Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(okkey @ 2010 11 10, 08:58)
primink kaip tu tuos voratinklius padarai  ax.gif buvai pasakojus ale neberandu dabar  doh.gif gal tokiu budu bandyciau  ax.gif

Aš turiu tokią schemutę kaip nert tuos viduriukus,gal padės smile.gif

user posted image
Atsakyti
oi klauset neparasiau neriu is tekseros 50 vilna 30 akrilo 20 polistero, 100 gr 200 m, suneriau siai dienai 11 su biskiu 4u.gif

agnez as taip ir dariau, bet dali padariau uzsimeciu ir nesiziuri man virsus nors tu ka, vienzo ardau cool.gif ne viska aisku, bet reik kelis medalius pakaitalioti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 10, 08:58)
ale kaip tuscia  blink.gif

nu kur ta greito regavimo komanda  bigsmile.gif susideliojau medalius pradesiu po biski jungti jei ko truks eigoje sakiau danersiu, ale kaip jungti blaskausi  doh.gif asta30a primink kaip tu tuos voratinklius padarai  ax.gif buvai pasakojus ale neberandu dabar  doh.gif gal tokiu budu bandyciau  ax.gif


bandysiu nupasakoti... ax.gif

padarau 3-5 pyneliu kilpa (priklauso kokio dydzio tarpelis)... po to laikrodzio rodykle einu aplinkui, vis prikabindama medalionu krasteliu stulpeliais su uzmetimu (uzmetimu skaicius, taip pat priklauso nuo tarpelio dydzio... jei viduriukas voratinklio toliau nuo medaliuko krasto - dedu daugiau uzmetimu...)... siaip uzmetimu skaicius svyruoja nuo 1 iki 5 ... tame paciame tarpelyje (voratinlyje) buna ivairaus skaiciaus stulpeliai su uzmetimu ... kai apeinu aplinkui - paskutini isnerta stulpeli su uzmetimu prikabinu prie pacios pirmosios isnertos pynutes virsuneles.... taip gaunasi grazus ziedukas viduryje 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 11 10, 11:58)
Nu kad gal biski ne tep g.gif  gal kas isverstu kas ten ruskai pakeverzota po piesinuku? nekertu visiskai....
Dar klausimas, ar barankas darant, iskart prikabinat ta baranka kad gautusi ar numezgat visa o tik paskui su siulu prisiuvat ar prineriat?
Tas pats ir su ramunes lapukus, nenutrauke siuluko, iskart susilankste ir apneriat juos tvarkingai susideje ar susifastriguojat ( nzn ar taip parasiau) biggrin.gif  Kvaili klausimai ale man aktualus be galo bigsmile.gif


Neversiu bet paaiškinsiu. Nuneri 6 stulpelius(ar keik priklauso pagal schemą) su užmetimu į vieną kilpą.Bet išneri juos iki galo. Tada ištrauki vašelį,durį į pirmo stulpelio kilputę,paimi tą paliktą(6-o stulpelio kilputę) ir išneri siūlą.Tada jie gražiaisusitraukia.

Baronkinio iškart baranką padarai, t.y. prikabini ir toliau neri nenutraukdama siūlų. Ramunei irgi nereikia nutraukinėt siūlų. smile.gif

Asta30a, o man ta vieta neaiški.Atstumai tarp stulpelių su užmetimais, tu eini pagal medalio kraštą prikabindama medalį žemu stulpelių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 10 lapkričio 2010 - 12:19
del ramunes, as tai nieko neprikabinejau tiesiog dabar nemanu kiek tiksliai akyciu bet neri pvz sepynes akytes darai tarpa pvz septyniu ir vel sepynes kabindama neri vel tarpas uzsilenkia..nu nezinau ar aiskiau biski ax.gif
Papildyta:
nu va gerai kad nedaug atardyt reikejo dabar jau tesiu misija bigsmile.gif

aciu asta, pirma sujungsiu (jauciu dvieju dienu darbas doh.gif ) o tada jau voratinkliuosiuos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 10, 12:18)
Asta30a, o man ta vieta neaiški.Atstumai tarp stulpelių su užmetimais, tu eini pagal medalio kraštą prikabindama medalį žemu stulpelių?


prikabinu, tiesiog apkabindama medalio paskutines eiles akis rolleyes.gif na... taip lyg megztum sekanciamedalio eile - kabinu i medalio stulpelio aki...
siaip... kartais i kas antra... o kartais net i kas trecia... o kur susijungia du medaliukai - abkabinu abu is kart, kad tvirciau butu... ta prasme - padarau uzmetima (ar du ar tris, kiek priklauso pagal atstuma) ir uzkabinu vieno medaliuko aki ir kito medalioko aki - ir ineriu, kaip normalu stulpeli su umetimais smile.gif kaip sunku nupasakoti zodziais, o parodyti nera kaip doh.gif
Papildyta:
QUOTE(okkey @ 2010 11 10, 12:29)
aciu asta, pirma sujungsiu (jauciu dvieju dienu darbas  doh.gif ) o tada jau voratinkliuosiuos  lotuliukas.gif


as nejungiau pries tai schmoll.gif tiesiog susidelioji ant zemes... lipi ant virsaus... ir eini apie kiekviena tarpeli aplinkui, kabindama medaliukus bigsmile.gif susitaupo laiko cool.gif
Atsakyti
vai, o jei baronkinius visus nusivariau ir nesukabinau tos barankos doh.gif
ir beje, jus visus blynukus dar papildomai apneriat eile stulpuku su arba be uzmetimu?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 11 10, 12:36)
vai, o jei baronkinius visus nusivariau ir nesukabinau tos barankos doh.gif
ir beje, jus visus blynukus dar papildomai apneriat eile stulpuku su arba be uzmetimu?


