Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(matre @ 2010 11 11, 09:13)
Kokio dydžio jūs darot? Čia kas padėliota tai gavosi maždaug 140cm *60cm.Bet jaučiu dar reikia danert šiek tiek.Tik nebesugalvoju kokius medalius dėt. g.gif

mano panasaus dydzio ir gavosi 4u.gif bet cia dar manau visgi priklauso ir nuo tavo pacios sudejimo.

QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 11, 09:34)
o ką tu jai pasidarei?  g.gif

pradejau nert vakar maluna ir gaunasi kazkokia kepure pimpalui  doh.gif

hihihi.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 11, 11:48)
dvynuke85 - sauniai atrodo, bet didziasas skyles as visgi uzkamsyciau cool.gif

didziasias ir as uzkamsysiu,bet ne visas isvis skyles 4u.gif
reikia nauja liga pasigaut tik nezinau kokia,gal mocherine,nes pilna pintine mocheros guli g.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 11, 12:15)
niu ke mergickos vaizdu norit  g.gif  lotuliukas.gif
va cia as guliu ir neriu neriu neriu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

geeeeras laugh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(colicoli @ 2010 11 10, 15:29)
Pirmam darbui tai nunarpliojau apklota vaikui i vezimuka, nes siulu tiek teuzteko. Antraji sau pradesiu kita savaite, kai isigysiu siulus.
ir bendras vaizdas, dar truksta keliu mazu medaliuku. Cia tik padeliojau, kaip mazdaug atrodys.
http://public.fotki....9415.html#media

Jei ka reiktu pakeist, patarkit 4u.gif  laukiu kritikos ax.gif


Nu saunuole kokia thumbup.gif LAAAbai graziai ziurisi, o spalvyte isvis fantastiska wub.gif

QUOTE(dvynuke85 @ 2010 11 10, 21:53)
lendu is pogrindzio ir rodau namu darbus,tik rupuske kaip as ji nukreivojau taip,eisiu damesiu dar keleta blush2.gif  doh.gif
labai nepeikit blush2.gif


Ka cia peiksi, cia tik pagirt galima ir pasidziaugt, labai grazus darbelis thumbup.gif

QUOTE(siaudukes @ 2010 11 10, 22:11)

kokybė foto- doh.gif prabočykit jau blush2.gif

čia realiausai spalva margumo atrodo


siaudukes, nu taviskis man pats paciausias wub.gif wub.gif wub.gif Tas margumas toks saikingas, labai graziai atrodo
QUOTE(okkey @ 2010 11 10, 22:39)
su koja pravals, negyja, gali but kad operacijos visgi reiks, taigis reik sita liga issigydyt ir koki kita virusa pasigaut, kad jei guldys i ligonine butu ka veikti  cool.gif


Sveikatos tau mergyt 4u.gif

QUOTE(matre @ 2010 11 11, 09:13)

Buvau gi žadėjus modifikuotą malūnėlį įkelt.

Ir pasidėliojau šiek tiek vakar.Ką manot?



Man labai grazus tas malunelis penkialapis, o kad vidurys nebutu iskiles, gal reiketu daugiau pynutes kilpu pradzioj i ziedeli sujungt g.gif

Graziai atrodo padeliojimas, jau tiek nedaug beliko tau bigsmile.gif Bus grazus salis

As vistik nusineriau heksagona ir labai patiko, neriu antra, o padarok tas man kazko per didelis atrodo, isskydes toks pas mane, gal reiks ardyt g.gif . Ir herbera man kazko nesiziuri mano mezginy, tai ta irgi ko gero bus paaukota rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 11, 12:15)
niu ke mergickos vaizdu norit  g.gif  lotuliukas.gif

va cia as guliu ir neriu neriu neriu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif šaunuolė biggrin.gif aš keliais ėjau, tai paskui keliai mėlyni buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 10, 21:40)
Kas pas tave per siūlai? blink.gif  Aš jau beveik 800g sunėriau.


Deja negaliu pasakyt kokie siulai, ju storis, kiek sunaudota. Gavau is tetos, ji pati nepamena. Bet kai turesiu galimybe pasversiu savo nerini smile.gif Aciu uz pagyras, gal kartele ir aukstai uzsikeliau, bet tokia jau esu, jei kas labai patiko, imu ir ismokstu. Ir manau, kad su vaseliu tikrai liksim draugai, nes labai patiko wub.gif

o nerus esu mokykloj, gal kokioj 5kl per darbu pamoka. Ir tai, tik mokino, bet nieko nedarem. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 11, 11:50)
okey-  lotuliukas.gif nu ir as kol siuvau panasiai atrodziau...tik as keliais aplink ejau lotuliukas.gif ...


tai jo jo as ir keliais einu ir guliu ir panasiai lotuliukas.gif gerai siandien peciu pakure diedas plyteles siltos tai tik ir gulineti belieka lotuliukas.gif
Atsakyti
Norit pasakyt, kad jo kitaip neišeina sujungt tik gulint ar keleklupščiaunant? blink.gif
Atsakyti
na galima ant stalo pasidėt ar išsidėstyt tongue.gif ,kampus labai patogu taip susidėliot,nes matyt kur koks dydis tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 11, 14:20)
Norit pasakyt, kad jo  kitaip neišeina sujungt tik gulint ar keleklupščiaunant?  blink.gif


nenoriu liudint bet beveik kito kelio ner, nu nebent stala labaiiiiiiiiii dideli turi mirksiukas.gif as ir masciau pasiimi viena jungi tada kita jungi ale fik nesigauna reik bendro vaizdo plius eigoje biski medaliai kaitaliojasi nu bent jau man ax.gif
Atsakyti
Tai norit pasakyt,kad išsidėliojat ir laikot kelias dienas kol sujungiat? Pas amne toks dalykas neišdegs. doh.gif Vakar susidėliojau kol vaikai dar neužmigę buvo,tai atėjo abu į kambarį, savo mažom kojytėm trepu trepu per mamos medalius, po to dar pamėtė. biggrin.gif Smagu jiems buvo.
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 11, 15:45)
Tai norit pasakyt,kad išsidėliojat ir laikot kelias dienas kol sujungiat? Pas amne toks dalykas neišdegs. doh.gif Vakar susidėliojau kol vaikai dar neužmigę buvo,tai atėjo abu į kambarį, savo mažom kojytėm trepu trepu per mamos medalius, po to dar pamėtė. biggrin.gif Smagu jiems buvo.

Pas mane tas pats buvo. Nuo to tik sunkiau, nes jau susidelioji kas kur turi but, kelis prijungi, atsitrauki ir vel per nauja deliot, vel kitaip gaunasi doh.gif :
Atsakyti
lotuliukas.gif arba pasiima pažaist ir nepadedaį vietą biggrin.gif
arba persigalvoji pati ir kitą dieną naujas varijantas gražesnis pasirodo ir vęl dėstai per naują mirksiukas.gif
Atsakyti