Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(tiklis @ 2010 11 03, 17:31)
na o dabar apie mano megstini.. unsure.gif NA TURIU JAU PRIEKI IR PUSE NUGAROS cool.gif ..(bliam,neapskaiciavau,kiek  doh.gif tos sukryziuotos pynes trauks mezgini,tai prieki teko isardyt doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
mes vienodais tempais varom drinks_cheers.gif
as ir turiu prieki ir puse nugaros... kadangi visa numegzta nugara teko ardyt - per siauras gavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 03, 17:40)
clap_1.gif valio bigsmile.gif ..bus foto essen.gif ...siandien man vakarienes nereiks biggrin.gif ,as vien tik'' medalJojine dvasi''a gyva busiu lens.gif ...FOTO FOTO FOTO!


Taigi sake TEKS PALAUKT, o kiek tai nesake.Tikiuosi nereiks iki ryt vakaro blink.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 11 03, 18:43)
Taigi sake TEKS PALAUKT, o kiek tai nesake.Tikiuosi nereiks iki ryt vakaro blink.gif

blink.gif blink.gif nejuokauk taip-as kai alkana-LAAABAI PIKTA aggressive.gif visi zino-jei s NORIU VALGYT-tai reiskia reikia man ka nors valgomo parupint- lotuliukas.gif -IR GREIIIT! lotuliukas.gif ..JEI NE-kaip sakant-KALTINT BELIEKA TIK PACIUS SAVE unsure.gif ...
Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2010 11 03, 18:41)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
mes vienodais tempais varom  drinks_cheers.gif
as ir turiu prieki ir puse nugaros... kadangi visa numegzta nugara teko ardyt - per siauras gavosi  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif NU GERAS,O AS MANIAU KAD TU JAU BAIGI lotuliukas.gif lotuliukas.gif

TIESA-o kur naujoj temoj kelt modifikuotus medaliukus? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 03 lapkričio 2010 - 17:51
aaagnex, girdejaiiii???? blink.gif Neerzink alkano vilko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 11 03, 17:41)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
mes vienodais tempais varom  drinks_cheers.gif
as ir turiu prieki ir puse nugaros... kadangi visa numegzta nugara teko ardyt - per siauras gavosi  biggrin.gif

tai jums reikejo vienos prieki kitos nugara sujunkt ir but viskas ciki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 03, 14:32)
GAUDVILE- bigsmile.gif grazuuu bigsmile.gif ..ir siulai,speju,vernito pusvilne? rolleyes.gif

neeea, čia pagal Kuritos užsakymą 'Wool mix', pusvilnė wink.gif

QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 11 03, 18:59)
tai jums reikejo vienos prieki kitos nugara sujunkt ir but viskas ciki  biggrin.gif

cha cha, teisinga labai pastaba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 03, 18:34)
Nufotkinau slapia, kad jau taip norit, tik foto kol kas vis tiek reiks palaukt  ax.gif


nu ,erzinasi,ne kitap:angry:
QUOTE(asta30a @ 2010 11 03, 18:41)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
mes vienodais tempais varom  drinks_cheers.gif
as ir turiu prieki ir puse nugaros... kadangi visa numegzta nugara teko ardyt - per siauras gavosi  biggrin.gif

o tai kam ardyt,gi galima po pažastim pynę susukt umn.gif durnas nesupras,o protingas nieko nesakys nail.gif
Papildyta:
dievuli mano,jau septynios ,o fotkės nėr verysad.gif o apie aštuonias nulūžtu dabar...kiba kavukės įkalt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 11 03, 19:57)
nu ,erzinasi,ne kitap:angry:

o  tai kam ardyt,gi galima po pažastim pynę susukt umn.gif durnas nesupras,o protingas nieko nesakys nail.gif
Papildyta:
dievuli mano,jau septynios ,o fotkės nėr verysad.gif o apie aštuonias nulūžtu dabar...kiba kavukės įkalt unsure.gif

Eik ikalk kavutes tongue.gif
Papildyta:
Na, stai ir foto.

Del kokybes, tai nepykit - tramsu, be to ir salis gi slapias, o dar ir susiutas..0. Paskutine eile jeigu nesimato, tai paprastai stulpeliu su 1 uzmetimu nunerta...

user posted image

o cia dar vienas variantas smile.gif

user posted image

Na, vat - smalsuoles... gi nieko cia ispudingo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 03 lapkričio 2010 - 19:07
ach bigsmile.gif wub.gif
vistik sulaukiau tongue.gif
galiu ramiai toliau nert biggrin.gif
Atsakyti
Sulaukem, bigsmile.gif as bandau pagal originala daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 11 03, 20:17)
ach bigsmile.gif  wub.gif
vistik sulaukiau tongue.gif
galiu ramiai toliau nert biggrin.gif

O kodel taip? biggrin.gif

Netinka toks variantas? Tikejaisi kazko ypatingo? cool.gif
Papildyta:
QUOTE(matre @ 2010 11 03, 20:46)
Sulaukem,  bigsmile.gif as bandau pagal originala daryt smile.gif

Pabandziau ir as, bet man labai sunkiai neresi ir nepatiko vaizdas ax.gif
Atsakyti
o aš tikėjausi viso šalio foto verysad.gif
Atsakyti