Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(dvynuke85 @ 2010 11 15, 14:57)
nu as nuejau ant tos nuorodos kur pirmam psl,bet man neleido ikelt g.gif

Virsuj desinej yra prisijungt
ji paspaudi, tada suvedi prisijungimo duomenis ir tada jau gali ikelt foto... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 15, 12:30)
zekit dar ka radau-tik truputi spurgiuku pridet reik-modifikuot biggrin.gif ...paspurgint kaip skant-

Aikit sau, kasdien po naują medaliuką thumbup.gif O aš jau kad prisidirbsiu, tai kaip niekad doh.gif Man vienas už kitą gražesni, visų noriu lotuliukas.gif Tai kad pasidarysiu šalį - hibridą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 15, 10:06)
nu bet nors viena ikeliu  blush2.gif


Fain drinks_cheers.gif

QUOTE(matre @ 2010 11 15, 12:20)
Nu bet tas sudėliojimas koks sudėtingas.Buvau jau kaip ir pasiruošus siūt,tai kilo mintis kitaip sudėliot. Perdėliojau,dabar žiūriu fotkėj ir galvoju vėl. doh.gif

Aha,nerti pasirodo daug lenviau nei dėlioti doh.gif

QUOTE(poeme @ 2010 11 15, 14:11)
Tai kad pasidarysiu šalį - hibridą  lotuliukas.gif
galėsi vadinti

Būsi vienintelė ir nepakartojama,nes turėsi vienintelį tokį visam pasuly smile.gif


Na pabandžiau ir aš padėlioti rolleyes.gif supratau,kad man dar reikia nert ir nert unsure.gif

http://lh6.ggpht.com.....cture 538.jpg

http://lh4.ggpht.com.....cture 529.jpg
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 15, 14:53)

Aha,nerti pasirodo daug lenviau nei dėlioti  doh.gif
Būsi vienintelė ir nepakartojama,nes turėsi vienintelį tokį visam pasuly  smile.gif
Na pabandžiau ir aš padėlioti  rolleyes.gif  supratau,kad man dar reikia nert ir nert  unsure.gif



Gražiai atrodo. O ko viena ramaškė tokią nebanguojanti? smile.gif

Aš sujungiau du medalius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 15, 15:02)
Gražiai atrodo. O ko viena ramaškė tokią nebanguojanti? smile.gif

Aš sujungiau du medalius lotuliukas.gif

Wau net du bigsmile.gif jau pradžia yra thumbup.gif
Ko ta ramaškė nebenguojanti nežinau g.gif paskutinę nėriau ir kogero daugiausiai ardžiau doh.gif nesusidraugavau su ja niekaip,tai palikau kaip yra,kad nenutrenkčiau kur į kampą susinervinus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 15 lapkričio 2010 - 15:27
QUOTE(@asta @ 2010 11 15, 15:15)
Wau net du  bigsmile.gif  kau pradžia yra  thumbup.gif 
Ko ta ramaškė nebenguojanti nežinau  g.gif  paskutinę nėriau ir kogero daugiausiai ardžiau  doh.gif  nesusidraugavau su ja niekaip,tai palikau kaip yra,kad nenutrenkčiau kur į kampą susinervinus  blush2.gif


Man tik pirmą ramaškę teko ardyt, o po to jau susidraugavom.O ko tau ji nedraugė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 15, 15:53)
Būsi vienintelė ir nepakartojama,nes turėsi vienintelį tokį visam pasuly  smile.gif
Na pabandžiau ir aš padėlioti  rolleyes.gif  supratau,kad man dar reikia nert ir nert  unsure.gif


Gal ir taip, tik kad i pievas nenuvaziuociau prisimarginus doh.gif
Wau wub.gif koks grazus, man mazesni medaliukai daug grazesni blush2.gif Mano akimis ziurint, jau pabaiga visai cia pat ax.gif
As jau 3 turiu, tai pasirodo galiu jungt lotuliukas.gif As net bijau pradet ta ramaske, labai jau sudetinga ji man atrodo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 15 lapkričio 2010 - 15:21
QUOTE(@asta @ 2010 11 15, 15:53)
Fain  drinks_cheers.gif
Aha,nerti pasirodo daug lenviau nei dėlioti  doh.gif
Būsi vienintelė ir nepakartojama,nes turėsi vienintelį tokį visam pasuly  smile.gif
Na pabandžiau ir aš padėlioti  rolleyes.gif  supratau,kad man dar reikia nert ir nert  unsure.gif

http://lh6.ggpht.com.....cture 538.jpg

http://lh4.ggpht.com.....cture 529.jpg

kaip graziai juodas ziurisi wub.gif
agnex,praskaiciau ta dali apie prisijungima blush2.gif ,dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 15, 15:19)
Man tik pirmą ramaškę teko ardyt, o po to jau susidraugavom.O ko tau ji nedraugė? g.gif

Nes paskutinė banguotis nenorėjo cool.gif Bet šiaip nert ją patiko,manau tuoj dar bandysiu ja užsiimti,nes medalių akivaizdžiai trūkumas unsure.gif

QUOTE(poeme @ 2010 11 15, 15:20)
Mano akimis ziurint, jau pabaiga visai cia pat  ax.gif


Aš ne šalį darau o pleduką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 15 lapkričio 2010 - 15:29
aetikrai kaip graziai tamsi spalva ziurisi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 15, 15:29)
Nes paskutinė banguotis nenorėjo  cool.gif Bet šiaip nert ją patiko,manau tuoj dar bandysiu ja užsiimti,nes medalių akivaizdžiai trūkumas  unsure.gif
Aš ne šalį darau o pleduką smile.gif


O tai kokio dydžio jį darysi?
Atsakyti
Dabar dydis grubiai 106x140cm,bet ir padėliojimas dabar tik šiaip,plius skylių daug ir didelių...Dar turiu pilnus 6x100gr.matkelius,tai kogero visus juos ir sunaudosiu.
Atsakyti