Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

me4rgai help su tuo baronkiniu ,nu nesuprantu man iskart tas viduriukas susiriecia doh.gif nud arau taip: pynute is 7 akyciau, tada apeinu su 10 akyciau, darau tuos 10 lapelius kiekvienas po 7 pynutes akeles, tada juos jungiu viena akis i lapeli ir dvi pynutes akytes ir vel i lapeli..ka darau netaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 09, 10:30)
me4rgai help su tuo baronkiniu ,nu nesuprantu man iskart tas viduriukas susiriecia  doh.gif nud arau taip: pynute is 7 akyciau, tada apeinu su 10 akyciau, darau tuos 10 lapelius kiekvienas po 7 pynutes akeles, tada juos jungiu viena akis i lapeli ir dvi pynutes akytes ir vel i lapeli..ka darau netaip  g.gif

reikia daryt po 3 kytes bent i tarpus

Dar karta ramiai perskaityk Tiklio aprasyma kaip nert... gal ka ne taip darai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 09 lapkričio 2010 - 09:34
okey dabar taip-jei reik,dek net ne 3 ar 3,o net kokius 4...ziurek eigoje.. mirksiukas.gif ...o to malunelio viduriuka daryk vat toki,ir issispres tavo beda lotuliukas.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 08, 23:59)
siaudukes blink.gif nu kaip gerai ziurisi sitos spalvos blink.gif ... thumbup.gif ...nekantrauju sulaukt daugiau vaizdu bigsmile.gif ..o tu jau baigei?siuni? bigsmile.gif


džiūsta tongue.gif
QUOTE(okkey @ 2010 11 09, 08:41)
beje mergikes ka sjau baiget kokie jusu saliu dydziai gavosi  ax.gif ir dar butent kur kaklas ir atsilenkia kokius medalius ten dejot  ax.gif mastau dar dienele kita ir pradesiu po truputi deliotis  bigsmile.gif

prie apykaklės man geriausiai tiko dideli,kaip minimum kokius tris iš eilės reik susiūt,tada gražiau atsivers.
gaila,kad hexagonų pamažinau,labai puošniai žiūrisi

jetau mano kaip galvą skauda doh.gif
Atsakyti
siaudukes bigsmile.gif jau dziusta?!!! tai tu tyliai ramiai galais pirstu ir pabaigei?!!!ot slapuke lotuliukas.gif ...

okey-toj vietoj kur apykakle(t.y. mazdaug per viduri mirksiukas.gif )dek 3 didesniu...tik nedek baronkinio-jis nelabai graziai per ta zieda atsilenkia mirksiukas.gif ...o tavo foto tas baronkinis geras,tik tu zieda is virsaus paplok biggrin.gif ..ir ji graziai istaisyk..tada jis bus platus,bet ne toks iskiles mirksiukas.gif ...
o mano dydis buvo-70 cm plocio ir apie 155 cm ilgio mirksiukas.gif
Atsakyti
va mergai perdariau siek teik savo sparnuoti kur daugggggggg sparnu gavosi lotuliukas.gif viena eile nuardziau tik viena palikau ir apneriau, ir ziuriu visai jis man puse velnio ka manot g.gif salia tas kur jau po 12 ir 12 sparniuku, bet to viduriuka negrazu padarisu sakau reik kokia maza gelike i viduri istrikdyt ane blush2.gif

user posted image

nu ka bandysiu barankini toliau cool.gif
Atsakyti
šitam nerdama sparnelį į trečią akį prikabindavau,tada sukant antrą ratą sparniukų per vidurį į tą laisvąją pradžia ,o į kito sparno vidurį prikabinimas,tai taip dviem eilėm,tie žiedlapai išsiskleidė.
o gėlytė nepamaišytų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 09, 11:21)
va mergai perdariau siek teik savo sparnuoti kur daugggggggg sparnu gavosi  lotuliukas.gif viena eile nuardziau tik viena palikau ir apneriau, ir ziuriu visai jis man puse velnio ka manot  g.gif salia tas kur jau po 12 ir 12 sparniuku, bet to viduriuka negrazu padarisu sakau reik kokia maza gelike i viduri istrikdyt ane  blush2.gif

user posted image

nu ka bandysiu barankini toliau  cool.gif

na viskas ten gerai..tik-BUTINAI dar apnerk aplink st. su uzmetimu(arba,as siulyciau nepilnais tulpeliais..jie truputi storesni ir ''kietesni mirksiukas.gif )...nes bus tvirtesni ir geriau jungti bus...patikek manim mirksiukas.gif ...sitie maluneliai linke kraipytis mirksiukas.gif ....o i viduriuka visad gali idet gelyte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 11 09, 10:25)
šitam nerdama sparnelį į trečią akį prikabindavau,tada sukant antrą ratą sparniukų per vidurį į tą laisvąją pradžia ,o į kito sparno vidurį prikabinimas,tai taip dviem eilėm,tie žiedlapai išsiskleidė.
o gėlytė nepamaišytų mirksiukas.gif


ale gal tiksliai i kas trecia pavariau g.gif


QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 10:25)
na viskas ten gerai..tik-BUTINAI dar apnerk aplink st. su uzmetimu(arba,as siulyciau nepilnais tulpeliais..jie truputi storesni ir ''kietesni mirksiukas.gif )...nes bus tvirtesni ir geriau jungti bus...patikek manim mirksiukas.gif ...sitie maluneliai linke kraipytis mirksiukas.gif ....o i viduriuka visad gali idet gelyte mirksiukas.gif


butinai dar apnersiu 4u.gif

va dar pasirodau, tipo kad jau pradejau fotosesija tai pavarau lotuliukas.gif

tas po kaire (saliai po desine va skaitykit toks pat bet va ka reiskia mazesnis viduriukas vaizdas jau kitoks) man sakiau nepatinka, vienoj vietoj matot kaip skyle atsiradus doh.gif ale dickis nu taip nesinori ardyt, gal sakau man ji grynai ant kaklo det,a tsivers ir nesimatys to ale broko ax.gif

user posted image

Atsakyti
Antras - daug grazesnis... ax.gif
Gali daugiau tokiu padaryk, o ta viena pasilik... gal kur panaudosi... Ar apykaklei, ar yra tokiu vietu, kur salio viena dalis ant kitos uzsimeta ir apatines nesimato, tai gal ten kur nors butent toks dickis tiktu... ax.gif

Ir dar - del tos skyles, tai tu pabandyk patampyt ji gerai - man rodos turetu brokas pasinaikint g.gif
Atsakyti
okey- nu jo,ta dek ant kaklo...o kitas tai laabai wub.gif ...tikra gerbera ax.gif
Atsakyti
va pabandziau priplot baronkas, ka manto, gal nepaisau as kad ten tie viduriukai lievaikai g.gif ar ardyt g.gif

user posted image
Atsakyti