Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(poeme @ 2010 11 12, 17:25)
Sveikos  4u.gif 
Vakar jau norėjau paprašyti kad išspardytumėt sėdimąją  ax.gif 
Jau praeitoje temoje pažadėjau nerti šį šalį....Bet vakar pagaliau pradėjau nerti 1-ąjį medalijoną  showoff.gif Neriu iš viengubo siūlo, bet kaip visada 1 atrodo per plonas, 2 per storai  doh.gif Patarkit wacko.gif  Geriau kai šalis standesnis ar plonesnis  4u.gif  4u.gif
Aš norėjau tokio lengvučio, bet gal susisiuvus negražiai atrodys  unsure.gif Aaaaaaa help help  frusty.gif


O kokie tavo siūlai? Aš jaučiu rinkčiausi plonesnį. smile.gif Arba gali nufotkint ir mums parodyt kaip abu atrodo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 11 12, 18:01)
Merginos,o jūs pagarinat medaliukus prieš juos jungiant?  g.gif  Aš šiandien apsiėmiau tokį darbą daryt...net ranką paskaudo  unsure.gif


astut-o kam tu juos garini?na as tai to nedariau-nematau prasmes... mirksiukas.gif ...manau niekas to nedare rolleyes.gif
QUOTE(poeme @ 2010 11 12, 18:25)
Sveikos  4u.gif 
Vakar jau norėjau paprašyti kad išspardytumėt sėdimąją  ax.gif 
Jau praeitoje temoje pažadėjau nerti šį šalį....Bet vakar pagaliau pradėjau nerti 1-ąjį medalijoną  showoff.gif Neriu iš viengubo siūlo, bet kaip visada 1 atrodo per plonas, 2 per storai  doh.gif Patarkit wacko.gif  Geriau kai šalis standesnis ar plonesnis  4u.gif  4u.gif
Aš norėjau tokio lengvučio, bet gal susisiuvus negražiai atrodys  unsure.gif Aaaaaaa help help  frusty.gif

o koks tavo siulo metrazas?matai,originalaus salis is LABAI storo siulo-taip kad faktiskai jis turi buti ''stambus'' biggrin.gif ..bet ir as,ir siaudukes,ir kolekcioniere ir meskute g.gif nerem is plonesnio daug siulo mirksiukas.gif ...vat tik daug daugiau medaliuku reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 12, 18:04)
astut-o kam tu juos garini?na as tai to nedariau-nematau prasmes... mirksiukas.gif ...manau niekas to nedare rolleyes.gif


Lygintuvu garinu visus mezginius (išvirkščioje pusėje) ax.gif tuomet jie šiek tiek pasitempia,susiguli visos nelygios akys ir vaizdas žymiai tvarkingesnis būna smile.gif Už tai įdomu pasidarė,ar dar kas taip daro ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 12 lapkričio 2010 - 18:17
QUOTE(@asta @ 2010 11 12, 19:14)
Lygintuvu garinu visus mezginius (išvirkščioje pusėje)  ax.gif  tuomet jie šiek tiek pasitempia,susiguli visos nelygios akys ir vaizdas žymiai tvarkingesnis būna smile.gif Už tai įdomu pasidarė,ar dar kas taip daro  ax.gif

na mezginiams-tai thumbup.gif sita thumbup.gif s budas,bet vat salio tai negarinau...ir neriniu kazkaip g.gif negirdejau kad kas taip darytu g.gif g.gif ...meskute bande plaut ir tampyt pries jungiant-tai sake nieks ten nesikeicia ir tik bereikalingas vargas biggrin.gif ...man kazkaip(jei kas nelabai lygu)isplovus savaime pasitvarko blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 12 lapkričio 2010 - 18:26
QUOTE(matre @ 2010 11 12, 18:56)
O kokie tavo siūlai? Aš jaučiu rinkčiausi plonesnį. smile.gif Arba gali nufotkint ir mums parodyt kaip abu atrodo. smile.gif

Oooooo ačiū už tokius operatyvius atsakymus 4u.gif 4u.gif
Mano siūlai - Angora 2 ( 50 proc mohera, 30 proc akrilanas, 20 proc virginijos vilnos). Nufotkint galiu tik iš viengubo, dvigubą išardžiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 11 12, 19:04)
o koks tavo siulo metrazas?matai,originalaus salis is LABAI storo siulo-taip kad faktiskai jis turi buti ''stambus'' biggrin.gif ..bet ir as,ir siaudukes,ir kolekcioniere ir meskute g.gif  nerem is plonesnio daug siulo mirksiukas.gif ...vat tik daug daugiau medaliuku reiks mirksiukas.gif

