Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(tiklis @ 2010 11 10, 22:01)
DVYNUKE- wub.gif  nu zinok,ramiai gatvem su tokiu groziu o OKEY mums i takta gipsu padauzys mirksiukas.gif ( nu bet okey- cia juokas pro asaras- blink.gif ,jau zinok net nebejuokinga blink.gif ...ka taip sugebejai kojytei pasidaryt?jauciu kokia achilo sausgysle iplesei? unsure.gif ...bliam kaip nefaina blogas naujienas girdet verysad.gif )


man jauti padikaulis luzo, dislokacija kaulo yr ir jau du menesiai nu negyja nors tu ka doh.gif nu bet gal kaip nors...nu taip operacijos nenoreciau cool.gif

matre svarbiausia neskubek maziukiu nerti, as jau dabar ziuriu kad man ju koks 10 ims ir atliks rolleyes.gif geriau eigoje jau sujunginejant dasinersi,o siap labai graziai ziurisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 10, 21:39)

su koja pravals, negyja, gali but kad operacijos visgi reiks, taigis reik sita liga issigydyt ir koki kita virusa pasigaut, kad jei guldys i ligonine butu ka veikti  cool.gif

o ką tu jai pasidarei? g.gif
QUOTE(matre @ 2010 11 11, 08:13)
Labas rytas toms kas dar čia liko. smile.gif

Buvau gi žadėjus modifikuotą malūnėlį įkelt.
user posted image


pradejau nert vakar maluna ir gaunasi kazkokia kepure pimpalui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 11, 08:34)
pradejau nert vakar maluna ir gaunasi kazkokia kepure pimpalui  doh.gif


Jis nesigauna lygus.Viduriukas pakilęs būna,tai pagalvojau,kad netiks šaliui ir nenėriau.
Papildyta:
QUOTE(okkey @ 2010 11 11, 08:31)
matre svarbiausia neskubek maziukiu nerti, as jau dabar ziuriu kad man ju koks 10 ims ir atliks  rolleyes.gif geriau eigoje jau sujunginejant dasinersi,o siap labai graziai ziurisi  thumbup.gif


Neskubu aš mažiukų nert. smile.gif Bet dar kažko trūksta kairiam šone. Man toks vaizdas kad mano kažkoks siauras gaunasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 11 lapkričio 2010 - 08:43
kolekcioniere, as skraidyti mokinaus nuo laiptu biski lekiau doh.gif buvo kaip ir tamsu, viena pakopa apsiskaiciavau ir va nulekiau, tupimas atrode ne toks jau ir skausmingas buvo bet va jau du menesiai kaip namu seimininkes zaidziu cool.gif

QUOTE(matre @ 2010 11 11, 08:41)
Neskubu aš mažiukų nert. smile.gif Bet dar kažko trūksta kairiam šone. Man toks vaizdas kad mano kažkoks siauras gaunasi g.gif


visgi as supratau kad geriausias budas biski prikabinti ir vis detis ir ziureti kaip krenta kur kokio medalio reikia, jei dar viena daryciau tai dar kitaip deliociau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 10, 22:01)
mes jauciu abi cia fronta laikysim biggrin.gif

Abejoju,kad tik dviese būsit smile.gif Daug čia šalio nėrėjų yra,tik ne visos intensyviai plepa mirksiukas.gif


okkey,sveikatėlės tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 11 lapkričio 2010 - 10:20
Nu saunuoles koleges wub.gif
Siaudukes - vien uz originaluma 10 balu thumbup.gif Labai graziai sumarginai bigsmile.gif Kas toliau biggrin.gif

dvynuke85 - sauniai atrodo, bet didziasas skyles as visgi uzkamsyciau cool.gif

Okkey - tau svaikatos... Bet is kitos puses nera to blogo, kad neiseitu i gera - eisim dabar nert dryzuotos sukneles, skaru biggrin.gif

