Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(tiklis @ 2010 11 15, 08:44)
l

KOLEKCIOnIERE- tavo irgi grazuolis,toks ''i tema '' mirksiukas.gif ...o tu sakei,kad nemoki kurt lotuliukas.gif ..vat dar prie salio pasikrapstysi,dar ne tokiu gabumu savyje atrasi lotuliukas.gif (nors biski veluoju su pagyrimais,bet geriau veliau nei niekad... mirksiukas.gif )
ale ziuriu jus taip tyliai tyliai ir jau baigiat blink.gif ..nju saunuoles...

gyvenimas priverčia biggrin.gif
ale kol aš šalį baigisu tai tu ta margą suknelę nunarpliosi

QUOTE(okkey @ 2010 11 15, 10:06)
o visgi pakrovejo nereik, iskart atradau kaip i loptopa korta kisti  lotuliukas.gif ot tundra tiek laiko turiu o vis su laidu kilnoju  doh.gif bet jau ziauriai lieva ta sesija man gavosi, nu bet nors viena ikeliu  blush2.gif

user posted image



nu man tos ramaškes agromnos kokios gražios wub.gif
nugaros foto liuks, reik dabar priekio gero
šaunuolė
Atsakyti
bigsmile.gif okey- thumbup.gif baltukas toooks siltas ir grazuuuus.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 15, 10:19)
bigsmile.gif okey- thumbup.gif  baltukas toooks siltas ir grazuuuus.... bigsmile.gif


eik tu fotkese jis tik baltas lotuliukas.gif siaip smelinis toks cool.gif ale idomu jeigu as ji biski i koki ace mace ar balikli inkisciau, gla baltesni butu g.gif medaliu atliko reik su vienu imtiir isbandyti, ka manot g.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 15, 10:21)
eik tu  fotkese jis tik baltas  lotuliukas.gif siaip smelinis toks  cool.gif ale idomu jeigu as ji biski i koki ace mace ar balikli inkisciau, gla baltesni butu  g.gif medaliu atliko reik su vienu imtiir isbandyti, ka manot  g.gif


Šalis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kažin nesigautų plėmais,vienur balta,kitur ne. g.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 15, 11:27)
Šalis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Kažin nesigautų plėmais,vienur balta,kitur ne. g.gif

g.gif vat vat,as irgi nekisciau schmoll.gif ...o kodel tau tokia spalva nepatinka? g.gif juk baltos atspalviu yra be galo dauuuug....(jei neklystu,butent baltos spalvos yra daugiausia atspalviu)
Atsakyti
nu aisku nerizikuosiu mergikes nemaudysiu as to savo salio chemijose ax.gif normali aisku ta spalva bet noreciau tokios akinanciai baltos, si ne tokia, bet aisku viska ssu ja ten gerai, biski gvazdiku jau sub...je ieskau turbut lotuliukas.gif

niekaip nuo kompo nenulipu, manstau apie koki nauja virusa g.gif g.gif ale suknutes tai gal nea....dug darbo, o idomu ar uzsideciau lotuliukas.gif gal dar ka k online varot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 15, 12:14)
gal dar ka k online varot  bigsmile.gif

Skaras cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 lapkričio 2010 - 11:25
zekit dar ka radau-tik truputi spurgiuku pridet reik-modifikuot biggrin.gif ...paspurgint kaip skant-

user posted image

vat cia tarpuose tarplapuku-spurgiukais...sakykim vienoj eilej viena,tada kitoj nieko,tada du,tada vel nieko...na panasiai kaip heksagone mirksiukas.gif

user posted image

ir cia tarp lapuku,vietoje tu mazyciu stulpeliu veduoklyciu reiktu spurgiuku... blush2.gif ....ir butu idealu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 15, 11:30)
zekit dar ka radau-tik truputi spurgiuku pridet reik-modifikuot biggrin.gif ...paspurgint kaip skant-



Ne nu super, baigiau nert saviškiui medalius, tai va kokių grožių pridėjo.Kitą vadinasi teks gražesnį nei savo daryt. biggrin.gif
Nu aš saviškį jau pasidėliojau.Tai gal ir pradėt siūt reikia. biggrin.gif
Atsakyti
Nu bet tas sudėliojimas koks sudėtingas.Buvau jau kaip ir pasiruošus siūt,tai kilo mintis kitaip sudėliot. Perdėliojau,dabar žiūriu fotkėj ir galvoju vėl. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 15, 12:20)
Nu bet tas sudėliojimas koks sudėtingas.Buvau jau kaip ir pasiruošus siūt,tai kilo mintis kitaip sudėliot. Perdėliojau,dabar žiūriu fotkėj ir galvoju vėl. doh.gif

mesk visų variantų foto-bendromis jėgomis išrinksim geriausią thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 14, 16:22)
Jau keliu  mirksiukas.gif

cia kitam kartui... tu prisijungei noredama ikelt foto? g.gif

nu as nuejau ant tos nuorodos kur pirmam psl,bet man neleido ikelt g.gif

QUOTE(@asta @ 2010 11 14, 21:26)
Pabandžiau vieną medaliuką nunerti pagal dvynuke85 įkeltą pavyzdėlį,kai ką paskutinėje eilėje pakeičiau pagal save,apnerdama stulpeliais su užmetimu.Kaip vaizdelis?  g.gif
http://lh5.ggpht.com...6TG6Y/s800/.jpg

labai graziai ziurisi thumbup.gif

QUOTE(okkey @ 2010 11 15, 11:06)
o visgi pakrovejo nereik, iskart atradau kaip i loptopa korta kisti  lotuliukas.gif ot tundra tiek laiko turiu o vis su laidu kilnoju  doh.gif bet jau ziauriai lieva ta sesija man gavosi, nu bet nors viena ikeliu  blush2.gif

thumbup.gif oi kokie grazus man sitie saliai.
savaitgali buvom isvaziave i prekybcentri,tai zinokit tiek demesio is praeiviu tikriausiai niekad nesu sulaukus,eina panos ir demonstratyviai atsisukdineja biggrin.gif ypac kai cia mergos net nezino kas per velnias yra kabliukas ar virbalai biggrin.gif
vis nerandu sau naujos ligos ax.gif
Atsakyti