Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(okkey @ 2010 11 16, 20:42)
a ko cia susimascius a  g.gif  lotuliukas.gif zmogus antra jungia SALIIIIIIIII antra jau, jauti  blink.gif  thumbup.gif as kabli mergos vis dar pagavus, dabar dryziuka ka nors (na tipo arba megztini paltuka, arba pleda  lotuliukas.gif ) pavarysiu ir tada istikro jauciu antra sali irgi varysiu  ax.gif  ax.gif viena bendradarbe buvo uzsokus manes aplankyti pamate sali jai ziauriai patiko  bigsmile.gif tai kaip ir upa pakele, bet antra jau tamsu varyciau, cia mergaiciu tamsiu tokiu graziu eteryje paduota  drinks_cheers.gif

nugi laukiu foto, ale nėr g.gif
Atsakyti
Va ax.gif foto user posted imageSpalva tai visai netokia gavos foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 16 lapkričio 2010 - 21:30
QUOTE(okkey @ 2010 11 16, 20:42)
bet antra jau tamsu varyciau, cia mergaiciu tamsiu tokiu graziu eteryje paduota  drinks_cheers.gif

O Osinkoj matei,viena nėrė spalvotą... na nežinau ar man ten gražu...aišku dėl skonio ginčytis negalima ax.gif

Vakar turėjau svečių.Įėjęs į kambarį sūnaus krikšto tėvas ir pamatęs ant žemės išdėliotus mano medalius taip ramiai klausia- kilimą darai? Iš kart prisiminiau,kaip kažkuri mergina panašioj situacijoj buvo ir po to čia papasakojo biggrin.gif
Papildyta:
sigridaU,kaip kruopščiai sujunginėji medalius thumbup.gif šaunuolė,gaudyk baliončiką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 16, 22:26)
Va ax.gif foto
Spalva tai visai netokia gavos foto

žinokis, šis žymiai geriau žiūrisi 4u.gif O pačiai liks ar ir vėl dovanų bus?
Atsakyti
Aciu ax.gif prazilsiu kol uzkisiu visas skyles :lotuliukas:sitas jau man
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 16 lapkričio 2010 - 21:31
QUOTE(@asta @ 2010 11 16, 22:28)
Vakar turėjau svečių.Įėjęs į  kambarį sūnaus krikšto tėvas ir pamatęs ant žemės išdėliotus mano medalius taip ramiai klausia- kilimą darai? Iš kart prisiminiau,kaip kažkuri mergina panašioj situacijoj buvo ir po to čia papasakojo  biggrin.gif

čia Tikliukas baltus kilimus namie tiesia lotuliukas.gif Maniškis vyras kelias dienas nervavos - neapsisprendė, kas iš viso to išeis, mąstė ir apie keistos formos beretes, ir servetėles ant stalo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 16, 21:33)
Maniškis vyras kelias dienas nervavos

Gerai,kad maniškiui dzin ką aš darau..nei burba,nei jam trukdo,nei nervuojas..jei reikia iki siūlų parduotuvės nuveža,schemas atspauzdina ir tik retkarčiais paklausia ką mezgu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 16, 22:38)
Gerai,kad maniškiui dzin ką aš darau..nei burba,nei jam trukdo,nei nervuojas..jei reikia iki siūlų parduotuvės nuveža,schemas atspauzdina ir tik retkarčiais paklausia ką mezgu smile.gif

maniškis pergyvena, ką dėvėsiu kartu su juo kažkur eidama. O kad galiu turėt savo nuomonę taip pat žino. Todėl ir ne visai dzin bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 16, 21:45)
maniškis pergyvena, ką dėvėsiu kartu su juo kažkur eidama. O kad galiu turėt savo nuomonę taip pat žino. Todėl ir ne visai dzin  bigsmile.gif

Kaip norėčiau,kad maniškis vėl dėl to imtų pergyventi blush2.gif matyt per tiek bendro gyvenimo metų pažino mane ir mano skonį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 16, 22:28)
O Osinkoj matei,viena nėrė spalvotą... na nežinau ar man ten gražu...aišku dėl skonio ginčytis negalima  ax.gif

Vakar turėjau svečių.Įėjęs į  kambarį sūnaus krikšto tėvas ir pamatęs ant žemės išdėliotus mano medalius taip ramiai klausia- kilimą darai? Iš kart prisiminiau,kaip kažkuri mergina panašioj situacijoj buvo ir po to čia papasakojo  biggrin.gif
Papildyta:
sigridaU,kaip kruopščiai sujunginėji medalius  thumbup.gif  šaunuolė,gaudyk baliončiką  4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif ui kaip prisijuokiau- lotuliukas.gif lotuliukas.gif man taip buvo lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif ... thumbup.gif


SIGRIDAU- wub.gif nu pasaka wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 16, 21:26)
Va ax.gif foto user posted imageSpalva tai visai netokia gavos foto


labai graziai atrodo thumbup.gif o kad spalva netikra tai tikiu, maniskis irgi foto visai neatitinka schmoll.gif

asta parodyk ka osinkoj matei, as tai ten kaip labirintuose, nu nieko nerandu ir nieko nematau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 16, 22:11)

asta parodyk ka osinkoj matei, as tai ten kaip labirintuose, nu nieko nerandu ir nieko nematau  doh.gif


Mezgėja rašė,kad tokių spalvų pageidavo klientė.Ir šalis iškeliavo į Piterį. Per 2 mėnesius nunėrė 4 šalius.Ketvirtas dar eigoje.

Margas
http://s52.radikal.r...15254ec9ebd.jpg
http://s57.radikal.r...22fb8176286.jpg

Baltas
http://s48.radikal.r...fb2e951f43f.jpg

Juodas
http://s49.radikal.r...1326821d563.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 16 lapkričio 2010 - 22:23