Ziuriu, ziuriu i visu grozius. Ir, negaliu nurimt... Bijau, kad galiu atkrist doh.gif Gal kokiu priesnuodziu daktare galetu israsyt? blush2.gif

Tikli - ar is tavo siulu nertas salis siltas? Labai pukuotas tikrovej? Svarstau, kad gal reiktu mazajai pleduka nuraizgyt... Paveluotai, bet dar gi tik pusantru metuku - spes panesiot dar... Ane? g.gif O poto gales leles pasiguldyt... Kaip manot ar dar verta? blush2.gif
Bet noreciau lengvo, minksto ir silto... Todel pirma mintis - tokie siulai kaip Tiklio... O dar ir spalvu ju visokiu yra... ir nebrangus rolleyes.gif

kaip manot, ar verta? cia nerciau kai suknele sau uzbaigciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 11 lapkričio 2010 - 10:48
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 11, 10:48)

kaip manot, ar verta? cia nerciau kai suknele sau uzbaigciau ax.gif


mergyt... patikek, kol uzbaigsi savo suknele - tai cia bus tiek visokiu groziu pasiulyte megzti/nerti doh.gif tikrai rasi dar viena sau tinkanti ir patinkanti virusiuka rolleyes.gif
jei, jau nesi tikra kur ji panaudosi ir ar labai tau jo reikia - siulyciau nepradeti... geriau daugiau laiko skirk suknytei, kad ja pabaigti ir gaudyk kitus plintancius virusiukus cool.gif
Atsakyti
niu ke mergickos vaizdu norit g.gif lotuliukas.gif

va cia as guliu ir neriu neriu neriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 11, 10:34)
o ką tu jai pasidarei?  g.gif

pradejau nert vakar maluna ir gaunasi kazkokia kepure pimpalui  doh.gif


sveiki sveiki o sitas labai graziai modifikuotas 4u.gif smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gal gali shemute pasidalinti noreciau ir as tokiu smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 11 11, 11:34)
sveiki sveiki o sitas labai graziai modifikuotas 4u.gif  smile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  gal gali shemute pasidalinti noreciau ir as tokiu smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Kažkur temos pradžioj yra schemą. Tik vietoj keturių sparnelių aš padariau penkis smile.gif

Okkey thumbup.gif

O aš žiūrėjau žiūrėjau ir sugalvojau kokių man dar reikia,tai neriu toliau.Ech o taip norisi greičiau siūt. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 11 lapkričio 2010 - 11:41
doh.gif Gal kokiu priesnuodziu daktare galetu israsyt? blush2.gif

[b-->
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 11, 11:

Ziuriu, ziuriu i visu grozius. Ir, negaliu nurimt... Bijau, kad galiu atkrist doh.gif Gal kokiu priesnuodziu daktare galetu israsyt? blush2.gif

[cool.gif
Tikli[/b] - ar is tavo siulu nertas salis siltas? Labai pukuotas tikrovej? Svarstau, kad gal reiktu mazajai pleduka nuraizgyt... Paveluotai, bet dar gi tik pusantru metuku - spes panesiot dar... Ane? g.gif O poto gales leles pasiguldyt... Kaip manot ar dar verta? blush2.gif
Bet noreciau lengvo, minksto ir silto... Todel pirma mintis - tokie siulai kaip Tiklio... O dar ir spalvu ju visokiu yra... ir nebrangus rolleyes.gif

kaip manot, ar verta? cia nerciau kai suknele sau uzbaigciau ax.gif

nu sitas siulas siltas..ir realiai puko beveik nesimato... smile.gif ..ir nesipukuoja jis g.gif ..bent jau man ax.gif ..mer ax.gif yte mano turi kepure tokiu siuliuku- thumbup.gif ...toks svelnus jis...tik skalbiu as ji su sampunu lotuliukas.gif ...net nezinau kodel,bet su sampunu lotuliukas.gif ...


okey- lotuliukas.gif nu ir as kol siuvau panasiai atrodziau...tik as keliais aplink ejau lotuliukas.gif ...
Atsakyti