Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

Kolekcioniere, liksi viena hihihi.gif hihihi.gif

Siauduke, įdomus labai!! Labai gražu, kad rudus mėtei ne visur vienodai, o tik galuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 11 10, 21:11)

čia realiausai spalva margumo atrodo

liuks, šaunuolė

QUOTE(Forget @ 2010 11 10, 21:12)
Kolekcioniere, liksi viena  hihihi.gif  hihihi.gif

Siauduke, įdomus labai!! Labai gražu, kad rudus mėtei ne visur vienodai, o tik galuose  mirksiukas.gif

tiklis žadėjo man kompanija palaikyt, pasimatavau, kad man reik kokio 135 plocio tai kaip ir nebedaug like
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 11 10, 20:53)
lendu is pogrindzio ir rodau namu darbus,




QUOTE(siaudukes @ 2010 11 10, 21:11)
čia realiausai spalva margumo atrodo


Nu bet šaunuolės kokios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kolekcioniere, aš irgi čia ilgam, nepereživai group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 10 lapkričio 2010 - 21:28
oho tikrai kiek groziu padave thumbup.gif thumbup.gif

ai ziurau jau i savo ai irgi gal bendria visai neblogai lotuliukas.gif dukra tai sake noretu suvarstyti ji kaskaip lotuliukas.gif sakau liks siulu da rmatau bus galima kita padaryt kaska tokio kaip agnex ax.gif

su koja pravals, negyja, gali but kad operacijos visgi reiks, taigis reik sita liga issigydyt ir koki kita virusa pasigaut, kad jei guldys i ligonine butu ka veikti cool.gif
Atsakyti
oi sveik greičiau 4u.gif ,okkey
Atsakyti
QUOTE(colicoli @ 2010 11 10, 15:29)
Sveikos "Ligoniukes"  4u.gif  jungiuos ir as prie jusu.. sunkiai susirgau, et baigiu ir pasveikt. Tyliai skaitinejau ir mokinaus (kadangi nert nemokejau beveik blush2.gif ), bet man pavyko ismokt biggrin.gif  Pirmam darbui tai nunarpliojau apklota vaikui i vezimuka, nes siulu tiek teuzteko. Antraji sau pradesiu kita savaite, kai isigysiu siulus.
Keliu nuoroda kur sukelti visi medaljonai:
http://public.fotki....ljoninis-salis/
ir bendras vaizdas, dar truksta keliu mazu medaliuku. Cia tik padeliojau, kaip mazdaug atrodys.
http://public.fotki....9415.html#media

Jei ka reiktu pakeist, patarkit 4u.gif  laukiu kritikos ax.gif

ohmy.gif na ka as galiu pasakyt-LAABAI KRUOPSCIAI NERI thumbup.gif ...NA TIKRAI SAUNUOLE mirksiukas.gif ..tikiuos patiko draugaut su vasiuku,ir sitas darbelis tik darbu pradzia mirksiukas.gif ...(na bet ''kartele'' uzsikelei aukstai,dabar neatleisk ''vadeliu'' mirksiukas.gif )
Atsakyti
Oi, merginoooosss !!! bigsmile.gif kiek gorziu uzveze siandiena wub.gif wub.gif

kokios gi mes visgi saunios lietuvaites - auksarankes ax.gif labai grazus, kruopstus darbeliai wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
DVYNUKE- wub.gif nu zinok,ramiai gatvem su tokiu groziu nepavaiksciosi lotuliukas.gif ..busi nuglostineta,nuziurineta,nuciupineta....ir nupletkavota is pavydo thumbup.gif thumbup.gif


SIAUDUKES- nu taip laukiau taip laukiau tavo salio...na tu pas mus drasiausioji wub.gif -kolkas vienintele nerei spalvota sali-bet zinai ka-REZULTATAS PRANOKO MANO LUKESCIUS thumbup.gif ....LABAI LABAI LABAI LABAI GRAZIAI ZIURISI wub.gif ...ir taip originaliai bigsmile.gif ...ir labai tinka mirksiukas.gif

KOLEKCIONIERE- friends.gif mes jauciu abi cia fronta laikysim biggrin.gif .kai labi bus liudna vienom,kokia dainuska patrauksim cool.gif ...o OKEY mums i takta gipsu padauzys mirksiukas.gif ( nu bet okey- cia juokas pro asaras- blink.gif ,jau zinok net nebejuokinga blink.gif ...ka taip sugebejai kojytei pasidaryt?jauciu kokia achilo sausgysle iplesei? unsure.gif ...bliam kaip nefaina blogas naujienas girdet verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 10, 22:39)
oho tikrai kiek groziu padave  thumbup.gif  thumbup.gif

ai ziurau jau i savo ai irgi gal bendria visai neblogai  lotuliukas.gif dukra tai sake noretu suvarstyti ji kaskaip  lotuliukas.gif sakau liks siulu da rmatau bus galima kita padaryt kaska tokio kaip agnex  ax.gif

su koja pravals, negyja, gali but kad operacijos visgi reiks, taigis reik sita liga issigydyt ir koki kita virusa pasigaut, kad jei guldys i ligonine butu ka veikti  cool.gif

oi sveik 4u.gif nors is kitos puses galesi dar koki virusa pagaut biggrin.gif
as irgi labai laukiau to spalvoto salio,na ir thumbup.gif
Atsakyti
Okkey,sveik 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 11 10, 22:01)
aliai bigsmile.gif ...ir labai tinka mirksiukas.gif

KOLEKCIONIERE-  friends.gif mes jauciu abi cia fronta laikysim biggrin.gif


Tai aš į kompaniją jums jau netinku cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 10 lapkričio 2010 - 22:10
QUOTE(matre @ 2010 11 10, 23:10)
Okkey,sveik 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Tai aš į kompaniją jums jau netinku cray.gif

g.gif , 000189.gif taves nepriskaiciavom doh.gif doh.gif doh.gif ...persiprasau blush2.gif ...dar matriulka kompanija palaikys thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas toms kas dar čia liko. smile.gif

Buvau gi žadėjus modifikuotą malūnėlį įkelt.
user posted image

Ir pasidėliojau šiek tiek vakar.Ką manot?
user posted image

Kokio dydžio jūs darot? Čia kas padėliota tai gavosi maždaug 140cm *60cm.Bet jaučiu dar reikia danert šiek tiek.Tik nebesugalvoju kokius medalius dėt. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 11 lapkričio 2010 - 08:16