Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

Aš vis dar neapsisprendžiu ką dėt kalnieriui ir kiek.O šiaip stengiuos dėliot,kad du vienodi šalia nebūtų. smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..taip taip...taip ir buna... thumbup.gif ...nuner thumbup.gif juokas,sujung-va kur issukis lotuliukas.gif ...na ,kadangi as maziukus neriau siudama,tai man uztruko vos ne savaite lotuliukas.gif ...vis paziuriu kokiu reik,prisineriu,vel susiunu ka turiu,vel prisineriu biggrin.gif ...taip ir gulejo patiestas svetinej...vaikai kaip kates aplink suko lotuliukas.gif ,na bet paimt nedryso hihihi.gif ...vat tik mazyte,kai nematydavau,megdavo ''geliu pieva'' pavaiksciot hihihi.gif irnesakyk.gif ,bet nieko tokio)...
ai,viena kart sveciai atvaziavo,o mano salis guli patiestas biggrin.gif -na drauges vyras ir sakys-''o,kilima mezgi...grazus bus g.gif ...''tai su drauge sakem nuo kedziu nukrisim is juoko-KILIMA lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...mezgi...

ir tas ''..grazus bus..'' nuskambejo su tokia gilia uzuojauta balse lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(matre @ 2010 11 11, 15:57)
Aš vis dar neapsisprendžiu ką dėt kalnieriui ir kiek.O šiaip stengiuos dėliot,kad du vienodi šalia nebūtų. smile.gif

tai kad kaip beziuretum,kalnieriui reik 3 vnt...ir tik ne baronkinio..daugiau visi tinka...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 11, 15:11)

tai kad kaip beziuretum,kalnieriui reik 3 vnt...ir tik ne baronkinio..daugiau visi tinka...


Vat kad baronkinis netinka, tai jau smegeninė užfiksavo. biggrin.gif Dabar bandau keletą tavo mažiukų nukopint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 11 11, 15:31)
na galima ant stalo pasidėt ar išsidėstyt tongue.gif ,kampus labai patogu taip susidėliot,nes matyt kur koks dydis tinka mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif as ir aant stalo siuvau,bet vistiek sugebejau nukreivint lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
nu va koki padariau dar
Atsakyti
Graziai darbuojates thumbup.gif
Del to 15kto...nu o ka reiskia tie zenklai kur atrodo kaip 5 skaicius? biggrin.gif nu bent jau panasus tie zenklai i skaiciu 5 biggrin.gif paaiskinkit, noriu ta megst ir mastau kas per 5 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 11 11, 22:08)
Graziai darbuojates  thumbup.gif
Del to 15kto...nu o ka reiskia tie zenklai kur atrodo kaip 5 skaicius? biggrin.gif  nu bent jau panasus tie zenklai i skaiciu 5 biggrin.gif  paaiskinkit, noriu ta megst ir mastau kas per 5 doh.gif

Apkabinta stulpeli reiskia. kai kabini vaseliu, tai reikia kabin ne i pyneles aki, o apkabint zemiau esanti stulpeli... ax.gif
Atsakyti
user posted image


user posted image


nezinau ar kam pades,bet jau okey norejau sitai ikelt- ax.gif ...vat kaip neriasi tas 5 biggrin.gif ...apkabini apacioje esanti stulpeli... biggrin.gif sorry uz nuotrauko kokybe-bet fotkinta vakare blush2.gif ...
Atsakyti
nagi nagi kogi cia tokai tyluma ramuma,a g.gif

as dar vis jungiu ardau, jungiu ardau lotuliukas.gif ale jau dabar matau kad geri 4 dickiai medaliai atliks, tai ka reiks dar viena sali varyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 12, 11:25)
nagi nagi kogi cia tokai tyluma ramuma,a  g.gif

as dar vis jungiu ardau, jungiu ardau  lotuliukas.gif ale jau dabar matau kad geri 4 dickiai medaliai atliks, tai ka reiks dar viena sali varyt  lotuliukas.gif


Aš dar neriu.Vakar keletą mažiukų,dar pora didesnių nunėriau.Šiandien va galvoju ramunę dar nunersiu.Liks gal koks nepilnas 100g siūlų,tai jau reiks pradėt gal ir jungt. smile.gif
Atsakyti
Merginos,o jūs pagarinat medaliukus prieš juos jungiant? g.gif Aš šiandien apsiėmiau tokį darbą daryt...net ranką paskaudo unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Vakar jau norėjau paprašyti kad išspardytumėt sėdimąją ax.gif
Jau praeitoje temoje pažadėjau nerti šį šalį....Bet vakar pagaliau pradėjau nerti 1-ąjį medalijoną showoff.gif Neriu iš viengubo siūlo, bet kaip visada 1 atrodo per plonas, 2 per storai doh.gif Patarkit wacko.gif Geriau kai šalis standesnis ar plonesnis 4u.gif 4u.gif
Aš norėjau tokio lengvučio, bet gal susisiuvus negražiai atrodys unsure.gif Aaaaaaa help help frusty.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 12 lapkričio 2010 - 17:48