Siūlų metražas galingas - 750mt unsure.gif Tai kad reikės daugiau tai gal baikės g.gif
Tik bijau kad neatrodytų toks išpleręs ax.gif
Tiesa, neriu su 2 nr smile.gif Jaučiu mano bus mažiausias, ploniausias lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 12 lapkričio 2010 - 18:45
QUOTE(tiklis @ 2010 11 12, 18:25)
neriniu kazkaip  g.gif negirdejau kad kas taip darytu g.gif  g.gif

Būsi girdėjus iš manęs smile.gif nėrinius aš taip pat garinu...nesvarbu ar tai suknelė,ar servetėlė smile.gif Pažiūrėsim rezultatą...jau kaupiuosi jungimui cool.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2010 11 12, 19:44)
Oooooo ačiū už tokius operatyvius atsakymus  4u.gif  4u.gif
Mano siūlai - Angora 2 ( 50 proc mohera, 30 proc akrilanas, 20 proc virginijos vilnos). Nufotkint galiu tik iš viengubo, dvigubą išardžiau  blush2.gif
Papildyta:

Siūlų metražas galingas - 750mt  unsure.gif  Tai kad reikės daugiau tai gal baikės  g.gif
Tik bijau kad neatrodytų toks išpleręs  ax.gif
Tiesa, neriu su 2 nr  smile.gif Jaučiu mano bus mažiausias, ploniausias  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na ,jei nuspendei nert is vienubo-mano patarimas blush2.gif -nerk ''kieciau'',tai nebus ''ispleres'' mirksiukas.gif ..ir kai kuriuos medaliukus turesi ''isdidint'',nes is plono siulo ir medaliukai mazesni...heksagona,ramunes,baronkini galesi graziai issididinti mirksiukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 12, 20:15)
na ,jei nuspendei nert is vienubo-mano patarimas blush2.gif -nerk ''kieciau'',tai nebus ''ispleres'' mirksiukas.gif ..ir kai kuriuos medaliukus turesi ''isdidint'',nes is plono siulo ir medaliukai mazesni...heksagona,ramunes,baronkini galesi graziai issididinti mirksiukas.gif ...

Supratau mirksiukas.gif Rytoj įdėsiu 1- ąjį medaliuką, pasakysite kaip jums jis atrodys, ok? 4u.gif
Ačiū ačiū ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 12, 19:15)
na ,jei nuspendei nert is vienubo-mano patarimas blush2.gif -nerk ''kieciau'',tai nebus ''ispleres'' mirksiukas.gif ..ir kai kuriuos medaliukus turesi ''isdidint'',nes is plono siulo ir medaliukai mazesni...heksagona,ramunes,baronkini galesi graziai issididinti mirksiukas.gif ...

tikra tiesa, jie iš plono siūlo labai maži gaunasi
Atsakyti
Na, as turbut irgi jau bandysiu pradet jungti. Nors medaliuku ne tiek daug - 25 berods be maziuku, bet kai pasidesciau tai jau ir ilgis apie 1,42 metro ir plotis placiausioj vietoj apie 80 cm gaunasi g.gif Didesnio man turbut ir nereik, neapsivyniosiu gi kaip mumija rolleyes.gif Mat neriu 5to numerio vaseliu, o ir siulai neploni, tai gal man jau ir gana. Nu ziuresiu, ryt sviesia galva bandysiu deliotis. Siandien issidesciau, tai kazkodel savaime kampai uzsiapvalina ir daugiau i skaros forma nesa, pacios rankos taip delioja biggrin.gif . sunus pafotkino, bet foto labai neryskios, skubejo eit valgyt, tai nekelsiu cia.
tiesa, zadejau gerbera ardyt is viso, bet perneriau zemais stulpeliais ir padidinau lapeliu skaiciu, tai dabar man ji graziasia is visu medaliu bigsmile.gif ir sunus ta pati sake biggrin.gif Dabar jau noreciau dar vienos tokios, gal dar reiks nert, taip nenoriu siut. Man bet ka siut kancia didziausia, megztiniu po pusmeti nesusiudavau nusimezgus, o cia kai pagalvoji, kiek reiks knebinetis doh.gif
Atsakyti
sūsi siūsi,kur tu dėsies,o tai kalsim prie gėdos stulpo,bus tau mirksiukas.gif
dėl herberos,tai galima žiedlapių ilgį pagal nuotaiką daryt.pas mani ir penkiolikos stulp. ir dešimties yra
Atsakyti
Sveikos dar kartelį 4u.gif
Įdedu savo pirmąjį medaliuką...vis dėlto nėriau iš dvigubo siūlo, nes iš viengubo jau toooks "skystas" gavosi doh.gif
user posted image

Kaip jums atrodo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 13 lapkričio 2010 - 14:01