminiau kad visa diena su medaljonais "daviausi"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu nieko,tik nugara šiek tiek sukaustyta. Aš mat negaliu visą dieną prie jo klūpot,nes ateina padaryt tepu tepu ant šalio.Tai kai užmiega tada ir klojuos kilimą ant grindų. biggrin.gif Šiaip jau nedaug beliko.Po to reiks skyles lopyt. smile.gif

Gerve, colicoli labai gražiai atrodo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 17, 21:09)
poeme-nu tavo vyras koks saunuolkinas wub.gif ...auksas tikras rolleyes.gif

blush2.gif niu ačiū. Šiaip jis turi puikų skonį, todėl ir tampau visur lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(colicoli @ 2010 11 17, 21:03)
Stai taip atrodo maniskis, visas uzbaigtas  smile.gif  gavosi 100x80cm sveria 600g

O jau koks groooožis ploja.gif
Papildyta:
QUOTE(gerve @ 2010 11 17, 23:20)
Sveikos, visos, pabaigusios savo grozius ir dar procese! Rodausi padeliota jungimui:

Ir mintis kirba apie sia kepuryte:

Nu jau tie modifikuoti kokie nerealūūūs swoon.gif first.gif

Man tai labai liuksiška skrybėlaitė ok.gif Tik gėlytė per prasta beee.gif Prie tokio šalio wub.gif gražesnės reikia, ypač kai tokia nerėja mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(okkey @ 2010 11 18, 09:38)
matre kaip sveikatos po klupojimo  g.gif  lotuliukas.gif man tai buvo ant ryto nesuprantu visus koju raumenu skauda  blink.gif ......

Oi mergaitės kaip aš laukiu to klūpojimo wub.gif Iš pradžių galvojau - gerai būtų jei iki pavasario nusinerčiau g.gif po to užsibrėžiau - nors po 1 medalliuką per dieną....na dabar - jau nebegaliu pabaigos sulaukti, neriu iki 1-2 val tease.gif kas bus už savaitės? fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 18 lapkričio 2010 - 11:37
poeme- lotuliukas.gif kas bus,kas bus-bus kaip visoms-NENURIMSI KOL NEPABAIGSI biggrin.gif ... lotuliukas.gif ...as irgi iki 2 val sededavau biggrin.gif ..ir naktim sali ir medaliukus sapnuodavau lotuliukas.gif ...bet pabaigiau-ir vsio..jau nebesapnuoju,tik vistiek su kokiu dar lotuliukas.gif beliu iki 2 sedziu lotuliukas.gif ...nes diena tai nelabai yra kada... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 18 lapkričio 2010 - 11:41
QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 11:40)
poeme- lotuliukas.gif  kas bus,kas bus-bus kaip visoms-NENURIMSI KOL NEPABAIGSI biggrin.gif ... lotuliukas.gif ...as irgi iki 2 val sededavau biggrin.gif ..ir naktim sali ir medaliukus sapnuodavau lotuliukas.gif ...bet pabaigiau-ir vsio..jau nebesapnuoju,tik vistiek su kokiu dar lotuliukas.gif beliu iki 2 sedziu lotuliukas.gif ...nes diena tai nelabai yra kada... biggrin.gif


Tikli,tai kada medaliukai vėl bus rankose? smile.gif Nu padariau biški pertrauką, einu vėl pasimelst prie šalio, jau nedaug beliko biggrin.gif
Atsakyti
Merginos... radau pazystamus medalionus lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti