Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas 5 tema

QUOTE(matre @ 2010 11 08, 17:43)
Nu su sparneliais ir aš darau,bet viduriuką padarau tokį koks duotas. smile.gif


o man tas centras pagal schema kaskoks kosmosas, visai nesupratau nei kokios ten akys nei kas prie ko doh.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 08, 18:18)
Tiek pat ir turejo gautis... Tik kai kas patrigubino skaiciu  biggrin.gif


taigi nespeciliai trigubinau, centras visai kitas, akiu skaicius kitas, teoriskai visteik turejo procentaliai susideti, ale taip nera cool.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 08, 18:22)
o man tas centras pagal schema kaskoks kosmosas, visai nesupratau nei kokios ten akys nei kas prie ko  doh.gif



Nu tas centras tai jo, nesąmonė.Grožio nelabai matau,bet paliksiu,gal trečią nunersiu su kitu centru.
Atsakyti
labai gražus nėrimas šita technika.darbai nuostabūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man vis atrodo kad labai sudėtinga ir vis nesiryžtu pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(vlasta2 @ 2010 11 08, 18:41)
labai gražus nėrimas šita technika.darbai nuostabūs thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif man vis atrodo kad labai sudėtinga ir vis nesiryžtu pabandyt.


Jei tik pasiryši junkis. 4u.gif Nėra sudėtinga čia nert, o be to čia budi merginų būrys, kuris ne tik patarimais, bet ir vaizdine medžiaga padeda kiek gali. biggrin.gif
Atsakyti
okey-na malunelis tai ''sparnuots ''toks biggrin.gif ...siaip pabandyk tu ji apnert daugiau eiliu nepilnais stulpeliais..duos tvirtumo truputi..ir kai jungsi-ant tu stulpeliu dek kitus medalius..ji tarsi palik antram plane mirksiukas.gif ..tada tas platus apnerimo krastas nekris i akis...
o liga progresuoja thumbup.gif

vlasta-ZODZIU TAIP-IMI VASIUKA,SIULUS, ir guli pas mus...tikrai padesim ir pamokinsim.. biggrin.gif ..net jei reiks mokint kaip pynele nert biggrin.gif ...mes kantrios mirksiukas.gif ...o sunkumo nera jokio...na nebent paskui sudeliot graziai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 08, 15:10)
tom gelytem kai neri storais siulais negali piktnaudziaut, o tai ir taip gaunasi burbuline bomba...

vieną pusę dariau bumbulinę- burbulinę,o kitą tik kur ne kur.
spėkit kuri gražiau žiūrisi tongue.gif BUMBULINĖ biggrin.gif
tai dabar bumbuliuoju nors kraščiuką cool.gif
Papildyta:
user posted image
o ko nepatiko viduriukas ax.gif arba
user posted image
Atsakyti
siaudukes blink.gif nu kaip gerai ziurisi sitos spalvos blink.gif ... thumbup.gif ...nekantrauju sulaukt daugiau vaizdu bigsmile.gif ..o tu jau baigei?siuni? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 08, 19:22)
o man tas centras pagal schema kaskoks kosmosas, visai nesupratau nei kokios ten akys nei kas prie ko  doh.gif
taigi nespeciliai trigubinau, centras visai kitas, akiu skaicius kitas, teoriskai visteik turejo procentaliai susideti, ale taip nera  cool.gif

Jeigu dar viena darytum su tokiu viduriuku, tai daryk taip:

pirma eile sparneliu - kabini i viduri pynutes, kuri jungia pumpurelius, tada kai nuneri sparniuka kabini i kitos pyneles viduri, tada vel darai sparniuka ir vel ji prikabini kitos pyneles viduryj..... Gauni 12 sparneliu ax.gif

antra eile sparneliu - kabini i ta aki, kur pumpuriuko viduriukas, darai sparneli, ji prikabini i kito pumpuriuko viduriuka, tada vel darai sparneli, ji vel prikabini i kita pumpuriuko viduriuka... Tokiu budu gauni dar 12 sparneliu... ax.gif

Viso 24vnt, kaip priklauso...

Toliau neri pagal schema, tik as jungdama sparneliu prikabinau ne vienu stulpeliu su uzmetimu, o dviem - tada man jie nesisukiojo, o graziai gulejo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 08 lapkričio 2010 - 23:05
QUOTE(siaudukes @ 2010 11 08, 21:25)



kaip graziai ziurisi bigsmile.gif
nekantrauju ir as visa sali pamatyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 08, 23:04)
Jeigu dar viena darytum su tokiu viduriuku, tai daryk taip:

pirma eile sparneliu - kabini i viduri pynutes, kuri jungia pumpurelius, tada kai nuneri sparniuka kabini i kitos pyneles viduri, tada vel darai sparniuka ir vel ji prikabini kitos pyneles viduryj..... Gauni 12 sparneliu ax.gif

antra eile sparneliu - kabini i ta aki, kur pumpuriuko viduriukas, darai sparneli, ji prikabini i kito pumpuriuko viduriuka, tada vel darai sparneli, ji vel prikabini i kita pumpuriuko viduriuka... Tokiu budu gauni dar 12 sparneliu...  ax.gif

Viso 24vnt, kaip priklauso...

Toliau neri pagal schema, tik as jungdama sparneliu prikabinau ne vienu stulpeliu su uzmetimu, o dviem - tada man jie nesisukiojo, o graziai gulejo  ax.gif


oi nesupratai esmes doh.gif gerai isiziurek foto vienas sparnuotas pas mane yra butent su 12 ir 12, spaerniuka technika sparniuku as suprantu, bet schemos viduriuko nei kaip, dariau kitoki viduriuka bet akiu skaiciu pagal shema tada gerai gavosi butent po 12, o kitame akiu uzdauginau ir sparniuku todel gavosi daugiau, o va kai daugiau jei ir susisuko, neisitalpina cool.gif

bet faktas kad pagal schema to sparnuoto isvis centro neisikertu kaip nerti doh.gif , bet akis paskaiciuoti nuo kur prasideda sparnai moku lotuliukas.gif

nu kaip graziai rimtai tos spalvos pas siauduke atrodo wub.gif
Atsakyti
beje mergikes ka sjau baiget kokie jusu saliu dydziai gavosi ax.gif ir dar butent kur kaklas ir atsilenkia kokius medalius ten dejot ax.gif mastau dar dienele kita ir pradesiu po truputi deliotis bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip matau palatoje vis dar daug ligoniu bigsmile.gif Virusas sunkiai isgydomas, ir plinta labai jau sparciai thumbup.gif

O savajy medaliu grozy visdarrrrrrr jungiu, mano maziukai neleidzia kuo greiciau pasidaryti doh.gif Nemegsta kai mama buna kuo kitu uzimta smile.gif

Sekmes merginoms neriant medaliukus, cia tokiu naujoviu pamaciau thumbup.gif

Begu is cia nes tuoj vel uzsikresiu lotuliukas.gif
Atsakyti