Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

senai baigusi sita grozi esu... bet, negaliu susilaikyti vis neapsilankiusi cia ir nepaganiusi akyciu i jusu kuriamus stebuklus wub.gif
itariu... kad pavasariop dar viena kursiu... kam nors dovanu ax.gif

QUOTE(dvynuke85 @ 2010 11 15, 13:57)
savaitgali buvom isvaziave i prekybcentri,tai zinokit tiek demesio is praeiviu tikriausiai niekad nesu sulaukus,eina panos ir demonstratyviai atsisukdineja biggrin.gif ypac kai cia mergos net nezino kas per velnias yra kabliukas ar virbalai biggrin.gif
vis nerandu sau naujos ligos ax.gif


tai jau pasigirsiu ir as !!! ir as ten buvau !!! dvynukes sali originale maciau thumbup.gif thumbup.gif patikekit, panos, naturoj simtakart nuostabesnis grozis ziurisi wub.gif wub.gif


beje, Tikli, kaip TB megztinis juda ??? bigsmile.gif
Atsakyti
biggrin.gif astulk-liabas!!!simtas metu!!!!ka veiki?!!! biggrin.gif

nu MB megstini juda laaaaaabai letai rolleyes.gif ...(o jei dar jis pazys-tai isvis baigsiu tik kitais metais gun_bandana.gif ...)...nu atsirado gi man vel laaabi reikalingu daigtu,o megstinis kaip sknt,i sita sarasa nepateko lotuliukas.gif ..tep kad kolkas tik po kelias eiles per diena,kai upas uzeina lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 15, 17:04)
*senai baigusi sita grozi esu... bet, negaliu susilaikyti vis neapsilankiusi cia ir nepaganiusi akyciu i jusu kuriamus stebuklus  wub.gif
itariu... kad pavasariop dar viena kursiu... kam nors dovanu  ax.gif
*tai jau pasigirsiu ir as !!! ir as ten buvau !!! dvynukes sali originale maciau  thumbup.gif  thumbup.gif  patikekit, panos, naturoj simtakart nuostabesnis grozis ziurisi  wub.gif  wub.gif
beje, Tikli, kaip TB megztinis juda ???  bigsmile.gif

*as ir laukiu kada kas dovanu uzsiprasys,tiek nauju medaliuku yra,kad vel nieko pries ji nerti ax.gif
*aciu,aciu,bet kad pas pacia tas grozis neprastesnis wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 11 15, 18:26)
biggrin.gif astulk-liabas!!!simtas metu!!!!ka veiki?!!! biggrin.gif

nu MB megstini juda laaaaaabai letai rolleyes.gif ...(o jei dar jis pazys-tai isvis baigsiu tik kitais metais gun_bandana.gif ...)...nu atsirado gi man vel  laaabi reikalingu daigtu,o megstinis kaip sknt,i sita sarasa nepateko lotuliukas.gif ..tep kad kolkas tik po kelias eiles per diena,kai upas uzeina lotuliukas.gif ...

cia gal reiktu sakyt,kuom sergi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 15, 17:26)
biggrin.gif astulk-liabas!!!simtas metu!!!!ka veiki?!!! biggrin.gif




QUOTE(dvynuke85 @ 2010 11 15, 17:29)

cia gal reiktu sakyt,kuom sergi lotuliukas.gif


siaip... SB megztini vis dar rezgu ax.gif o kad nepabostu i tarpus kaledinius zaisliukus pradejau nerta... angeliukai... snaiges... varpeliai wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,
vakar jau šiokį tokį gabalėlį sujungiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 15, 16:29)
Aš ne šalį darau o pleduką smile.gif

Ups 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 16, 10:43)
Labas rytas,
vakar jau šiokį tokį gabalėlį sujungiau biggrin.gif

labas rytas!!!!vaizdu prasom...mano akys nori graziu dalyku... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 16, 10:10)
labas rytas!!!!vaizdu prasom...mano akys nori graziu dalyku... smile.gif


Kol kas grožio dar nematyt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 16, 10:14)
Kol kas grožio dar nematyt. smile.gif


vistiek duok vaizdu bigsmile.gif
Atsakyti
as jau pradejau antraji jungti ax.gif nuotrauku kolkas nebus nes lekiu pas kirpeja ,nebent vakare ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 16, 11:31)
as jau pradejau antraji jungti ax.gif  nuotrauku kolkas nebus nes lekiu pas kirpeja ,nebent vakare  ax.gif

g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 16, 20:20)


a ko cia susimascius a g.gif lotuliukas.gif zmogus antra jungia SALIIIIIIIII antra jau, jauti blink.gif thumbup.gif as kabli mergos vis dar pagavus, dabar dryziuka ka nors (na tipo arba megztini paltuka, arba pleda lotuliukas.gif ) pavarysiu ir tada istikro jauciu antra sali irgi varysiu ax.gif ax.gif viena bendradarbe buvo uzsokus manes aplankyti pamate sali jai ziauriai patiko bigsmile.gif tai kaip ir upa pakele, bet antra jau tamsu varyciau, cia mergaiciu tamsiu tokiu graziu eteryje paduota drinks_cheers.gif
Atsakyti