Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

g.gif na net nezinau g.gif ... man vaizdas visai geras thumbup.gif ..siaip viskas yra liuks,o viduriukai nelabai ir krenta i akis mirksiukas.gif ...o jau ardyt ar ne tai tau paciai sprest biggrin.gif ...as tai pabandyciau isplaut viena ir patampyt-paziuret ar po plovimo viduriukai nepasitvarko mirksiukas.gif ...
Atsakyti
radau nuknistą medalį assa.gif
nu turiu jau 31 ploja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 09 lapkričio 2010 - 12:20
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 09, 13:07)
radau nuknistą medalį  assa.gif
nu turiu jau  ploja.gif


Barbių name bigsmile.gif
Atsakyti
help.gif
darau nr. 2 medaljona "ramune"- bet niekaip nesuprantu kaip sujungti jos lapelius 12 eileje, kad graziai issidestytu... blush2.gif
adatelemis susmaigsciau, bet nieko gero. Ar jau 11 eileje reikejo kazkaip burti, kad pradetu garbanotis?

Aciu labai 4u.gif

Jau supratau ir bandau nerti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yerena: 09 lapkričio 2010 - 12:42
QUOTE(Forget @ 2010 11 09, 12:15)
Barbių name  bigsmile.gif

neeee, paslėpė po drabužiais biggrin.gif
Atsakyti
[quote=okkey,2010 11 09, 11:51]
va pabandziau priplot baronkas, ka manto, gal nepaisau as kad ten tie viduriukai lievaikai g.gif ar ardyt g.gif

Patyriau savo kailiu tuos viduriuku pasiputimus, bet pagavau baronkyte padarius, tai issigelbejimas buvo apnert dar viena eile be uzmetimo ir is jos priekines akutes pradet "baronkyte"( kai reikia ja jungt kad gautus kas turi, tada nert i galini akies siula).
As tai ardytoja blush2.gif , ne karta ir ne du kai kuriu detaliu doh.gif . Gerai, kad siulas tam tinkamas, lengvai ardos biggrin.gif

Kas klauset apie ramunes jungima- jei pades- rasiau praeitos temos kazkuriam is paskutiniu puslapiu.

P.s. Tikli, SigridaU, ir kelios kitos- oi kaip paskui jus as vartau skaru tema biggrin.gif . Bet- dabar parasysiu toki juoka- kai zinomas kaimelio vagis ateina i trioba, reik liept jam plot; jei tik intervalas tarp plojimu- greit turi kisenes rodyt, apsivoge greiciausiai. Tai as ploju lotuliukas.gif , kad nepradeciau virbalu griebt ( jau net ir blizgiukai papuosimam nupirkti ax.gif). Nu dar tarp plojimu medaliukus narpulinu biggrin.gif
Prisiduodu: pioneer.gif user posted image
Patarkit, kokiu dar galima butu nunert: user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 09 lapkričio 2010 - 14:00
gerve as siulu skarai jau laukiu ax.gif ,o dabar tyliai tyliai kamputy sededama antra medaljonini neriu jau nebedaug liko ax.gif tuoj jungt reikes ir dar dukrai dukrai tunika pradejus ,ir sukneles -margutes noriu ax.gif nes visokiu siulu turiu kur sumegzt reikia ir.............o para 24val TIKTAI doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 09, 14:55)
gerve as siulu skarai jau laukiu ax.gif  ,o dabar tyliai tyliai kamputy sededama antra medaljonini neriu jau nebedaug liko ax.gif tuoj jungt reikes ir dar dukrai dukrai tunika pradejus ,ir sukneles -margutes noriu ax.gif nes visokiu siulu turiu kur sumegzt reikia ir.............o para 24val TIKTAI doh.gif  doh.gif  doh.gif

Vat, vat, visos cia mes tokios lotuliukas.gif . As tai du medalinius unisonu varau doh.gif Bet gerai, siulu storis panasus, is kart vienos rusies medaliuku shast ir yra su visom modifikacijom biggrin.gif O skarai po du ar po 3 matkiukius kidmoherio pas mane palete spalvu lotuliukas.gif Kiek pati is LT parsivezus, kiek uzsakau kas beskrenda, pargabena, pigiau man zymiai gaunas, tai musiniu ir bangeliniu saliuku jau pridovanota, ale dar keliem pasitaupius ax.gif biggrin.gif Paleisim skaru daba biggrin.gif biggrin.gif . Po medaliu, po medaliu, vis save stabdau doh.gif
Atsakyti
ale kaip palata ištuštėjo blink.gif jaučiu su tokiais savo tempais aš čia paskutinė ir beliksiu, pirma tema užvedžiau, paskutinė ir išeisiu, kaip sako-kapitonas paskutinis laivą palieka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 09, 17:16)
ale kaip palata ištuštėjo  blink.gif  jaučiu su tokiais savo tempais aš čia paskutinė ir beliksiu, pirma tema užvedžiau, paskutinė ir išeisiu, kaip sako-kapitonas paskutinis laivą palieka  biggrin.gif

Didziau sios plepes salius uzbaige, tai ir istustejo palata biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2010 11 08, 11:27)

Prisiduodu  blush2.gif  Su bebaigiama ramaške jau turiu 20  bigsmile.gif  Nuo ketvirtadienio vakaro rimčiau užsiėmiau  ax.gif 


Saunuole thumbup.gif Nemazai jau pavarei ir atrodo super!

QUOTE(siaudukes @ 2010 11 08, 22:25)
vieną pusę dariau bumbulinę- burbulinę,o kitą tik kur ne kur.
spėkit kuri gražiau žiūrisi tongue.gif BUMBULINĖ biggrin.gif
tai dabar bumbuliuoju nors kraščiuką cool.gif


Nu taviskis koks grazus bus bigsmile.gif net baltai pavydu blush2.gif 4u.gif
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 09, 17:16)
ale kaip palata ištuštėjo  blink.gif  jaučiu su tokiais savo tempais aš čia paskutinė ir beliksiu, pirma tema užvedžiau, paskutinė ir išeisiu, kaip sako-kapitonas paskutinis laivą palieka  biggrin.gif

Nepergyvenk, mes su tavim mirksiukas.gif , as tai tikrai dar ilgai cia lova trinsiu biggrin.gif Buvau atitrukus siek tiek, laidotuves savaitgali, po to MB modema paslepe kad ale i ji demesi atkreipciau mad.gif gun_bandana.gif Siandien tik kelis maziukus pavariau. Bet planuose siandien dar ramune ir malunelis ketursparnis. Tiesa, neneriau ne vieno heksagono, kazkuri minejot, kad graziai atrodo saly, kaip manot reik man ju? g.gif Gal kas galit papasakot, kaip ta isdidinta heksagona neret?
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 09, 16:16)
ale kaip palata ištuštėjo  blink.gif  jaučiu su tokiais savo tempais aš čia paskutinė ir beliksiu, pirma tema užvedžiau, paskutinė ir išeisiu, kaip sako-kapitonas paskutinis laivą palieka  biggrin.gif


Visos tyliai ir ramiai tupi. Aš tikrai greit dar neišeisiu,dar vienas šalis dovanų sąraše laukia smile.gif
Atsakyti