Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

Miargiukai, man neiseina graziai pumpuriuko padaryt doh.gif kreivas kazkoks gaunasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 11 09, 17:58)
Miargiukai, man neiseina graziai pumpuriuko padaryt doh.gif  kreivas kazkoks gaunasi verysad.gif

O neri taip kaip parodyta pirmam psl?
va taip? user posted image

nes jeigu taip neri, tai turetu normaliai gautis g.gif
Atsakyti
ale kaip tuscia blink.gif

nu kur ta greito regavimo komanda bigsmile.gif susideliojau medalius pradesiu po biski jungti jei ko truks eigoje sakiau danersiu, ale kaip jungti blaskausi doh.gif asta30a primink kaip tu tuos voratinklius padarai ax.gif buvai pasakojus ale neberandu dabar doh.gif gal tokiu budu bandyciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 10, 08:58)
ale kaip tuscia  blink.gif

nu kur ta greito regavimo komanda  bigsmile.gif susideliojau medalius pradesiu po biski jungti jei ko truks eigoje sakiau danersiu, ale kaip jungti blaskausi  doh.gif asta30a primink kaip tu tuos voratinklius padarai  ax.gif buvai pasakojus ale neberandu dabar  doh.gif gal tokiu budu bandyciau  ax.gif


Wow,kaip tau faina, jau jungi. O kiek medalių turi? Aš bandau antrą 8 nunert, tik kažko jis man raitosi g.gif

Padarydavo 3-4 pynelių kilpų ratuką, o po to stulpeliais su užmetimais pagal poreikį. Bet va kaip tie užmetimai pereina atstumus tai neįsivaizduoju. Toks sujungimas man kažkaip tamsus miškas atrodo.
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 10, 09:15)
Wow,kaip tau faina, jau jungi. O kiek medalių turi? Aš bandau antrą 8 nunert, tik kažko jis man raitosi g.gif

Padarydavo 3-4 pynelių kilpų ratuką, o po to  stulpeliais su užmetimais pagal poreikį. Bet va kaip tie užmetimai pereina atstumus tai neįsivaizduoju. Toks sujungimas man kažkaip tamsus miškas atrodo.


turiu 40, matysiu bejungiant kiek dar truks, o galir netruks rolleyes.gif nors zinau maziuku dar truks, bet cia jau baike, galeciau nert nert kad tik jungt nereiktu eina sau kaip sudetinga doh.gif

as 8 nedariau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 10, 09:28)
turiu 40, matysiu bejungiant kiek dar truks, o galir netruks  rolleyes.gif nors zinau maziuku dar truks, bet cia jau baike, galeciau nert nert kad tik jungt nereiktu eina sau kaip sudetinga  doh.gif

as 8 nedariau  ax.gif


Tai nemažai turi.Primink iš kokių siūlų neri ir kiek sunėrei. Aš su mažiukais per daug irgi nesistengiu kol kas.Galvoju,kad kai pradėsiu siūti matysiu kiek ir kokio dydžio reikės. smile.gif
Atsakyti
Sulauksit ir daugiau turbūt ligonių. Bielra savo šalį populiarina su Šeimininkės pagalba. Kaip keista/įdomu skaityt laukrašty tai, ką jau seniai matai ir žaviesi. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2010 11 10, 11:34)
Sulauksit ir daugiau turbūt ligonių. Bielra savo šalį populiarina su Šeimininkės pagalba. Kaip keista/įdomu skaityt laukrašty tai, ką jau seniai matai ir žaviesi.  lotuliukas.gif

bigsmile.gif ania? jau ir laikrascius uzkariavom? bigsmile.gif bigsmile.gif jeeeeeeeeeeeee...tuoj ir zurnalus,o veliau ir televizija lotuliukas.gif ...nu,greito reagavimo komanda-laukim antpludzio showoff.gif triniti.gif ...uzsitaisom po kibira kavos,nusiblizginam kompiuterio ekranus....prasiminklinam pirstukus ...ir...laukiam biggrin.gif ...

o dabar del jungimo-na mergytes as tik siuvime konsultuot galiu-kitur schmoll.gif ...vat tik kiek atsiminiau-bielra junge kaip airiskus neriniu-tiesiog pyneles kilpom uzpilde tarpus...o astulka junge-''voratinkliuku''...pabandykit pagggoglint-airisku neriniau jungimas ar kazkaip panasiai ir yuotubej tikrai yra vaizdine medziaga...net i viena sita salio tema bumo mergytes nuoroda ikele...
Atsakyti
vieno jungiau jungiau o dabar einu atjungineti doh.gif 3 valandu darbas suniui subinen doh.gif reik kitap medalius deliot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 10, 11:49)
vieno jungiau jungiau o dabar einu atjungineti  doh.gif 3 valandu darbas suniui subinen  doh.gif reik kitap medalius deliot  doh.gif


Tai kas negerai?
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 10, 12:49)
vieno jungiau jungiau o dabar einu atjungineti  doh.gif 3 valandu darbas suniui subinen  doh.gif reik kitap medalius deliot  doh.gif

Tu susideliok taip, kad kuo maesnes kyles gautusi ax.gif issitiesk kokia paklode - mazdaug kokio nori plocio, nes labai sunku suziuret krastus kitaip - gali net siek tiek prisegt ax.gif Ir tada ramiai jungsi cool.gif

mano tai vaikai amziais nurenka medalius, tai kiekviena karta turejau deliotis per nauja cool.gif

o ardziau tai daugiau pabaigoj - buvo tokiu medaliu, kuriuos po kokius 3-4 kartus skirtingose vietose teko prisiut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 09, 18:04)
O neri taip kaip parodyta pirmam psl?
va taip? user posted image

nes jeigu taip neri, tai turetu normaliai gautis g.gif

Nu kad gal biski ne tep g.gif gal kas isverstu kas ten ruskai pakeverzota po piesinuku? nekertu visiskai....
Dar klausimas, ar barankas darant, iskart prikabinat ta baranka kad gautusi ar numezgat visa o tik paskui su siulu prisiuvat ar prineriat?
Tas pats ir su ramunes lapukus, nenutrauke siuluko, iskart susilankste ir apneriat juos tvarkingai susideje ar susifastriguojat ( nzn ar taip parasiau) biggrin.gif Kvaili klausimai ale man aktualus be galo bigsmile.gif
Atsakyti