Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(Rutele_S @ 2010 11 10, 16:05)
Jau kur padeliotas, laaaabai grazus medalionai desinej vidurinis o kairej jis virsutinis. kuri cia butu schemuke? superinis thumbup.gif

ne manes klausi, bet atsakysiu - schema butu ta podarok arba dar kitaip sakant nr.15
va sita...
http://public.fotki....d02eaec96a.html

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 10 lapkričio 2010 - 15:08
colicoli thumbup.gif super thumbup.gif

nu as jau didesne dali sujungiau, siandien vsio dedu i sali, reik pas daktaru minti, paziures kaip koja gyja, tikiuos dar bent savaitei biuleteni prates, nes ku salio dar nepabaigiau - nepasveikau gi lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o jei rimtai nebelabai man patinka mano salis cool.gif kaskoks dekis cool.gif bet dabaigsiu is principo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 10, 15:38)
Šaunuolė neakivaizdininkė  mirksiukas.gif  spalva liux!!
Visada taip kietai neri? ax.gif



Kad man taip jau iseina, arba vaselis neatitiko siulo, gal didesnio nr reikejo. Sitam naudojau 2nr. Gal tiesiog reikejo laisviau nert, net nezinau nei ka pasakyt blush2.gif o ir siulas toks nesuktas, o tiesus is keliu plonu siuleliu. Kai sau nersiu tai ir vaseli atitinkama isigysiu ax.gif Niekad nenerus tokiu dalyku, tai ir patirties neturiu. Tikiuos su antruoju bus geriau smile.gif
Atsakyti
eilinį kartą pasidėliojau medaliukus, dabar išeina 108x70, o iš 5 kamuoliukų likę 2,5 , taigi laisvai užteks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(colicoli @ 2010 11 10, 17:08)
Kad man taip jau iseina, arba vaselis neatitiko siulo, gal didesnio nr reikejo. Sitam naudojau 2nr. Gal tiesiog reikejo laisviau nert, net nezinau nei ka pasakyt  blush2.gif o ir siulas toks nesuktas, o tiesus is keliu plonu siuleliu.  Kai sau nersiu tai ir vaseli atitinkama isigysiu ax.gif  Niekad nenerus tokiu dalyku, tai ir patirties neturiu. Tikiuos su antruoju bus geriau smile.gif



tai, kad ir pirmą kartą puikiai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(colicoli @ 2010 11 10, 16:08)
Kad man taip jau iseina, arba vaselis neatitiko siulo, gal didesnio nr reikejo. Sitam naudojau 2nr. Gal tiesiog reikejo laisviau nert, net nezinau nei ka pasakyt  blush2.gif o ir siulas toks nesuktas, o tiesus is keliu plonu siuleliu.  Kai sau nersiu tai ir vaseli atitinkama isigysiu ax.gif  Niekad nenerus tokiu dalyku, tai ir patirties neturiu. Tikiuos su antruoju bus geriau smile.gif


neitiketina bigsmile.gif
tikrai tikrai puikiai isnerti medaliukai - tikrai toli grazu nepasakyciau, kad tai pirmasis tavo darbukas su vaseliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 10, 20:28)
eilinį kartą pasidėliojau medaliukus, dabar išeina 108x70, o iš 5 kamuoliukų likę 2,5 , taigi laisvai užteks  thumbup.gif


Kas pas tave per siūlai? blink.gif Aš jau beveik 800g sunėriau.
Atsakyti
lendu is pogrindzio ir rodau namu darbus,tik rupuske kaip as ji nukreivojau taip,eisiu damesiu dar keleta blush2.gif doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
labai nepeikit blush2.gif
Atsakyti
Nu klausykit, kad išlindot tai išlindot thumbup.gif thumbup.gif

Spalva liux! Kokie siūlai?
Kreivumas tas man visai nekliudo, dar įdomiau thumbup.gif

Tarpukus užtaisysi ar paliksi?
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 10, 20:40)
Kas pas tave per siūlai? blink.gif  Aš jau beveik 800g sunėriau.


nu net nežinau kas čia per siulai, nepamenu is kur juos imiau, siek tiek storesni nei maxi g.gif , 31 medalis dabar sveria 314 g g.gif
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 11 10, 20:53)

va šita geriausia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 10, 21:56)
Nu klausykit, kad išlindot tai išlindot  thumbup.gif  thumbup.gif

Spalva liux!
*Kokie siūlai?
*Kreivumas tas man visai nekliudo, dar įdomiau  thumbup.gif

*Tarpukus užtaisysi ar paliksi?

*siulai tai 75% akrilas 25% vilna 400gr/800metru,suneriau du pilnus ir dar truputi sakyciau viso bus1kg.
*as ir dabar staipausi pries veidrodi,kas tas kreivumas gal visai nieko,nes gerai stovi ir gaunasi kalnierius is tu ramuniu.
*del tarpu matau keleta didesniu,kurias tikrai ''uzkimsiu''bet visu nenoriu uzkimst.
Papildyta:
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 10, 21:58)
va šita geriausia  thumbup.gif

cia sypsena zinok specialiai kadrui biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
kokybė foto- doh.gif prabočykit jau blush2.gif
Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image
čia realiausai spalva margumo atrodo
Atsakyti