Tai bandyt sujungt nunėrus.
Aš ne visus.Retai kuri apneriu papildomai. Tiesiog žiūriu kad paskutinės eilės būtų tankios.Tik va tą sparnuotąjį tai apnėriau.Ir dar berods heksagono(nu to šešiakampio) kur paskutinėj eilė yra pynelė,tai padariau stulpelius su užmetimais.

Asta30a, įsivaizduoju kaip sunku paaiškint.Bet manau esmę supratau.Tik jaučiu tokio žygdarbio nesiimsiu.Bandysiu siuvimo metodą taikyt.
Atsakyti
Sveikos "Ligoniukes" 4u.gif jungiuos ir as prie jusu.. sunkiai susirgau, et baigiu ir pasveikt. Tyliai skaitinejau ir mokinaus (kadangi nert nemokejau beveik blush2.gif ), bet man pavyko ismokt biggrin.gif Pirmam darbui tai nunarpliojau apklota vaikui i vezimuka, nes siulu tiek teuzteko. Antraji sau pradesiu kita savaite, kai isigysiu siulus.
Keliu nuoroda kur sukelti visi medaljonai:
http://public.fotki....ljoninis-salis/
ir bendras vaizdas, dar truksta keliu mazu medaliuku. Cia tik padeliojau, kaip mazdaug atrodys.
http://public.fotki....9415.html#media

Jei ka reiktu pakeist, patarkit 4u.gif laukiu kritikos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo colicoli: 10 lapkričio 2010 - 14:29
QUOTE(colicoli @ 2010 11 10, 15:29)
Sveikos "Ligoniukes"  4u.gif  jungiuos ir as prie jusu.. sunkiai susirgau, et baigiu ir pasveikt. Tyliai skaitinejau ir mokinaus (kadangi nert nemokejau beveik blush2.gif ), bet man pavyko ismokt biggrin.gif  Pirmam darbui tai nunarpliojau apklota vaikui i vezimuka, nes siulu tiek teuzteko. Antraji sau pradesiu kita savaite, kai isigysiu siulus.
Keliu nuoroda kur sukelti visi medaljonai:
http://public.fotki....ljoninis-salis/
ir bendras vaizdas, dar truksta keliu mazu medaliuku. Cia tik padeliojau, kaip mazdaug atrodys.
http://public.fotki....9415.html#media

Jei ka reiktu pakeist, patarkit 4u.gif  laukiu kritikos ax.gif


Šaunuolė neakivaizdininkė mirksiukas.gif spalva liux!!
Visada taip kietai neri? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(colicoli @ 2010 11 10, 14:29)

Jei ka reiktu pakeist, patarkit 4u.gif  laukiu kritikos ax.gif


Tau puikiai pavyko 4u.gif 4u.gif 4u.gif Lauksim dabar su antruoju nėriniu rankose.

Aš susiskaičiavau savo medalius.Tai va, turiu: 1S - 3; 1L- 2; NR.2-3; Nr.3 - 3; Nr.4 - 4;Nr.5 - 6; Nr.6-1; Nr.7-1; Nr.8- 2; Nr.13(sparnuotas)- 3; "Podarok" - 2;Nr. 11 - 1. Viso jau 31 thumbup.gif Kažin kiek ir kokių dar nert. Reiks vakare kai vaikai sumigs bandyt pasidėliot. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(colicoli @ 2010 11 10, 15:29)
Sveikos "Ligoniukes"  4u.gif  jungiuos ir as prie jusu.. sunkiai susirgau, et baigiu ir pasveikt. Tyliai skaitinejau ir mokinaus (kadangi nert nemokejau beveik blush2.gif ), bet man pavyko ismokt biggrin.gif  Pirmam darbui tai nunarpliojau apklota vaikui i vezimuka, nes siulu tiek teuzteko. Antraji sau pradesiu kita savaite, kai isigysiu siulus.
Keliu nuoroda kur sukelti visi medaljonai:
http://public.fotki....ljoninis-salis/
ir bendras vaizdas, dar truksta keliu mazu medaliuku. Cia tik padeliojau, kaip mazdaug atrodys.
http://public.fotki....9415.html#media

Jei ka reiktu pakeist, patarkit 4u.gif  laukiu kritikos ax.gif

Jau kur padeliotas, laaaabai grazus medalionai desinej vidurinis o kairej jis virsutinis. kuri cia butu schemuke? superinis thumbup.gif
Atsakyti