Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(dvynuke85 @ 2010 11 14, 15:36)
jeigu gali imesk tas schemutes i albumeli,nes man kazkodel neleidzia g.gif

Jau keliu mirksiukas.gif

cia kitam kartui... tu prisijungei noredama ikelt foto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 11 14, 13:58)
manau puikiai tiktu i sali 4u.gif


Wauuu wub.gif Čia tokiai kaip man, nes baronkinis tai ne mano smegeninei doh.gif Jaučiu nesugebėsiu niekad verysad.gif
Aš jau tuoj rėksiu pagalbos, nes nebesuprantu kaip nert cry.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2010 11 14, 18:15)
Wauuu  wub.gif Čia tokiai kaip man, nes baronkinis tai ne mano smegeninei  doh.gif Jaučiu nesugebėsiu niekad verysad.gif
Aš jau tuoj rėksiu pagalbos, nes nebesuprantu kaip nert    cry.gif

o tu Tiklio paaiskinima, kur pirmam lape nuoroda yra ziurejai? Ten gi viskas gan detaliai nufotografuota... kurioj vietoj nesigauna? g.gif
Atsakyti
Pabandžiau vieną medaliuką nunerti pagal dvynuke85 įkeltą pavyzdėlį,kai ką paskutinėje eilėje pakeičiau pagal save,apnerdama stulpeliais su užmetimu.Kaip vaizdelis? g.gif


http://lh5.ggpht.com...6TG6Y/s800/.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 14 lapkričio 2010 - 20:29
Sveikos bendražygės 4u.gif iš šio projėkto kaip matot niekur nedingau tik labai užsikrapsčiau ax.gif Panelės kaip supratau niekas nenėrėt Nr6 vietoj 7 neret dauguma ''padarok'' o kaip su 8
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 14, 20:26)
Pabandžiau vieną medaliuką nunerti pagal dvynuke85 įkeltą pavyzdėlį,kai ką paskutinėje eilėje pakeičiau pagal save,apnerdama stulpeliais su užmetimu.Kaip vaizdelis?  g.gif
http://lh5.ggpht.com...6TG6Y/s800/.jpg

labai gerai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2010 11 14, 21:27)
Sveikos bendražygės 4u.gif iš šio projėkto kaip matot niekur nedingau  tik labai užsikrapsčiau ax.gif Panelės kaip supratau niekas nenėrėt Nr6 vietoj 7 neret dauguma ''padarok'' o kaip su 8

nėrėm ir 6, ir Podarok buvo kas nenėrė - originalas labiau prie širdies.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 14, 20:26)
Pabandžiau vieną medaliuką nunerti pagal dvynuke85 įkeltą pavyzdėlį,kai ką paskutinėje eilėje pakeičiau pagal save,apnerdama stulpeliais su užmetimu.Kaip vaizdelis?  g.gif
http://lh5.ggpht.com...6TG6Y/s800/.jpg


thumbup.gif

nu ka ir as su savo projektu arteju prie pabaigos rolleyes.gif nud ar keletas skyluciu uztvarkyt belike, ale vakar nu visai ant vaselio nestovejo blush2.gif ale brolienei nors museliu sali pabaigiau lotuliukas.gif
ale ir taip ir taip as i savaiski ziuriu..nu nelabai mn, bet dar vieno tokio noriu lotuliukas.gif daryciau kaskaip kitaip. gal kaip palerina kokia g.gif netgi ale rankoves ties riesais padaryciau, ai vienzo biski nusisvaigus lotuliukas.gif
Atsakyti
labas rytas mergytes! bigsmile.gif bigsmile.gif ....kaip gyvenat? neriat,ania? biggrin.gif ...
dvynuke- thumbup.gif idejos thumbup.gif

asta thumbup.gif -laaaabai grazus...as sau toki irgi deciau wub.gif

KOLEKCIOnIERE- tavo irgi grazuolis,toks ''i tema '' mirksiukas.gif ...o tu sakei,kad nemoki kurt lotuliukas.gif ..vat dar prie salio pasikrapstysi,dar ne tokiu gabumu savyje atrasi lotuliukas.gif (nors biski veluoju su pagyrimais,bet geriau veliau nei niekad... mirksiukas.gif )


ale ziuriu jus taip tyliai tyliai ir jau baigiat blink.gif ..nju saunuoles...
Atsakyti
Labas rytas,
Oho kokių grožių čia prikėlėt bigsmile.gif

QUOTE(@asta @ 2010 11 14, 20:26)
Pabandžiau vieną medaliuką nunerti pagal dvynuke85 įkeltą pavyzdėlį,kai ką paskutinėje eilėje pakeičiau pagal save,apnerdama stulpeliais su užmetimu.Kaip vaizdelis?  g.gif
http://lh5.ggpht.com...6TG6Y/s800/.jpg


Labai gražiai atrodo. 4u.gif
Aš per savaitgalį nepasistūmėjau.Pabaigiau ramaškę, bet pasidėliot nebespėjau, pragastrulinau visą savaitgalį. smile.gif Reikia bandyt šiandien susiimt.
Atsakyti
niu vsio as jau baigiau thumbup.gif thumbup.gif

shakes viena namie, pabandziau foto sesija padaryt su uzdelsimu vis fotika padejus cool.gif kaskas kaip ir gavosi ale padla batarke nusedo doh.gif o mergos ner doh.gif kuri ta pakroveja padejus dabar vienas velnias zino, einu aisku pabandysiu surasti mirksiukas.gif
Atsakyti
o visgi pakrovejo nereik, iskart atradau kaip i loptopa korta kisti lotuliukas.gif ot tundra tiek laiko turiu o vis su laidu kilnoju doh.gif bet jau ziauriai lieva ta sesija man gavosi, nu bet nors viena ikeliu blush2.gif

user posted image

o va taip va atrode kol dar skyletas buvo:

user posted image

o is priekio is vis pafotkint nejo doh.gif nu bet nors toki viazda tuom kart duosiu lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

veliau pazadu normaliai pafotkint ir albumiuka papildyt 4u.gif
Atsakyti